Gehele flat

Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck!

Fotogalerie voor Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck!

Een woonkamer met een plafondventilator, een open haard, een bank, een salontafel en uitzicht door de glazen deur.
Dineren
Een magnetron, een oven, een vaatwasser
Woonruimte
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, internet

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck!

  • Deze stijlvolle en toch ontspannen verhuuraccommodatie is perfect voor gezinnen of een grote groep vrienden! Met drie slaapkamers en drie en een half baden dit stadshuis ligt in het hart van het centrum van Saugatuck met uitzicht op het kanaal en Saugatuck's kenmerkende herkenningspunt, de beroemde Mt. Kaal hoofd. Water Street Townhome 6 heeft drie woonlagen en is de perfecte ruimte voor groepsbijeenkomsten en is volledig uitgerust met alle voorzieningen die nodig zijn om uw verblijf perfect te maken. Twee van de slaapkamers hebben queensize bedden en een eigen badkamer, terwijl de 3e slaapkamer ook beschikt over een queensize bed met een complete badkamer op de gang. De grote familiekamer op de begane grond beschikt ook over een slaapbank voor extra gasten. U vindt de bijgewerkte keuken en eetkamer uitgerust met alles wat u nodig hebt om u meteen thuis te voelen. Bovendien beschikt dit appartement over twee dekken van het hoogste niveau, perfect om te genieten van uw koffie in de ochtend of een slaapmutsje 's avonds. Water Street Townhome 6 is ideaal om te genieten van alles dat het centrum van Saugatuck te bieden heeft, want u bent slechts een steenworp afstand van alle winkels, restaurants en bootdokken.
    Deze unit slaapt comfortabel 6-8 gasten; als je met een grotere groep reist, bekijk dan onze andere huur- Waterstraat Stadshuis # 5. Deze twee zustereigenschappen bevinden zich naast elkaar en hebben identieke lay-outs waardoor ze perfect zijn voor groepen van 12-16.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 3,5 privébadkamers
  • Bad
  • Douche
  • Haardroger

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Downtown Saugatuck in Saugatuck. Dutch Village is een geliefde trekpleisters en het natuurschoon van de omgeving kun je bij Lake Michigan en Oval Beach bewonderen. Saugatuck Center for the Arts en Express Yourself Art Barn zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Saugatuck
Meer flats in Saugatuck
Kaart
Saugatuck, MI

In de buurt

  • Een klassieke windmolen met een datumplaatje, omgeven door bomen.
    Wicks Park
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Butler Street
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Kalamazoo Lake
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Kalamazoo River
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Saugatuck Center for the Arts
    10 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Holland Station - 16 min. rijden
  • Internationale luchthaven Gerald R. Ford (GRR) - 47 min. rijden

Restaurants

  • The Grill @ Clearbrook
    4 min. rijden
  • The Butler
    9 min. lopen
  • Pennyroyal Cafe
    3 min. rijden
  • Uncommon Coffee Roasters
    6 min. lopen
  • The Mitten Brewing Company
    4 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck!?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck! te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck!?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck! uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck!?

Dit appartement ligt in Downtown Saugatuck, binnen 2 km afstand van Kalamazoo River, Lake Michigan en Oval Beach. Kalamazoo Lake en Butler Street liggen op enkele stappen afstand.

Beoordelingen over Modern, stijlvol stadshuis in het hart van het centrum van Saugatuck!

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 20 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 25 beoordelingen

9,4

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tammy G.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Check in and location was great!
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alyssa B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location and loved that everyone got their own bathroom.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

christie t.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place! Great location

Had a great stay, location is walking distance of everything!
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Megan C.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Summer Trip

Nice property to stay at. Comfortable beds. Convenient location to just walk around town!! We enjoyed our time in Saugatuck!
5 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Richard K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice Stay in Downtown Saugatuck

Our traveling group had a great time in this condo, which is clean and walking distance to everything in Saugatuck. We would highly recommend - perfect for 5-6 people.
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Paul S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great spot in great location

We really enjoyed a family weekend in Saugatuck and the unit was nice for a family. Having parking included was pretty key since it gets busy in Saugatuck during summer.
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jason M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great stay, perfect location

This condo is in an awesome location. Just at the end of Water Street and the entertainment district area. Easy walk to everything. Marina and multiple waterfront restaurants/bars just across the street. Ample parking. Overall, great spot. Will stay again if possible on future visits!
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elizabeth C.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Girls’ Weekend

Everything was as advertised. I appreciated knowing what basic supplies we could expect ahead of time. There was plenty of room for all three of us and it was a very comfortable space. The location is perfect!
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pat H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Girls Getaway

The townhouse was perfect for our stay. Plenty of room. Nice to have three beds and three full baths. Easy walk to everything. Activities, restaurants and shops. Saugatuck is charming. The food was delicious at every place we chose. Good communication with our host. The cleanliness was 💯. Please add fireplace instructions to the welcome book.
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jim T.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

A base for a family visit with our kids spread across W MI & Chicago

This condo is uniquely located outside the main road in Saugatuck with lots of traffic, but right next to the shopping, restaurant & waterfront areas. We always enjoy staying right in Saugatuck for all it has to offer. This year, I also took the Crank Ferry across the river and walked to Oval Beach and then down to the Kalamazoo River inlet along Lake Michigan - what a great walk, and really good birding. The unite is comfortable and offers a solid destination for us and for our kids.
12 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rita C.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful clean townhouse, great location, water view!

This is a beautiful townhouse in a great location. It is close enough to walk to everything. It is directly across from the Kalamazoo River, and it's main bedroom has a view of the River (there are trees in front, otherwise you would be able to see it from the living room deck). The townhouse has 3 bedrooms with 3 full baths, as well as a powder room on the main floor, which was very convenient. One thing to keep in mind, it is a 3 floor townhouse, so keep that in mind if stairs are a challenge. We went in early October, so street parking was no problem, but this townhouse does have a garage space and a space on the apron of the garage. I'm sure that is a must during the summer! We really liked this property and would absolutely stay here again.
5 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Warren R.

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Saugatuck June 2023

Overall, we had a great visit. The property was in good shape and perfect for our group. In addition to the check-in issues as well as the inability to control the HVAC, with which you are familiar, we have several suggestions for the owner: 1. Use top sheets that fit a Q bed....it appears that double bed sheets were used, and they were too small 2. Provide key pad access through the back door. By not having that, and needing to keep the outside door locked for security (plus there is a nice motorcycle stored in the garage), garage access was impossible and useless. We parked both cars on the street, which would be difficult no doubt during the busy season. Thank you, Rothman Family
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

Angela S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie
Honestly, the place is so-so for the price. The furniture and carpet are stained; kitchen was not very well stocked. Sheets were thin, and beds were small.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ron F.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

End of Summer

great location, roomy, well kept property, perfect for a long end of summer weekend.
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mariano R.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great condo

Perfect location, easy to work to everything, garage space was ideal, modern, clean, spacious.
4 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jill M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Week at the beach

The property was very nice. Loved the location, right across the street from the Star of Saugatuck. Was very clean, the beds were comfortable, and the bathrooms were great. Just wish they would put a screen on the front sliding door, so could be opened without bugs coming in.
6 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marjie B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful place!

Wonderful weekend! Great location!! Clean and plenty of space!
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tim K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great space

Great space for a group of friends that want to be close to downtown Saugatauk. Easy to walk everywhere.
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kenneth B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place!

Perfect location and a great property!
3 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Melissa O.

Positief: Inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Great location

The location was amazing as it was in close proximity to the adorable shops/restaurants in Saugatuck. The condo was nice overall but a couple of the bathrooms needed updating. We weren’t left with trash bags, WiFi password, etc and the after hours line was for emergencies only. The screens were damaged and part of the microwave vent cover kept falls off. There was also debris under one of the beds which was concerning. Overall, a decent condo in a fantastic location!
2 nachten verbleven in oktober 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christina M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wedding in saugatuck

It was perfect for our family to go to/from the wedding venue and BBQ across the street. It was nice.
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Kara N.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie

The town home was right downtown, which is so convenient!

The town home is clean and extremely easy access. Currently, it is without a washer and dryer. However, it looked like they had new ones in the garage to install. Also, there are only two parking spaces. So, if you have more than two cars you will need to find parking on the street. I'm sure during non holiday weekends it is extremely easy to do so.
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Thomas J T.

Great condo for 3 couples

Did have a cabinet knob missing in kitchen. A little extra cleaning (ceiling fans)would be nice, but overall—-Great!
3 nachten verbleven in augustus 2018
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Staci Z.

Great condo in Saugatuck!

Beautiful accommodations , walking distance to everything but quiet location. Enjoyed coffee on the deck and comfy couches. Plenty of bathrooms and awesome towels!
4 nachten verbleven in juli 2017