Geheel appartement

Studio Heart of City , Electric Scouter

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Studio Heart of City , Electric Scouter

Een eettafel met een lichtgroene tafelkleed, twee potplanten en een grijs gestoffeerde stoel.
Een kleine keuken met een magnetron, spoelbak en kastjes.
Een scooter geparkeerd op een verharde ondergrond, met een gebouw en bomen op de achtergrond.
Een enkel bed met een bedsprei met patroon, twee kussens en een opgevouwen handdoek.
Een compacte koelkast met een Bosch logo, een kleine broodrooster en een rol keukenpapier erboven.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Studio Heart of City , Electric Scouter

  • Appartement in de buurt van Aristoteles-plein
  • Studio Heart of City , Electric Scouter biedt faciliteiten zoals een shuttleservice van/naar de luchthaven en autoverhuur ter plaatse aan. Blijf verbonden met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
  • Een rookvrije accommodatie en een lift

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Stadscentrum van Thessaloniki in Thessaloniki. Bij Alexander de Grote-tuin en Seih Sou Bos geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl NTNG - Theater van de Vereniging voor Macedonische Studies en NTNG - Vassiliko Theatro (Koninklijk Theater) hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Internationaal Tentoonstellingscentrum van Thessaloniki en Sportmuseum zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Thessaloniki
Meer appartementen in Thessaloniki
Kaart
Thessaloniki, Central Macedonia

In de buurt

  • Een verlichte stadstraat 's nachts, met sneeuwvlokdecoraties en bomen.
    Winkelgebied Tsimiski
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Oude stenen bogen met ingewikkelde versieringen, met op de achtergrond moderne gebouwen en een helderblauwe lucht.
    Boog van Galerius
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Een historische toren met een ronde basis en een koepel, omringd door een park met bomen en mensen.
    Witte Toren van Thessaloniki
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Een kuststadsbeeld met een groot openbaar plein, gebouwen aan het water en uitzicht op zee.
    Aristoteles-plein
    13 min. lopen - 1.2 km
  • Aristoteles-universiteit van Thessaloniki
    3 min. lopen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Sintrivani - 5 min. lopen
  • Station Thessaloniki - 13 min. rijden
  • Thessaloniki (SKG-Macedonia) - 24 min. rijden

Restaurants

  • Γιόκ Μπαλίκ
    1 min. lopen
  • Peach Boy
    3 min. lopen
  • Todaylicious
    3 min. lopen
  • Harry's Spot
    3 min. lopen
  • Rubik’s Superfood & Coffee
    3 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Studio Heart of City , Electric Scouter?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 20 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Studio Heart of City , Electric Scouter te parkeren?

Bij deze accommodatie kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Studio Heart of City , Electric Scouter?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Studio Heart of City , Electric Scouter uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Studio Heart of City , Electric Scouter?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Thessaloniki, binnen 2 km afstand van Winkelgebied Tsimiski en Aristoteles-plein. Ook TIF - HELEXPO en Rotonda van Sint-Joris liggen binnen 5 minuten lopen. Metrostation Sintrivani ligt op maar 5 minuten lopen en naar Metrostation Agias Sofias is het 12 minuten lopen.