Hampton Inn & Suites San Clemente

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed
De huidige prijs is € 110
inclusief belastingen en toeslagen
4 okt - 5 okt

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Ontbijt inbegrepen
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Sportschool

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

1 kingsize bed, niet-roken, Toegankelijk voor gehandicapten

8,0 van 10
Zeer goed
(22 beoordelingen)
  • 50 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Suite, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

8,0 van 10
Zeer goed
(4 beoordelingen)
  • 35 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

1 King Bed Mobility/Hearing Accessible Room With 3x3 Shower-Non-Smoking

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

2 Double Beds 1 Bedroom Suite Nonsmoking

  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden

One-Bedroom King Suite-Non-Smoking

  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed

King Suite

8,0 van 10
Zeer goed
(36 beoordelingen)
  • 35 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed

Suite met 2 tweepersoonsbedden

8,8 van 10
Voortreffelijk
(58 beoordelingen)
  • 35 m²
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden

Suite met 2 queensize bedden

8,4 van 10
Zeer goed
(34 beoordelingen)
  • 39 m²
  • Max. aantal: 6
  • 2 queensize bedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hampton Inn & Suites San Clemente bevindt zich zowel naast een golfbaan als vlak bij het strand in San Clemente. De natuurlijke schoonheid van de omgeving is bij San Clemente State Beach en Trestles Beach te bewonderen, terwijl The Coach House en Mission San Juan Capistrano de culturele hoogtepunten vormen. Ook een bezoek aan Casa Romantica en San Clemente Pier is sterk aanbevolen.Ontdek de activiteiten die in de omgeving te doen zijn, zoals walvissen spotten en golfen. Bekijk onze reisgids voor San Clemente
Kaart
2481 S El Camino Real, San Clemente, CA, 92672

In de buurt

  • Een kustlandschap met een strand, rotsachtige kustlijn en een pad dat naar het water leidt.
    San Clemente State Beach
    17 min. lopen - 1.4 km
  • San Clemente Municipal Golf Course
    2 min. lopen - 0.2 km
  • La Ventura Event Center
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Lasuens Beach
    6 min. rijden - 1.5 km
  • Riviera Beach
    6 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station San Clemente Pier - 8 min. rijden
  • Orange County, California (SNA-John Wayne) - 31 min. rijden

Restaurants

  • The Fisherman's Restaurant and Bar
    4 min. rijden
  • Starbucks
    2 min. rijden
  • Carl's Jr.
    19 min. lopen
  • Taco Bell
    2 min. rijden
  • Happy Coffee Club
    2 min. rijden

Over deze accommodatie

Hampton Inn & Suites San Clemente

  • Hotel in de buurt van San Clemente State Beach, verbouwd in 2026
  • Hampton Inn & Suites San Clemente bevindt zich in de buurt van San Clemente Pier en Casa Romantica en biedt extraatjes zoals een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende golfbaan en een terras. Ben je toe aan een verwendag? Breng dan een bezoek aan het bubbelbad. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals stomerij-/wasservices en een 24-uurs fitnesscentrum en verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen
    • Parkeerplaatsen (toeslag), een snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie
    • Een computerstation, hulp bij uitstapjes/tickets en conciërgeservices
    • Een bagageopslagruimte, meertalig personeel en een rookvrije accommodatie
    • Uit de gastenbeoordelingen blijkt dat gasten zeer te spreken zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 69 kamers bieden voordelen zoals luxe beddengoed en aparte zitruimtes en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
  • Extra voorzieningen zijn o.a.:
    • Hypoallergeen beddengoed, slaapbanken en extra bedden (tegen een toeslag)
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Hd-televisies van 50 inch met premium tv-zenders
    • (kleding)kasten, aparte zitruimtes en koelkasten

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Overdekte parkeerplekken ter plaatse (USD 22 per dag; inclusief in- en uitrijden)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 10.00 uur
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool
  • Aangrenzende 18-hole golfbaan
  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Golfkarretjes

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Buitenzwembad
  • Extra bed (toeslag)
  • Koelkast op de kamer
  • Magnetron op de kamer
  • Omheind zwembad
  • Slaapbank in de kamer
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij
  • Zwembadhek

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Kluisje bij de receptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Zakelijke diensten

  • 24-uurs businesscentrum
  • Computerstation

Buiten

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 5 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Dun tapijt in gemeenschappelijke ruimtes
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Hardhouten vloer in de kamer
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift (127 centimeter brede deur)
  • Luisterhulpmiddelen
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie (91 centimeter hoog)
  • Rolstoeltoegankelijke sportschool
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Telefoon voor personen met een auditieve beperking

Meer

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • De volledige accommodatie is gerenoveerd in april 2026
  • Gebouwd in 1989
  • Mediterrane architectuur
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Extra bed (toeslag)
  • Gratis babybed
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Luxe beddengoed
  • Slaapbank
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 50 inch met premium kabel-/satellietzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Magnetron

Meer

  • Aparte zitruimte
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Gratis lokale gesprekken
  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag van USD 75 per accommodatie (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen USD 50.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor overdekt parkeren: USD 22 per dag (onbeperkt in- en uitrijden)
  • Toeslag voor huisdieren: USD 75 per accommodatie (varieert op basis van verblijfsduur)
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
  • Toeslag voor extra bed: USD 50.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van CleanStay (Hilton) volgt.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Kinderen jonger dan 14 jaar oud worden niet tot het zwembad, de fitnessruimte en het bubbelbad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Is Hampton Inn & Suites San Clemente voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Hampton Inn & Suites San Clemente?

Vandaag, 25 sep. 2026, kost een verblijf bij Hampton Inn & Suites San Clemente van één nacht voor twee volwassenen op 4 okt. 2026 min. € 110, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Hampton Inn & Suites San Clemente?

Ja, bij Hampton Inn & Suites San Clemente zijn katten en honden toegestaan (maximaal 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 75 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Hampton Inn & Suites San Clemente te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van USD 22 per dag.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hampton Inn & Suites San Clemente?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Hampton Inn & Suites San Clemente uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Hampton Inn & Suites San Clemente?

Dit sportieve hotel in San Clemente ligt op 1,5 km van San Clemente State Beach en binnen 5 km afstand van Trestles Beach en San Clemente Pier. Ook Casa Romantica en San Onofre State Beach liggen binnen 5 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hampton Inn & Suites San Clemente

8,2

Zeer goed

8,6

Netheid

8,6

Locatie

8,8

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 513 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 211 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 119 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 88 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 71 van 1002 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast hotel was very clean staff was great
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place and peaceful
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen
We loved the pool and breakfast. The ocean view seemed closer on the pictures.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved our stay
8 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were all great. Location was pretty perfect. Hotel was clean and well kept.
4 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very friendly and accommodating. The room wad very clean.
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great!
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Customer service was amazing very helpful and friendly. Will definitely stay again.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a basic hotel but it met our needs. It was clean and the pillows were so comfortable! I wanted to ask them if I could buy some.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was 10/10 and the rooms were extremely clean!!! On top of that, the breakfast was sooo delish. Totally recommend!!!
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very helpful. Although the laundry facilities were down which we had hoped to be able to use.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
It was great!
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property looked newly remodeled, the location was perfect for the event we were attending. Breakfast was great and the room was comfortable with the exception of the bed being squeaky.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great breakfast and staff helpful
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, nice pool, easy access, recommended!!
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good staff good location very clean
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast can be a bit better. There were not many options.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was big, clean, and roomy. Breakfast was awesome. The staff was friendly and helpful. The only complaint we had was the slow WI-FI. Overall, it was great.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect, the location is amazing
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The only complaint I have is that the room was missing a remote control on one of the TVs in the bedroom so we were unable to watch TV from the bedroom.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property and staff!
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everyone was super helpful and overall great exo for my kids. Also an amazi g place to stay and go to San Onofre State Beach only 2 miles away - a surfers dream of quick and easy access.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great location
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent property, especially for the price.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The staff make the difference
2 nachten verbleven in juni 2026