Particuliere eigenaar

Hotel Grand One Plaza

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Spa
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 74
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Deluxe kamer

8,4 van 10
Zeer goed
(116 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

8,4 van 10
Zeer goed
(23 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Comfort kamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Comfort tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Panorama kamer

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Over deze buurt

Hotel Grand One Plaza ligt in de buurt van Tijuana Centro en is gelegen bij een winkelcentrum. Reizigers die graag willen cultuursnuiven kunnen een kijkje nemen bij North Island Credit Union Amphitheatre en wie liever gaat winkelen kan bij Las Americas Premium Outlets en Macroplaza Insurgentes terecht. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat El Foro - Antiguo Palacio jai-Alai of CREA Sports Field op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Tijuana
Kaart
8269 Calle Emiliano Zapata Zona Centro, Tijuana, BC, 22000

In de buurt

  • Een witte kop op een schotel, palmbomen en een gebouw met een pannendak.
    Av Revolución
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Een groot, bolvormig gebouw met een trap naar de ingang.
    Centro Cultural Tijuana
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Jai Alai Frontón Palacios
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Tijuana Wax Museum
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Tijuana Boog
    10 min. lopen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Beyer Blvd Trolley Station - 14 min. rijden
  • Metrostation Santa Fe - 20 min. rijden
  • Tijuana, Baja California Norte (TIJ-General Abelardo L. Rodriguez Intl.) - 21 min. rijden

Restaurants

  • El Copeo
    5 min. lopen
  • Bar Zacazonapan
    5 min. lopen
  • Restaurant Ricardo's
    4 min. lopen
  • Cervezartistas Brew House
    3 min. lopen
  • Rubik's 80's Bar
    4 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Grand One Plaza

  • Hotel in de buurt van Las Americas Premium Outlets
  • Als je bij Hotel Grand One Plaza verblijft, profiteer je van voorzieningen zoals een kunstgalerie ter plaatse, een winkelcentrum ter plaatse en een koffiebar/café. Verwen jezelf met een massage bij de plaatselijke spa. Alle gasten kunnen gebruikmaken van gratis wifi op de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en van voorzieningen zoals een bar en een restaurant.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor valetparkeren
    • Een continentaal ontbijt (tegen een toeslag), een bankethal en koffie/thee in de lobby
    • Een 24-uurs receptie, een lift en een pool- of biljarttafel
    • Uit gastenbeoordelingen blijkt dat gasten een hoge dunk hebben van het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 54 kamers zijn voorzien van gemakken als airconditioning. Daarnaast beschikken ze over voorzieningen zoals gratis wifi. Uit de gastenbeoordelingen blijkt dat gasten vol lof zijn over de schone kamers van de accommodatie.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Badkamers met regendouches en haardrogers
    • Smart-televisies van 55 inch met premium tv-zenders
    • Dagelijkse schoonmaakservice, bureaus en telefoons

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis valetparkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 13.00 uur: MXN 150 voor volwassenen en MXN 150 voor kinderen
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel
  • Designerwinkels
  • Kunstgalerie
  • Volledig uitgeruste spa
  • Winkelcentrum

Gezinsvriendelijk

  • Snackbar/delicatessenwinkel

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Volledig uitgeruste spa

  • Massages voor diepe bindweefsels
  • Sportmassages

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Gladde vloer in de kamer
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Leuningen in de gangen
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Trapleuningen

Meer

  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Feestruimte

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv van 55 inch met premium kabelzenders

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er kunnen tot 2 kinderen, met een maximale leeftijd van 12 jaar oud, gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. MXN 150 voor volwassenen en ca. MXN 150 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en EHBO-doos

Overige info

Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor aankomst maken als je contact opneemt met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Grand One Plaza?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Grand One Plaza?

Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Grand One Plaza van één nacht voor twee volwassenen op 27 sep. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Hotel Grand One Plaza te parkeren?

Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Grand One Plaza?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 21.00 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Grand One Plaza uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Hotel Grand One Plaza?

Dit wellness hotel ligt in Tijuana Centro, op 0,3 km van Av Revolución en op 2,2 km van Garita de San Ysidro. Ook The Emporium en El Foro - Antiguo Palacio jai-Alai liggen binnen 10 minuten lopen. San Ysidro Transit Center Station ligt op 26 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.