Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Dover Woods Apartments

Accommodatieklasse: 4

Fotogalerie voor Dover Woods Apartments

Een kamer met twee banken, een salontafel en een raam met metalen blinds.
Een ruim balkon met rieten meubilair, een klein tafeltje en uitzicht op een gebouw en bomen.
Een moderne keuken met witte kasten, roestvrijstalen apparatuur en een groot raam dat voor natuurlijk licht zorgt.
Een moderne woonkamer met een eethoek, grijze gordijnen, een rode stoel, een grijze bank en kunstwerken aan de muur.
Een net opgemaakt bed met een bloemenprintdeken, twee bijpassende kussens en een handdoek met bloemen.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 692 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Dover Woods Apartments

  • Appartement met een chique stijl in de buurt van Dover Beach
  • Dover Woods Apartments bevindt zich in de buurt van Miami Beach en Rockley Beach en biedt extraatjes zoals een terras, een tuin en wasvoorzieningen. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Oppasservices (toeslag), spelletjes en hulp bij uitstapjes/tickets
    • Strandlakens en conciërgeservices
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel ingericht en bieden extraatjes zoals laptopwerkplekken en airconditioning en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Badkamers met regendouches en haardrogers
    • Ledtelevisies van 30 inch met kabelzenders
    • Balkons of terrassen, (kleding)kasten en aparte eetruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Wit zandstrand in de buurt
  • Strandlakens

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: USD 10 per dag
  • Kinderopvang (toeslag)

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • IJsmachine
  • Keukeneiland
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven
  • Vriezer

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Led-tv van 30 inch met kabelzenders
  • Spellen

Buiten

  • Balkon/terras
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droger
  • Wasserette

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning
  • Draagbare ventilator

Huisdieren

  • Geen huis- of assistentiedieren

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Hardhouten vloer in de kamer
  • Helling bij de hoofdingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
  • Hulp met excursies en tickets
  • Kluisje
  • Reisgidsen
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de luchthaven
  • Dicht bij de oceaan
  • In een uitgaansbuurt
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Ecotours in de buurt
  • Rondvaarten in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Windsurfen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Alarmsysteem
  • Raambeveiliging
  • Brandblusser

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • 4 units
  • Geluiddichte muren
  • Individueel ingericht
  • Ledverlichting
  • Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders
  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar tegen USD 10.0 per dag.

Roken

Roken toegestaan: in daarvoor toegewezen ruimtes

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een toeristenbelasting van 10.00 procent in rekening gebracht

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: USD 10.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een beveiligingssysteem, een EHBO-doos en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich zowel in de uitgaansbuurt als vlak bij het strand in St. Lawrence Gap. Het natuurschoon in de omgeving is bij Dover Beach en Rockley Beach te bewonderen. Ook een bezoek aan Miami Beach en Amerikaanse Ambassade is sterk aanbevolen.Geniet van wat tijd op of aan het water dankzij faciliteiten voor duiken, snorkelen en windsurfen in de buurt, of ga lekker deelnemen aan een ecotour in de buitenlucht. Bekijk onze reisgids voor St. Lawrence Gap
Meer appartementen in St. Lawrence Gap
Kaart
Dover Road, Dover, St. Lawrence Gap

In de buurt

  • Een zeeschildpad zwemt in helderblauw water, met een school vissen eronder.
    Turtle Beach
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Een rotsachtige kustlijn met golven die op het strand breken, palmbomen en een heldere lucht.
    Maxwell Beach
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Een strand met een volleybalnet, twee gele kajaks en een palmboom.
    Dover Beach
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Een kustgezicht met een gebouw, palmbomen en een pier die in de oceaan uitloopt.
    St. Lawrence Bay
    19 min. lopen - 1.7 km
  • Barry's Surf Barbados Surf School
    6 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Bridgetown (BGI-Grantley Adams International Aiport) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Neptunes Mediterrean Seafood
    7 min. lopen
  • Braddie's Bar
    6 min. lopen
  • Heart & Sol
    4 min. lopen
  • The Cake Lady Coffee Shop
    5 min. lopen
  • Dino’s Pizzeria
    5 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dover Woods Apartments?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Dover Woods Apartments te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Dover Woods Apartments?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 21.00 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Dover Woods Apartments uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Dover Woods Apartments?

Dit appartement ligt vlak bij de luchthaven, op 0,5 km van Dover Beach en binnen 5 km afstand van Miami Beach en Rockley Beach. Ook Amerikaanse Ambassade en Carlisle Bay liggen binnen 10 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen over Dover Woods Apartments