Community Court Motel

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,2 op 10 –
De huidige prijs is € 94
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Signature kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Community Court Motel ligt in de wijk Downtown Saratoga Springs in Saratoga Springs. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij The Children's Museum at Saratoga en Saratoga National Golf Course. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Saratoga Spa State Park en Saratoga Lake. Een bezoek aan Saratoga Performing Arts Center mag je echt niet missen. Maak van de gelegenheid gebruik om de wateractiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Saratoga Springs
Kaart
248 Broadway, Saratoga Springs, NY, 12866

In de buurt

  • Een historisch bakstenen gebouw met een fontein in de voortuin.
    Congress Park
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Een rivier stroomt over een grote, oranje-bruine rotsformatie, omgeven door een bos.
    Saratoga Spa State Park
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Een paviljoen genaamd Columbian Spring met een blauwe koepel en witte zuilen, omringd door groen.
    Saratoga Springs City Center
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Canfield Casino
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Skidmore College
    4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Saratoga Springs Station - 7 min. rijden
  • Schenectady, New York (SCH-Schenectady County) - 37 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. lopen
  • Dunkin'
    3 min. lopen
  • Uncommon Grounds Coffee & Bagels
    7 min. lopen
  • Bailey's Saratoga
    7 min. lopen
  • Pizza Hut
    4 min. lopen

Over deze accommodatie

Community Court Motel

  • Hotel in de buurt van Saratoga Springs City Center
  • Community Court Motel bevindt zich in de buurt van The Children's Museum at Saratoga en Saratoga Casino en biedt tal van extraatjes. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Daarnaast biedt dit hotel de volgende voordelen:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie en barbecues
    • Uit gastenbeoordelingen blijkt dat gasten een hoge dunk hebben van het behulpzame personeel

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingstijden

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Barbecue
  • Picknickplaats

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Helling bij de hoofdingang

Meer

  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 20.00 uur geopend.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: USD 100 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Community Court Motel?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Community Court Motel?

Vandaag, 26 sep. 2026, kost een verblijf bij Community Court Motel van één nacht voor twee volwassenen op 28 sep. 2026 min. € 94, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Community Court Motel te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Community Court Motel?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 20.00 uur. Het is niet mogelijk om na sluitingstijd in te checken.

Tot hoe laat kan ik bij Community Court Motel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Community Court Motel?

Dit hotel ligt in Downtown Saratoga Springs, binnen 2 km afstand van Saratoga Springs City Center, Saratoga Spa State Park en The Children's Museum at Saratoga. Ook Skidmore College en Saratoga Casino liggen binnen 3 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Community Court Motel

6,2

6,6

Netheid

8,8

Locatie

7,2

Personeel en service

5,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 82 van 427 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 109 van 427 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 81 van 427 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 69 van 427 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 86 van 427 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

It is not 5 star but the location was great close to down town within walking distance and close to the park over all is doable
4 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rude disrespectful employees Bully guests
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They made the room available prior to the 3 o clock time which was very appreciated.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Then rooms were small and very basic and the motel is under a renovation. The Motel is right in the middle of town though and clean and a very affordable alternative to rooms that cost 3Xs as much in season in Saratoga. No pool, no ice maker, but great Wifi and new smart TV's and better TV selection then most hotels. It was clean and they are trying, I just wanted a clean nice place to sleep in town that didn't cost a small fortune and was very happy with my stay.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
This is an older motel that is under renovation. It looks sketchy on the outside. My room was clean and presentable. The staff didn't speak English but the AI phone translator did it's job. I had to use my card over the phone and did not get a receipt for the two night stay. Am checking my bank account for the charges.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a motel that is under construction the rooms were poorly remodeled and still in need of repair. The ac ‘s do not work, toilet seat unattached, shower door falling off and windows with no screens. The only thing keeping this place in business is the events in the area.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It's was a clean room and the staff was very helpful
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen
Beautiful room, however theres no staff and you must call them for every need. Shower was clogged so wasn’t really pleasant to step into but doable. Small tv for the size of the room , not the greatest wifi connection either. Didnt leave enough coffee packets or shampoos. There was no room cleaning even though i asked. Just a nice room in a convenient place.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nothing
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
BEWARE!! The community Court is a complete fraud. It's in disrepair and appears to be abandoned. We tried twice to check in but there is no one present at the Motel. It looks like a crime scene and no one is ever there. We tried the number on the door and the recording stated the number is out of order. A complete misrepresentation of what appears in the listing.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The renovation completed inside the room was very nicely thought out with the space available. The bathroom was especially modern, clean and had big shower. The two queen beds were clean and very comfortable. The outside of the motel is deceiving as it gives camp vibes. I would have enjoyed an ice machine, snack machine and a coffee maker with better choices of coffee with creamer. The motel is so close to SPAC which was a huge plus. The lack of an office or staff at a desk was odd, but we were helped by a very friendly guy in an adjoining room. Remember to read the notices on the office door if you miss the emails. Parking was plentiful.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was under renovation, which was not disclosed. First room we were given had significant roof leaks and they tried to move us to a “worker’s “ room. Finally found us another room that was vacant. Room was clean but the bathroom sink leaked when used and the shower door was not hinged properly. There is no staff on site so everything had to be corrected by phone with a central booking system. There was a nice gentleman on site who did do maintenance and tried his best to help. The trip was a last minute decision so we jumped at the price which was low for the time of year…should have been a red flag. Then to top it off, they tried to double charge us! Proves the old saying “it was too good to be true”.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place 👌
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, nice staff
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great location. Wonderful little vintage motel.
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
it is definitely and old motel, but staff is friendly, and rooms are clean. great location, enjoyed my stay.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Staff was friendly. The hotel is so quaint and the town was so fun to walk around! Very impressed !
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Saratoga vacation

Hotel is great for convenience to downtown area and racetrack.
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Personeel en service, voorzieningen
AC unit was covered in grime, barely worked. Wi-fi didnt work. Reached out for help and was hung up on (no one on property to assist), sent a message to text line for help, hours later was given another network name and password. Neither connected, sent another message and was never answered. No accessible outlets, had to unplug the TV to charge phones. Bedside lamp did not have a lightbulb. Only positive was the cloud-like bed and impossibly cozy blankets. Glad the stay was just an overnight.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Property is dated... Staff super friendly, room very clean and great location and price was excellent.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Love the CCM!

Always a great stay. The people are great and the rooms are fine. Very simple and no extravagance but you come for the location/value/people.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little motel walking distance to lots of good bars and restaurants and about a 20 min walk to the track. Super friendly staff, thank you Hollie! Beds are SUPER comfy!! Would stay again!
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good clean basic accommodations
3 nachten verbleven in juli 2023