Geheel appartement

Biegel-Kraus by Interhome

Fotogalerie voor Biegel-Kraus by Interhome

Een terras met een tafel en stoelen, omringd door een stenen muur en groen.
Een praktische keuken met een magnetron, spoelbak en een eethoek met tafel en stoelen.
Een meerlaags gebouw met een restaurant genaamd “Farbenhaus” op de begane grond.
Een slaapkamer met een bed, een raam met vrij uitzicht op een stad en kerk, een radiator en een houten dressoir.
Een kleine keuken met een magnetron, spoelbak en een eettafel. Rechts staat een boekenkast met boeken en decoratieve objecten.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 327 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Biegel-Kraus by Interhome

  • Steinach: Appartementencomplex "Biegel-Kraus". 20 km van het centrum van Innsbruck, 12 km van het centrum van Brennerpass, 80 km van het centrum van Bozen-Italien, rustige, zonnige ligging tegen een helling, 800 m van het skigebied. In het huis: bergruimte voor fietsen, berging voor ski's, centrale verwarming. Parkeerplaats. Levensmiddelenwinkel 200 m, restaurant 100 m, bakkerij 300 m, café 200 m, bushalte 100 m, treinstation 800 m, openluchtzwembad 1 km, overdekt zwembad 250 m. Tennis 1 km, kabelbaan op, ski faciliteiten, skibushalte 50 m, skischool, langlaufloipe 800 m. Gratis skibus.
    Appartement 2-kamers 27 m2 op de 1e verdieping. Doelmatig en gezellig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 divanbed, eettafel en Sat-TV. 1 2-pers. kamer met douche/WC. Kookhoek (2-pits kookplaat, oven, broodrooster, waterkoker, grill, elektrische koffiemachine, combimagnetron). Terras. Terrasmeubelen. Mooi uitzicht op de bergen en de plaats. Ter beschikking: haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders.

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Guest Card
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    Deposit information:
    Borgsom in contanten: 200.0 EUR
    #AT6150.10.1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis internet

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Gemeubileerd balkon/terras
  • Terras
  • Tuinmeubels

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 10

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Tennis
  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 27 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag van EUR 10

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 14 per verblijf (je mag ook je eigen beddengoed meenemen)
  • Toeslag voor handdoeken: EUR 5 per verblijf (je mag ook je eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement is in de bergen in Steinach am Brenner te vinden. Een paar lokale bezienswaardigheden zijn onder andere Försterhaus en Abdij van Wilten. Wil je liever een middagje winkelen, ga dan naar Outlet Center Brenner en Maria-Theresien-Strasse. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Skischans Bergisel of Tivoli-Neu-stadion op het programma heeft staan. Ga wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken en zie wat deze omgeving allemaal te bieden heeft. Bekijk onze reisgids voor Steinach am Brenner
Meer appartementen in Steinach am Brenner
Kaart
Steinach am Brenner, Tyrol

In de buurt

  • Een kabelbaan systeem in een bergachtig gebied met een vallei eronder.
    Wipptal
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Pfarrkirche St. Erasmus
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Skigebied Bergeralm
    10 min. lopen - 0.8 km
  • Wasser- und Erlebniswelt Bärenbachl
    10 min. lopen - 0.8 km
  • Bergeralm-skilift
    11 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Steinach am Brenner - 10 min. lopen
  • Innsbruck (INN-Kranebitten) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Autogrill
    5 min. rijden
  • Das Koppeneck
    28 min. rijden
  • Hotel Wipptalerhof
    10 min. lopen
  • Parkhotel Matrei
    4 min. rijden
  • Hotel Stolz GmbH
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Biegel-Kraus by Interhome?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 10.

Wat kost het om bij Biegel-Kraus by Interhome te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Biegel-Kraus by Interhome?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Biegel-Kraus by Interhome uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Biegel-Kraus by Interhome?

Dit appartement ligt in de bergen, vlak bij Wipptal en Pfarrkirche St. Erasmus. Ook Wasser- und Erlebniswelt Bärenbachl en Bergeralm-skilift liggen binnen 15 minuten lopen. Station Steinach am Brenner ligt op 10 minuten lopen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Biegel-Kraus by Interhome

8,6

Uitstekend

8,4

Netheid

9,6

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 30 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 30 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 30 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 30 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 30 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great spot in Germany

Great place, attentive host, good experience.
3 nachten verbleven in mei 2023
Van een partnersite

8/10 – Goed

Kleine Zweizimmer-Wohnung

Zentrale Lage, wenig Aussicht, Wifi gut, Küchenausstattung gut, Sauberkeit im Aussenbereich verbesserungswürdig, mehrere Supermärkte in der nahen Umgebung.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely property owner, quaint and beautiful town, easy grocery and dining options. Simple access to property from train station. Clean and cosy apartment
3 nachten verbleven in september 2025
Van een partnersite

8/10 – Goed

Bella vacanza

Casa molto attrezzata e confortevole, posizione comoda al centro del Paese, I. la proprietaria gentilissima e disponibile. Buona base per bellissime escursioni sia in Austria che in Italia.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Bella vacanza

Casa molto attrezzata e confortevole, posizione comoda al centro del Paese, I. la proprietaria gentilissima e disponibile. Buona base per bellissime escursioni sia in Austria che in Italia.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Gemütliche Unterkunft

Zentral gelegene Unterkunft in Steinach. Innsbruck und Brenner mit der Bahn erreichbar. Viele Möglichkeiten für Ausflüge in die Umgebung.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Muy cerca del Brennero

Dueña muy amable. Piso centrico, cerca de estacion de tren y centro del pueblo.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Manque de place sur le parking cordoalmeny
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Kleinbasis für Bergwanderer

Preis-/Leistung OK. Versorgung optimal. Discounter um die Ecke. Pizzarestaurant in Sichtweite.
7 nachten verbleven in oktober 2023
Van een partnersite

8/10 – Goed

Für Eisenbahn und Tunnelfans

Gute Kommunikation. Angemessenes Preis-Leistungsverhältnis. Schöne Umgebung. Gut zum Wandern geeignet. Super Anbindung durch die Gästekarte ans Bahnnetz. Gern mal wieder. Ein herzliches Glück Auf aus dem Erzgebirge
Van een partnersite

8/10 – Goed

Nette Wohnung in bester Lage

Wir waren zu zweit in der Wohnung und waren sehr zufrieden. Gute Lage, Geschäfte und Restaurants um die Ecke, gute Autoverbindung zu Skigebieten, ein "Hausberg" um die Ecke, nette Vermieterin, unkomplizierte Schlüsselübergabe mittels Schlüsselbox, ein Parkplatz fast vor der Tür, genug Ess- und Kochgeschirr. Die Einrichtung ist nicht unbedingt top modern, aber für den Preis mehr als angemessen. Die Bettwäsche kostet extra oder man bringt selbst welche mit, was auch ok ist.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Bequem,nicht weit zu Geschäften und und zu Gondeln,um Ski zu fahren

Kleine Wohnung aber gut organisiert.
7 nachten verbleven in april 2023
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Urlaub mit Hund 2021

Wir sind 2 Erwachsene mit Hund gewesen und unser Aufenthalt dauerte 3 Nächte. Die Wohnung war insgesamt betrachtet nicht unbedingt modern eingerichtet, aber das tat dem Wohlfühlfaktor keinen Abbruch. Es war dennoch gemütlich und man konnte den Nachmittag und die frühen Abendstunden auf der kleinen Terrasse genießen. Alles war Tip Top sauber und uns hat es an nichts gefehlt. Die Lagebeschreibung und der Checkin dank Schlüsselbox waren sehr gut.
Van een partnersite

6/10 – Matig

Lage besticht.

Kleine Wohnung in super Lage. Nähe zum Lift, zum Supermarkt, zu Restaurants. Ausstattung für den Mietpreis OK, Sauberkeit befriedigend. Tierhaare, Staub, Geschirr unsauber. Insgesamt je nach persönlichem Anspruch völlig ausreichend, wenn man überwiegend unterwegs ist. Die Kommunikation mit der Vermieterin war super.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Kleine, gemütliche Unterkunft

Für unseren Aufenthalt im Wipptal war die Wohnung ideal. Steinach ist sehr zentral und man ist schnell in Innsbruck oder Italien. Die Wohnung liegt direkt am Eingang und man ist in nur ein paar Minuten im Zentrum. Allerdings ist die Wohnung eher für Unternehmungslustige geeignet, da sie für einen ganzen Tag zu Hause doch etwas klein ist. Ein Reisebett passt leider nicht mit ins Schlafzimmer.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Skiurlaub

In der Beschreibung steht Backofen vorhanden. Der fehlte allerdings, leider. Die Jungs hätten sich gern mal eine Pizza in den Ofen geschoben. Ansonsten für den Preis in Ordnung.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Great apartment in ideal location

The apartment is ideally situated in Steinach. <5 mins walk to Spar supermarket. Good hiking and mountain biking from the door. Bus stop for the Gschnitz valley even closer than Spar. Free local bus & train for tourists. The apartment itself is comfortable and just as described, no complaints. It is a great base for enjoying the stunning Wipptal Valley, and eating and relaxing in the evenings. The landlady is very helpful with extensive local knowledge. Thank-you. I will return.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid

Dichtbij de piste en supermarkt.

Klein maar prima appartement. Veel stof in het appartement.
7 nachten verbleven in februari 2020
Van een partnersite

8/10 – Goed

pobyt w styczniu 2023

Czasami był problem z miejscem parkingowym. Reszta ok adekwatna do ceny
Van een partnersite

8/10 – Goed

pobyt w styczniu 2023

Czasami był problem z miejscem parkingowym. Reszta ok adekwatna do ceny
Van een partnersite

8/10 – Goed

Muy cerca del Brennero

Dueña muy amable. Piso centrico, cerca de estacion de tren y centro del pueblo.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Great apartment in ideal location

The apartment is ideally situated in Steinach. <5 mins walk to Spar supermarket. Good hiking and mountain biking from the door. Bus stop for the Gschnitz valley even closer than Spar. Free local bus & train for tourists. The apartment itself is comfortable and just as described, no complaints. It is a great base for enjoying the stunning Wipptal Valley, and eating and relaxing in the evenings. The landlady is very helpful with extensive local knowledge. Thank-you. I will return.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Gemütliche Unterkunft

Zentral gelegene Unterkunft in Steinach. Innsbruck und Brenner mit der Bahn erreichbar. Viele Möglichkeiten für Ausflüge in die Umgebung.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Kleine, gemütliche Unterkunft

Für unseren Aufenthalt im Wipptal war die Wohnung ideal. Steinach ist sehr zentral und man ist schnell in Innsbruck oder Italien. Die Wohnung liegt direkt am Eingang und man ist in nur ein paar Minuten im Zentrum. Allerdings ist die Wohnung eher für Unternehmungslustige geeignet, da sie für einen ganzen Tag zu Hause doch etwas klein ist. Ein Reisebett passt leider nicht mit ins Schlafzimmer.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Urlaub mit Hund 2021

Wir sind 2 Erwachsene mit Hund gewesen und unser Aufenthalt dauerte 3 Nächte. Die Wohnung war insgesamt betrachtet nicht unbedingt modern eingerichtet, aber das tat dem Wohlfühlfaktor keinen Abbruch. Es war dennoch gemütlich und man konnte den Nachmittag und die frühen Abendstunden auf der kleinen Terrasse genießen. Alles war Tip Top sauber und uns hat es an nichts gefehlt. Die Lagebeschreibung und der Checkin dank Schlüsselbox waren sehr gut.