Walk Everywhere! Location Between Broadway and Racetrack
This newly updated spacious, one bedroom apartment is located in the heart of downtown Saratoga Springs. It is nestled in the desirable East Side neighborhood, between the historic Saratoga Race Course and Broadway (our award winning Main Street). Enjoy free, off-street parking and walk to everything Saratoga has to offer: horses, boutiques, restaurants, nightlife, arts, entertainment, recreation, parks, and more. Just a five minute drive to Skidmore College, SPAC, and the Saratoga State Park.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Magnetron
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Buiten
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Gelijkvloerse accommodatie
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in de wijk East Side Historic District in Saratoga Springs. Saratoga Performing Arts Center is een geliefde trekpleisters en het natuurschoon van de omgeving kun je bij Saratoga Spa State Park en Saratoga Lake bewonderen. Helemaal klaar voor een avondje uit? Bij Saratoga Springs Public Library en Putnam Den vermaak je je vast prima. Bekijk onze reisgids voor Saratoga Springs
Schenectady, New York (SCH-Schenectady County) - 29 min. rijden
Restaurants
Stewart's Shops
13 min. lopen
Uncommon Grounds Coffee & Bagels
10 min. lopen
Wendy's
12 min. lopen
Saratoga Strike Zone
15 min. lopen
Saratoga Tea and Honey
8 min. lopen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Walk Everywhere! Location Between Broadway and Racetrack?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Walk Everywhere! Location Between Broadway and Racetrack te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Walk Everywhere! Location Between Broadway and Racetrack?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Walk Everywhere! Location Between Broadway and Racetrack uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Walk Everywhere! Location Between Broadway and Racetrack?
Dit appartement ligt in East Side Historic District, binnen 15 minuten lopen van Congress Park, Saratoga Springs City Center en Saratoga Racetrack. Ook SUNY Empire State University en Congress Park Carousel liggen binnen 10 minuten lopen.
Beoordelingen over Walk Everywhere! Location Between Broadway and Racetrack