Gehele woning

Spiddal Cottage

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Spiddal Cottage

Vlak bij het strand
Cottage | Woonkamer | Een lcd-televisie en een open haard
Exterieur
Cottage | Balkon
Exterieur

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droger
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Spiddal Cottage

  • Cottage in de buurt van Galway Bay
  • Spiddal Cottage is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Spiddal Cottage zijn voorzien van gemakken zoals open haarden en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Overige voorzieningen zijn o.a.:
    • Kinderstoelen en babyreisbedjes
    • Badkamers met baden of douches en haardrogers
    • Keukens, koelkasten en vaatwassers

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel
  • Reiswieg

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Gemeenschappelijke magnetron
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Lcd-tv

Wasvoorzieningen

  • Droger

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 100 per verblijf
  • Bestemmingstoeslag: EUR 49.0
  • Vóór het inchecken dien je een borgsom van EUR 100 te betalen.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Ierland. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.

Over deze buurt

deze cottage ligt vlak bij het strand in Spiddal. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Bearna Golf And Country Club en Bearna Golf and Country Club. Voor attracties in de omgeving kun je bij Spiddal Craft Centre en Realt na Mara Labyrinth terecht. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Pearse Stadium of Greyhound-stadion van Galway op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Spiddal
Meer cottages in Spiddal
Kaart
Baile Ard, Spiddal, Galway Bay, Spiddal, County Galway, H91 AWX4

In de buurt

  • Een modern sculptuur met waterstralen in een openbaar plein, omringd door gebouwen en een helderblauwe lucht.
    Eyre Square
    32 min. rijden - 31.0 km
  • Een muurschildering van de Latin Quarter in Galway, Ierland, met kleurrijke gebouwen en straatbeelden.
    Quay Street
    33 min. rijden - 31.3 km
  • Spiddal Pier
    17 min. lopen - 1.5 km
  • Spiddal Craft Centre
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Spiddal Beach
    2 min. rijden - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Galway Station - 30 min. rijden

Restaurants

  • Padraicin's
    6 min. rijden
  • Builín Blasta
    13 min. lopen
  • Ros Na Rún (Chuasnóg)
    7 min. lopen
  • The Coffee House
    10 min. rijden
  • Runda Coffee Shop
    10 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Spiddal Cottage?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Spiddal Cottage te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving kun je ook gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Spiddal Cottage?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Spiddal Cottage uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Spiddal Cottage?

Deze cottage ligt vlak bij het strand, binnen 15 minuten lopen van Spiddal Pier en Galway Bay. Ook Spiddal Craft Centre en Spiddal Beach liggen binnen 15 minuten lopen.

Beoordelingen over Spiddal Cottage

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk