Cozycloud Backpackers Hostel

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Tweepersoonskamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Slaapzaal, gemengde slaapzaal (Bed in 6-bed)

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Slaapzaal, gemengde slaapzaal (Bed in 4-bed)

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Slaapzaal, alleen voor vrouwen (Bed in 8-bed)

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Slaapzaal, gemengde slaapzaal (Bed in 8-bed)

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Cozycloud Backpackers Hostel in Siem Reap. Angkor Wat is een bijzondere bezienswaardigheid en wie even lekker wil gaan winkelen, kan zich bij Angkor Night Market en Pub Street prima vermaken. Angkor Green Gardens Park en Khmer Keramiek- en Schone Kunsten Centrum zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Siem Reap
Meer hostels in Siem Reap
Kaart
Funky Ln, Siem Reap, Siem reap

In de buurt

  • Een markt met diverse kraampjes die tassen, hoeden en ander accessoires verkopen.
    Angkor Night Market
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Een levendige straatmarkt met verschillende winkels en borden, waaronder een pizzeria en een kookles.
    Pub Street
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Een neonverlichte straat met borden voor 'Brick Oven Pizza' en 'Temple Street'.
    Gebied rond de Oude Markt
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Een rustig meer dat oude tempelstructuren en weelderige begroeiing weerspiegelt onder een bewolkte lucht.
    Charles de Gaulle
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Avondmarkt van Siem Reap Art Center
    10 min. lopen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Siem Reap Angkor (SAI) - 61 min. rijden

Restaurants

  • Smash My Bun
    2 min. lopen
  • Wat Beast
    6 min. lopen
  • Asagohan - Cafè & Eatery
    4 min. lopen
  • Temple Design Restaurant
    3 min. lopen
  • Taste For Life Restaurant
    4 min. lopen

Over deze accommodatie

Cozycloud Backpackers Hostel

  • Hostel in de buurt van Pub Street
  • Faciliteiten zoals een terras, een tuin en een bibliotheek en een ligging in de buurt van Angkor Night Market en Gebied rond de Oude Markt maken van Cozycloud Backpackers Hostel de ideale accommodatie. Naast voorzieningen zoals wasvoorzieningen en een snackbar/delicatessenwinkel kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi op de kamer.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen
    • Een à-la-carte-ontbijt (tegen een toeslag), fietsverhuur en een bagageopslagruimte
    • Hulp bij uitstapjes/tickets, meertalig personeel en een 24-uurs receptie
    • Een kluis bij de receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Cozycloud Backpackers Hostel zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn o.a.:
  • Douches, bidets en haardrogers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Alleen parkeerplekken voor motoren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 13.00 uur: USD 1,50 tot 5 per persoon
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Buitenzwembad
  • Fietsenverhuur

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad
  • Geluiddichte kamers
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij de receptie
  • Kluisjes
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Meer

  • Airconditioning
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 14.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. USD 1.5–5 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Is Cozycloud Backpackers Hostel voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Cozycloud Backpackers Hostel?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Cozycloud Backpackers Hostel te parkeren?

Er is alleen parkeergelegenheid voor motorfietsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Cozycloud Backpackers Hostel?

Je kunt vanaf 14.00 uur inchecken. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Cozycloud Backpackers Hostel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Cozycloud Backpackers Hostel?

Dit hostel in Siem Reap ligt binnen 10 minuten lopen van Angkor Night Market, Pub Street en Gebied rond de Oude Markt. Ook Artisans D'Angkor en Markt Phsar Chas liggen binnen 10 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch