Gehele woning

Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes

Accommodatieklasse: 2.5

Fotogalerie voor Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes

Een bank in een grasveld met uitzicht op een bebost heuvel.
Een eethoek met een bakstenen boog, een tafel met stoelen en een groene wand met ingelijste foto's.
Een slaapkamer met een bed, twee nachtkastjes en een schilderij aan de muur.
Een verzorgde tuin met diverse struiken, een stenen constructie en een kleine vijver.
Een huis met twee verdiepingen, een sneeuwbedekte dak en een tuin ervoor.

Beoordelingen

4,2 op 10 –

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10190 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parkeren inbegrepen
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes biedt onder meer voorzieningen zoals een tuin aan.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie en barbecues
  • Aanvullende voorzieningen zijn onder andere:
    • 2 badkamers met baden of douches
    • Televisies met kabelzenders
    • (kleding)kasten, keukens en kookplaten

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Kookplaat

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Virtuele receptie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individuele aankleding
  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Beddengoed is niet bij de kamerprijs inbegrepen. Je dient je eigen beddengoed mee te nemen.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Stara Kamienica. Bij Karkonosze Museum en Kristalglasfabriek Julia kun je voor een aantal culturele hoogtepunten terecht en een aantal leuke activiteiten vind je bij Skilift van Babiniec en Bieg Piastow. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Stadion Miejski of Stadion Jelenia Gora op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Stara Kamienica
Meer vakantiehuizen in Stara Kamienica
Kaart
Stara Kamienica, Lower Silesian Voivodeship

In de buurt

  • Een hoge, meerlaagse uitkijktoren met een rond ontwerp en meerdere ramen.
    Karkonoski Park Narodowy
    33 min. rijden - 22.9 km
  • Marktplein van Jelenia Góra
    23 min. rijden - 19.1 km
  • Kerk van SS Erasmus en Pancras
    23 min. rijden - 19.1 km
  • Kerk van het Heilige Kruis
    24 min. rijden - 19.8 km
  • Karkonosze Nationaal Park
    35 min. rijden - 23.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Proszówka - 26 min. rijden

Restaurants

  • Atmo Your Lifestyle
    15 min. rijden
  • Między Nami
    17 min. rijden
  • KOBE Grill House
    22 min. rijden
  • Pizza Hut
    15 min. rijden
  • I Love Italy
    22 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes?

Dit vakantiehuis in Stara Kamienica ligt binnen 15 km afstand van Marktplein van Jelenia Góra, Stadhuis van Ladek Zdroj en Karkonosze Museum. Ook Kerk van SS Erasmus en Pancras en Kerk van het Heilige Kruis liggen binnen 20 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen over Holiday Home Stara Kamienica Near Ski Slopes