Geheel appartement

Aantrekkelijk appartement in Les Agettes

Fotogalerie voor Aantrekkelijk appartement in Les Agettes

Een gezellige kamer met een houten eettafel, stoelen, een bank en een open haard.
Een gezellige zithoek met een open haard, een bank, een eettafel met stoelen en een groot raam met uitzicht op groen.
Een slaapkamer met houten lambrisering, een bed, twee bedlampen en een raam met uitzicht op groen.
Een houten eetgedeelte met een tafel voor vier personen, een schaal fruit op de tafel, en een keuken met een koffiezetapparaat en een waarschuwingsbord voor beren.
Een kamer met twee blauwe gestreepte banken, een houten tafel en grote ramen met uitzicht op een houten terras en groen.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamers72 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Open haard
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Aantrekkelijk appartement in Les Agettes

  • Charmant en ruim, dit appartement biedt comfortabel plaats aan maximaal 8 gasten, waardoor het een ideale keuze is voor gezinnen of groepen. Met drie slaapkamers, waaronder een stapelbed en twee sets eenpersoonsbedden, kunnen gasten ontspannen in een gezellige woonkamer met een slaapbank en een open haard, perfect voor koude avonden. Het appartement beschikt over een mooi balkon met tuinmeubilair, waar u kunt genieten van een prachtig uitzicht op de vallei. Extra voorzieningen zijn onder andere parkeergelegenheid buiten (afhankelijk van beschikbaarheid) en de accommodatie is huisdiervriendelijk voor honden tot 30 kg. Gasten kunnen ook gebruikmaken van gratis toegang tot een openbaar zwembad.

    Dit appartement ligt in een rustige natuurlijke omgeving, op slechts 750 meter van de dichtstbijzijnde kabelbaan, waardoor u in de wintermaanden gemakkelijk kunt skiën. Voor buitenliefhebbers is het een uitstekend startpunt voor zomerwandelingen, met nabijgelegen winkels en restaurants op ongeveer 2 km afstand. Recreatieve activiteiten zijn ook beschikbaar binnen een straal van 2,9 km. De locatie is gemakkelijk bereikbaar, met transportstations in de buurt voor een naadloze reis naar lokale attracties en regionale hoogtepunten.

    De volledig uitgeruste keuken vergroot het gemak van uw verblijf, met een koelkast/vriezer, oven, broodrooster, koffiezetapparaat, waterkoker en vaatwasser, zodat u gemakkelijk maaltijden kunt bereiden. Extra voorzieningen zijn onder andere een wasserette en skiruimte, wat een zorgeloze ervaring garandeert voor wintersportliefhebbers. Optionele services zoals verhuur van beddengoed en handdoeken, eindschoonmaak en comfortservices zijn beschikbaar tegen betaling, samen met speciale add-ons zoals gourmetmanden en babyuitrusting.
    Indeling: Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank(140 x 200 cm), TV(satelliet), eettafel, open haard, zithoek, radio, verwarming(CV)), open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ()), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer(stapelbed(90 x 200 cm)), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet)) skiberging, wasmachine, balkon, verwarming(CV), tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), lift

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Borgsom; CHF 450; CHF 450; CHF 450
    Eindschoonmaak; CHF 85 /Stay; CHF 85 /Stay; CHF 85 /Stay
    Huisdieren; CHF 56 /Stay; CHF 56 /Stay; CHF 56 /Stay
    Bedlinnen; CHF 30 /Person; CHF 30 /Person; CHF 30 /Person
    Cheese fondue basket (2 pers); CHF 35 /Stay; CHF 35 /Stay; CHF 35 /Stay
    Beds made & more...; CHF 57 /Person; CHF 57 /Person; CHF 57 /Person
    Chocolate fondue basket (2 pers); CHF 25 /Stay; CHF 25 /Stay; CHF 25 /Stay
    Gourmet basket (4 pers); CHF 50 /Stay; CHF 50 /Stay; CHF 50 /Stay
    Delivery / recovery service; CHF 20 /Stay; CHF 20 /Stay; CHF 20 /Stay
    Bed linen & towels; CHF 30 /Person; CHF 30 /Person; CHF 30 /Person

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Zelf meenemen

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Gebruik van de skilift
  • Langlaufloipe in de buurt
  • Snowboarden in de buurt
  • Toegang tot de piste

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Parkeren en vervoer

  • Auto aanbevolen

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Spellen

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum
  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Skiliftprivileges
  • Toegang tot skipiste
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 72 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegestaan. 
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het wordt aanbevolen om per auto van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement is in de bergen in Sion te vinden. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Skigebied 4 Vallées en Thyon TVT. Voor attracties in de omgeving kun je bij Attractiepark Happyland en Observatoire François-Xavier Bagnoud terecht. Doe mee aan een leuke wateractiviteit, zoals zwemmen, of geniet van de buitenlucht en ga wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Sion
Meer appartementen in Sion
Kaart
Les Agettes

In de buurt

  • Een berglandschap met een onverhard pad, dichte bossen en rotsachtige toppen.
    Skilift Haute Nendaz
    19 min. rijden - 10.7 km
  • Thyon TVT
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Piste de l'Ours
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Ours-skigondel
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Seilbahn Veysonnaz
    4 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Sion - 25 min. rijden
  • Sion (SIR) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Cafe de la Place
    12 min. rijden
  • Le Tipi
    14 min. rijden
  • La Cambuse
    9 min. rijden
  • Restaurant De Combyre Thyon
    16 min. rijden
  • Hangar41
    21 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Aantrekkelijk appartement in Les Agettes voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Aantrekkelijk appartement in Les Agettes?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Aantrekkelijk appartement in Les Agettes?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Aantrekkelijk appartement in Les Agettes uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Aantrekkelijk appartement in Les Agettes?

Dit appartement in Sion biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, binnen 5 minuten lopen van Skigebied 4 Vallées en Thyon TVT. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen. Ook Seilbahn Veysonnaz en Trabanta-skilift liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Aantrekkelijk appartement in Les Agettes