Geheel appartement·Particuliere eigenaar

The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace.

Fotogalerie voor The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace.

Een slaapkamer met een houten bed, een bureau met stoel, een potplant en een schuifdeur naar een balkon.
Een keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen fornuis, een magnetron en een waterdispenser.
Een netjes opgemaakt bed met een houten hoofdbord, twee nachtkastjes met lampen en een kleine plant op één van de tafels.
Een keuken met houten kastjes, een spoelbak en een koelkast.
Een houten constructie met een overdekte veranda, omgeven door weelderige begroeiing en een geparkeerde auto.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 840 m²

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace.

  • Kick back and relax in this calm, stylish space. A perfect location to breathe-in the fresh and cool mountain air, away from the noise, hustle and bustle of down-town Accra, 45 minutes drive south of us. We are in the middle of a 100 acre private estate so maintaining the peace and quiet is our priority. Events and (loud) parties are not allowed. Remote working? No problem. Want to live a higher-quality life in nature, away from the big city? No problem. You can have all the privacy you want, and still have access to the (knowledgable) hosts who live right next door if you need anything.
    The space
    You have your own studio apartment with WiFi, a/c, TV, fridge, microwave, and you have access to our large covered roof-top terrace with complete kitchen facilities.
    Guest access
    A large garden, large roof-top terrace, BBQ area, laundry services, cleaning services, and miles of hiking trails.
    During your stay
    We are hands-on hosts and live on the same compound, always available.
    Other things to note
    We are a bit remote, in nature, so nice and peaceful. The access road is rural, laterite, at places a bit rough, but even Uber/Bolt makes it up. Just drive carefully for the last 700 meters….
    Please do note that because our B&B is a bit remote, off the beaten track, I will be glad to pick you up from Kitase (the closest village to our hideaway) if you’re having problems reaching us. Please contact us about your arrival time and I shall assist. We can provide meals (wholesome home-cooking) to our guests at an extra cost.
    We have a family of people-friendly cats that live outside (are never inside the living-areas) as well as a family of (also friendly) dogs in a large enclosure in our garden.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Limousine-/autoservice
  • Auto beschikbaar
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiemolen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Gratis ontbijt beschikbaar
  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Printer

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
  • Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Trapleuningen
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In de bergen
  • In een dorp
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Fietsenopslag
  • Parkeerplaats voor fietsen
  • Mountainbiken in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Compostering
  • Fietsenopslag
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Herbruikbare koffie-/theefilters
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Parkeerplaats voor fietsen
  • Recycling
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Ten minste 80% biologische voedingsproducten
  • Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders
  • Tuin
  • Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
  • Unitgrootte: 40 vierkante meter
  • Veganistische gerechten
  • Vegetarisch ontbijt beschikbaar
  • Vegetarische gerechten
  • Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
  • Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
  • Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Kaart
Aburi-South, Aburi-South

In de buurt

  • Een stapel kleurrijke stoffen met verschillende patronen en texturen.
    Madina Market
    25 min. rijden - 23.9 km
  • Luchtbeeld van een stad met een centraal plein, omliggende gebouwen en veel groen.
    Universiteit van Ghana
    27 min. rijden - 25.6 km
  • Aburi Botanical Garden
    12 min. rijden - 12.4 km
  • Aburi Botanical Gardens
    13 min. rijden - 12.8 km
  • Winkelcentrum Achimota Retail Centre
    26 min. rijden - 25.0 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Accra (ACC) - 54 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace.?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace. te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace.?

Je kunt vanaf 14.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace. uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken.

Waar ligt The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace.?

Dit gezinsvriendelijke appartement ligt in de bergen, op 8,7 km van Aburi Botanical Garden en op 8,9 km van Aburi Botanical Gardens. Ook Legon Botanical Gardens en Winkelcentrum Achimota Retail Centre liggen binnen 25 km afstand.

Beoordelingen over The Treehouse Studio apartments with a large rooftop terrace.