AL SAID Hotel Tashkent

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Driepersoonskamer

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vierpersoonskamer

  • 2 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • 18 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

AL SAID Hotel Tashkent ligt in de wijk Yakkasaroy District in Tasjkent. Voor een middagje winkelen kun je bij NEXT Winkelcentrum en Tashkent City Mall heerlijk rondstruinen, terwijl natuurliefhebbers juist bij Seattle Vredespark en Milliy bog' Nationaal Park hun hart kunnen ophalen. Ice City en Magic City Park zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Tasjkent
Kaart
5 Str Ivleva Str, Tashkent, Tashkent, 180100

Restaurants

  • Anjir
    5 min. lopen
  • Мясной Steak House
    5 min. lopen
  • Joydaman
    6 min. lopen
  • B&B Coffee House
    6 min. lopen
  • Shesh besh
    3 min. lopen

Over deze accommodatie

AL SAID Hotel Tashkent

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Als je bij AL SAID Hotel Tashkent verblijft, profiteer je van voorzieningen zoals een kruidenier/supermarkt, een kapsalon en stomerij-/wasservices. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een binnenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), een bagageopslagruimte en een rookvrije accommodatie
    • Een bankethal, een geldautomaat/bankservice en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 50 kamers zijn uitgerust met gemakken als airconditioning. Daarnaast bieden ze voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Andere gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Verwarming en dagelijkse schoonmaakservice

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: USD 41200 per persoon, per nacht.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. USD 100000 voor volwassenen en ca. USD 80000 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Als je een visum nodig hebt, neem dan voor hulp contact op met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Houd er rekening mee dat alle betalingen aan het hotel (contant of via een andere betaalmethode) ofwel in Amerikaanse dollars of in euro's dienen te worden voldaan. Dit hangt af van welke valuta bij de accommodatie wordt geaccepteerd.

Veelgestelde vragen

Is AL SAID Hotel Tashkent voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij AL SAID Hotel Tashkent?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij AL SAID Hotel Tashkent te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij AL SAID Hotel Tashkent?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij AL SAID Hotel Tashkent uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.