Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt dit hotel in Treasure Island. Echt cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Salvador Dalí-museum, terwijl reizigers die graag van de natuur in de omgeving willen genieten bij Stranden van St. Petersburg - Clearwater en Tampa terecht kunnen. Helemaal klaar voor een avondje uit? Bij Jannus Live en North Shore Aquatic Center vermaak je je vast prima. Bekijk onze reisgids voor Treasure Island
Kaart
Treasure Island, FL

In de buurt

  • Een roze hotel met een strand en de oceaan op de achtergrond.
    Stranden van St. Petersburg - Clearwater
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Een zonsondergang boven de oceaan, met golven aan de kust.
    St. Petersburg Municipal Beach at Treasure Island
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Luchtbeeld van een kuststad met een lang zandstrand, een jachthaven en een brug die het vasteland met een eiland verbindt.
    John's Pass Village & Boardwalk
    4 min. rijden - 2.8 km
  • Een kabelbrug over het water, met meerdere torens en kabels.
    Tampa
    25 min. rijden - 16.6 km
  • Treasure Bay Golf and Tennis
    12 min. lopen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • St. Petersburg, FL (SPG-Albert Whitted) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Caddy's On The Beach
    3 min. rijden
  • Ricky T's
    7 min. lopen
  • Waffle House
    10 min. lopen
  • The Floridian Cuban Sandwiches
    3 min. lopen
  • Sloppy Joe's On The Beach
    13 min. lopen

Over deze accommodatie

Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views

  • Hotel in de buurt van Stranden van St. Petersburg - Clearwater
  • Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views biedt onder meer voorzieningen zoals een bubbelbad aan. Gasten kunnen verbinding maken met wifi op de kamer.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Een zwembad
    • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views zijn uitgerust met gemakken zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals wifi.
  • Extra voorzieningen zijn onder andere:
    • 2 badkamers met douches en haardrogers
    • Vaatwassers, magnetrons en ovens

Vergelijkbare accommodaties

Veelgestelde vragen

Is Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views?

Ja, bij dit hotel zijn katten en honden (maximaal 2 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 23 kg per huisdier.

Wat kost het om bij Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views?

Dit hotel in Treasure Island ligt op 0,6 km van Stranden van St. Petersburg - Clearwater en op 3 km van John's Pass Village & Boardwalk. Ook St. Petersburg Municipal Beach at Treasure Island en Sunset Beach liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Fusion Resort Treasure Island 2 bedroom suites with ocean views

10

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

10

Locatie

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was my best experience...I relax, enjoy and was it so peaceful there, I came back renewed as a free spirit....
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great ocean view of sunset and sunrise!
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Yes. Great place to stay! Close you food beach and ice cream!!
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
First time staying at Fusion, I will definitely be back. Our unit was clean, great beds, pillows and the toiletries offered were Tommy Bahama, which were excellent. If I had to say one thing to improve on would be to offer a full size regular coffee maker and more glasses and plates. The view, pool and hot tub were great!
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There were five of us staying for a week. The rental unit was excellent - a two bedroom suite. The rooms could not have been better. The sunrise and sunset views were excellent. We had two dogs with us. They were no problem at all. The pool was great. Everything was perfect. We will definitely be back!!! Loved it!
6 nachten verbleven in mei 2026