Epic Hotel San Luis

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Ontbijt inbegrepen
  • Spa
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 53
28 aug - 29 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Standaard Twin kamer, 2 queensize bedden

  • Uitzicht op het park
  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, 1 kingsize bed

  • Uitzicht op het park
  • 47 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • 27 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • 27 m²
  • Max. aantal: 3
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Room Standard

  • 27 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je kunt Epic Hotel San Luis in het stadscentrum vinden vlak bij de luchthaven in La Punta. Ook een bezoek aan Casino New York en Iglesia Catedral de San Luis is sterk aanbevolen.Bekijk onze reisgids voor La Punta
Kaart
Boulevard La Cañadas 9010, La Punta, San Luis, 5710

In de buurt

  • Een standbeeld van een man en een kind op een plein, met een groot gebouw op de achtergrond.
    San Luis Shopping
    26 min. rijden - 19.9 km
  • Estadio Provincial Juan Gilberto Funes
    3 min. rijden - 2.9 km
  • Replica del Cabildo de Buenos Aires
    10 min. rijden - 8.6 km
  • Casino New York
    27 min. rijden - 16.7 km
  • Plaza Independencia
    30 min. rijden - 17.1 km

Lokaal vervoer

  • San Luis (LUQ-Brigadier Mayor Cesar Raul Ojeda) - 13 min. rijden

Over deze accommodatie

Epic Hotel San Luis

  • Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid in de buurt van Casino New York
  • Profiteer bij Epic Hotel San Luis van faciliteiten zoals een gratis ontbijtbuffet, een casino en een terras. Zin om een gokje te wagen? Bij dit hotel kan dat met voorzieningen zoals 50 speltafels en 50 gokautomaten. Laat je op-en-top verwennen in de sauna of het Turkse bad/de hamam en geniet van een massage. Ga beslist een hapje eten bij een van de twee plaatselijke restaurants. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner. Naast voorzieningen zoals 3 koffiebars/cafés en een tuin kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een binnenzwembad met ligstoelen
    • Een outdoor tennisbaan, parkeerplaatsen (toeslag) en een kinderclub (toeslag)
    • Een bagageopslagruimte, conciërgeservices en een geldautomaat/bankservice
    • Een rookvrije accommodatie, vergaderruimtes en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 50 kamers zijn individueel gemeubileerd, voorzien van leuke extraatjes zoals airconditioning en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Badkamers met diepe baden en bidets
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met premium tv-zenders
    • (kleding)kasten, dagelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (ARS 400 per nacht)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.30 uur
  • 2 restaurants
  • 3 bars/lounges
  • 3 koffiebars/cafés

Restaurants ter plaatse

  • Arenas Resto

Dingen om te doen

  • 50 gokautomaten
  • 50 speltafels
  • Binnenzwembad
  • Casino
  • Kinderclub
  • Outdoor tennisbaan
  • Sauna
  • Speeltuin
  • Stoombad

Gezinsvriendelijk

  • Binnenzwembad
  • Geluiddichte kamers
  • Kinderclub (toeslag)
  • Speeltuin
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Geldautomaat
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Turndownservice

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Conferentiecentrum
  • Vergaderruimtes

Buiten

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin

Spa

  • Massage
  • Spadiensten
  • Turks bad

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijkheid

Meer

  • 3 etages
  • Feestruimte
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Bidet
  • Diep bad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Betaalfilms
  • Flatscreen-tv van 32 inch met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Kluis
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag in rekening gebracht

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Eén kind, met een maximale leeftijd van 3 jaar oud, kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het op de kamer van de ouder of voogd slaapt
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, al dan niet met ontbijt inbegrepen.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor overdekt parkeren: ARS 400 per nacht (onbeperkt in- en uitrijden)
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Is Epic Hotel San Luis voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Epic Hotel San Luis?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Epic Hotel San Luis van één nacht voor twee volwassenen op 28 aug. 2026 min. € 53, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Epic Hotel San Luis?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Epic Hotel San Luis te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van ARS 400 per nacht.

Hoe laat kan ik inchecken bij Epic Hotel San Luis?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Epic Hotel San Luis uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar ligt Epic Hotel San Luis?

Dit gezinsvriendelijke hotel ligt vlak bij de luchthaven, binnen 15 km afstand van Casino New York, Iglesia Catedral de San Luis en Plaza Independencia.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.