Studio in an exceptional residence in Sisco, Corsica
A Perla di u Capi Corsu – Bussetu
Exceptional residence apartment with swimming pool in Cap Corse, close to the sea and beaches. Premium studio with large double bed, high-end sofa bed, designer equipped kitchen, bathroom with bathtub and private balcony.
Access to swimming pool and gym. Beauty salon by appointment.
Ideal romantic stay or high-end holiday in Corsica. Secure residence, exclusive setting, absolute comfort.
Accommodation Elegance & sweetness of life in Sisco – a stone's throw from the Marine
Only a few minutes walk from the Marine de Sisco, the beaches and amenities, this studio designed for 4 people welcomes you in a privileged environment between the sea and the maquis.
From The entrance, natural light and optimised layout create a warm and harmonious atmosphere. Each space has been designed to combine comfort, functionality and standing.
✨ Bright living room with comfortable beds for 4 people
🍽️ Fully equipped kitchen with modern amenities
🌅 Private balcony ideal for a coffee
🏊 Free access to the residence's swimming pool
🏋️ Access to the gym
💆 ♀️ Beauty salon on site (services by appointment)
🚗 Parking available
Travel with peace of mind: everything you need for a practical and pleasant stay, whether as a couple, with family or friends.
PGJyPgPGJyPg Imagine...
A sunrise over Cap Corse.
A morning swim in the pool.
A beach day just minutes away.
A moment of relaxation at the institute before a balmy summer evening on the balcony. PGJyPgPGJyPg An ideal place to enjoy Sisco in complete serenity, between modern comfort and exceptional natural setting. PGJyPgPGJyPgPGJyPg 📍 Privileged location: Marine de Sisco within walking distance, beaches and shops in the immediate vicinity.
Passenger access Studio A Perla di u Capi Corsu "Bussetu" + private parking space PGJyPg Pool and gym access
Other remarks •Cleaning included in the price •Bed linen and towels provided •A welcome kit offered from one week of booking including: -dishwashing liquid - coffee capsules / tea bags -paper towel - paper toilet sponge
Special bonus: a surprise gift for any one- or two-week rental from June to September! 🎁
➡️Pets are unfortunately not allowed, due to the strict rules of the condominium and the rules set by the owners.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Kitchenette
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Magnetron
Pan voor kreeft/krab
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken toegestaan: in daarvoor toegewezen ruimtes
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 2B281000132NV
Overige info
Er is geen lift in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Over deze buurt
Je vindt dit appartement in Sisco. Bij Stranden van Corsica en Strand van Pietracorbara geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Théâtre Municipal de Bastia en Musée de Bastia hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Bekijk onze reisgids voor Sisco
Is Studio in an exceptional residence in Sisco, Corsica voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Studio in an exceptional residence in Sisco, Corsica?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Studio in an exceptional residence in Sisco, Corsica te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Studio in an exceptional residence in Sisco, Corsica?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Studio in an exceptional residence in Sisco, Corsica uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Studio in an exceptional residence in Sisco, Corsica?
Dit appartement in Sisco ligt op 0,8 km van Stranden van Corsica en binnen 5 km afstand van Strand van Pietracorbara en Erbalunga Strand. Ook Plage de Lavasina en Tour de l'Osse liggen binnen 10 km afstand.