Gehele woning

Villa Elvira Torrox by Ruralidays

Fotogalerie voor Villa Elvira Torrox by Ruralidays

Zwembad
Een gezellige woonkamer met een stenen muur, een eethoek met een tafel en stoelen, een bank met kussens, en een keuken die zichtbaar is via een boog.
Een hal met een bakstenen muur, een spiegel en een decoratieve fles op een wit oppervlak.
Terrein van de accommodatie
Een gedekte tafel met uitzicht op zee en de stad.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 680 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Elvira Torrox by Ruralidays

  • Vakantiehuis voor 6 personen in Torrox, in de provincie Malaga, Andalusië.

    Dit fantastische landelijke huis is de perfecte plek om te ontspannen met je familie of vrienden. Je vindt er een grote buitenruimte om te zonnebaden en te ontspannen bij het zwembad of op het prachtige Balinese bed. Binnen bieden de ruime kamers de ideale sfeer voor een vakantie van pure ontspanning.

    In het huis is er een gezellige woon-eetkamer met open haard, een volledig uitgeruste keuken met alles wat je nodig hebt voor een zorgeloos verblijf en een ruime badkamer met een douche en dubbele wastafel. De rest van het huis beschikt over drie fantastische slaapkamers, twee met elk een tweepersoonsbed en in de derde slaapkamer staan twee éénpersoonsbedden. Dankzij hen kun je genieten van een diepe slaap en nieuwe energie opdoen.

    Alle slaapkamers beschikken over (warme/koele) airco.

    De buitenruimte is ongetwijfeld de kers op de taart van de accommodatie. Het grote overdekte terras met eettafel biedt de perfecte plek om te genieten van smakelijke delicatessen, vergezeld van een dromerig uitzicht op de Middellandse Zee en het dorp Torrox. Een paar treden naar beneden vind je de tuin met een comfortabel Balinees bed, een eethoek in de buitenlucht, een overdekte barbecue en tot slot een prachtig privézwembad. Een schommel, ideaal voor de kleintjes, maakt de buitenuitrusting van het huis compleet.

    De toegangsweg tot de woning is geheel verhard.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Tafeltennis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 80 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CR/MA/01210
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

deze villa bevindt zich zowel in een landelijke omgeving als vlak bij het strand in Torrox. Balcon de Europa en Costa del Sol zijn noemenswaardige bezienswaardigheden en bij Malaga Provincie Stranden en Playa Burriana kun je van het natuurschoon in de omgeving genieten. Met de kinderen op reis? Denk na over een bezoek aan Aerobaby Medina of bezoek samen een evenement of wedstrijd bij Indoor Padel Club Velez Malaga. Bekijk onze reisgids voor Torrox
Meer villa's in Torrox
Kaart
Málaga, Andalusia

In de buurt

  • Hoge palmstruiken, uitzicht op de oceaan en een pad met trappen.
    Playa en Torrox Costa
    8 min. rijden - 5.8 km
  • Playa El Peñoncillo
    7 min. rijden - 5.4 km
  • Playa Ferrara
    8 min. rijden - 5.8 km
  • Aerobaby Medina
    8 min. rijden - 5.8 km
  • Playa El Morche
    9 min. rijden - 8.6 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 53 min. rijden

Restaurants

  • Cafe Ferrara
    7 min. rijden
  • Bar Centro
    15 min. lopen
  • Buen Tapeo
    4 min. rijden
  • El Desván De Tete
    7 min. rijden
  • Cafetería Mena
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Villa Elvira Torrox by Ruralidays voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Elvira Torrox by Ruralidays?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Villa Elvira Torrox by Ruralidays te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Villa Elvira Torrox by Ruralidays?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Elvira Torrox by Ruralidays uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Villa Elvira Torrox by Ruralidays?

Deze gezinsvriendelijke villa in Torrox ligt bij de zee, binnen 5 km afstand van Playa del Sillón, Aerobaby Medina en Playa Chica. Ook Playa El Morche en Malaga Provincie Stranden liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Villa Elvira Torrox by Ruralidays

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 75 van 82 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 82 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 82 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 82 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 82 beoordelingen

10

Netheid

8,0

Locatie

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

KEN D.

Im Allgemeinen sehr entspannend

Im Allgemeinen sehr entspannend
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Paul K.

Sehr gepflegtes Haus und Außenanlage mit Pool. Unglaubliche Aussicht von der Terrasse aufs Meer. Ein

Sehr gepflegtes Haus und Außenanlage mit Pool. Unglaubliche Aussicht von der Terrasse aufs Meer. Ein absolut freundlicher Gastgeber. Wir waren nun schon das zweite Mal zum Urlaub hier und haben es auch dieses Mal sehr genossen!
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Karl Heinz R.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Villa Elvira

tolle Villa, sehr sauber, gut ausgestattet
9 nachten verbleven in oktober 2024
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Einzigartiges Ferienhaus, schöner Pool, schöne Aussicht!

Einzigartiges Ferienhaus, schöner Pool, schöne Aussicht!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wunderschön gelegenes, gepflegtes und gemütliches Haus. Wir hatten zwei wunderschöne Wochen in eine

Wunderschön gelegenes, gepflegtes und gemütliches Haus. Wir hatten zwei wunderschöne Wochen in einem wunderschönen, gemütlichen und außergewöhnlich gepflegten Haus. Es war alles vorhanden. Wir haben es sehr genossen!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Our friends group had an amazing time! José was such a nice host, everything was really clean and we

Our friends group had an amazing time! José was such a nice host, everything was really clean and we especially loved the privacy!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Lewis S.

Ein wunderbarer Familienurlaub in wunderschöner Umgebung. Wir waren sehr traurig, als wir abreisen m

Ein wunderbarer Familienurlaub in wunderschöner Umgebung. Wir waren sehr traurig, als wir abreisen mussten.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die tadellose Villa mit herrlicher Aussicht! Der einladende und angenehme Besitzer. Wir hatten ein

Die tadellose Villa mit herrlicher Aussicht! Der einladende und angenehme Besitzer. Wir hatten einen tollen Aufenthalt!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die tadellose Villa mit herrlicher Aussicht! Der einladende und angenehme Besitzer. Wir hatten ein

Die tadellose Villa mit herrlicher Aussicht! Der einladende und angenehme Besitzer. Wir hatten einen tollen Aufenthalt!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Eine traumhafte Reise.

Eine traumhafte Reise.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ein traumhaftes Haus mit einzigartigem Ausblick. Der Pool ist fantastisch. Meine absolute Empfehlung

Ein traumhaftes Haus mit einzigartigem Ausblick. Der Pool ist fantastisch. Meine absolute Empfehlung. Auf jeden Fall einen Aufenthalt wert.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Brahim B.

Wunderschönes Haus in sehr guter Lage mit atemberaubender Aussicht. Wir verbrachten 10 Tage oben

Wunderschönes Haus in sehr guter Lage mit atemberaubender Aussicht. Wir verbrachten 10 Tage oben
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Hilde d.

gutes Haus

gutes Haus
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

die Ruhe und ein gutes Essen. Die Villa war fantastisch, es war sehr kalt (keine Villa zum Überwint

die Ruhe und ein gutes Essen. Die Villa war fantastisch, es war sehr kalt (keine Villa zum Überwintern), gute Betten, ausreichend Haushaltswaren, die Aussicht war perfekt, alles rund um die Villa war perfekt
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Friedrich B.

La casa es muy linda con hermosas vistas al mar. Los dueños son muy amables y atentos. Todo perfecto

La casa es muy linda con hermosas vistas al mar. Los dueños son muy amables y atentos. Todo perfecto!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Lisa G.

Wir können dieses Haus uneingeschränkt empfehlen! Für Familien mit Kindern ist es ideal ausgestattet

Wir können dieses Haus uneingeschränkt empfehlen! Für Familien mit Kindern ist es ideal ausgestattet.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Hervorragender Aufenthalt, perfekt gelegen und ausgestattet. Jose war sehr nett und ging auf unsere

Hervorragender Aufenthalt, perfekt gelegen und ausgestattet. Jose war sehr nett und ging auf unsere Anfragen ein. Er ist eine vertrauenswürdige Person, ich danke ihm für diesen guten Aufenthalt.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Norbert R.

Die Lage der Finca war wirklich super schön. Die Aussicht excellent. Nur die kleine Zufahrtstr. zur

Die Lage der Finca war wirklich super schön. Die Aussicht excellent. Nur die kleine Zufahrtstr. zur Finca hatte es wirklich in sich. Vermutlich Landestypisch.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Kurz gesagt, ein guter Aufenthalt. Der Pool ist sehr ruhig und sehr komfortabel. Das Haus war sauber

Kurz gesagt, ein guter Aufenthalt. Der Pool ist sehr ruhig und sehr komfortabel. Das Haus war sauber und das Äußere war großartig. In der Nähe des Strandes und Supermärkte mit dem Auto.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Atemberaubende Aussicht auf Berge und Meer. Man fühlt sich dort sehr ruhig… Schöner Pool und schöner

Atemberaubende Aussicht auf Berge und Meer. Man fühlt sich dort sehr ruhig… Schöner Pool und schöner Außenbereich. Schöne Schlafzimmer. Empfohlen!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die Unterkunft ist ein wahrer Traum – wunderschön, top gepflegt und mit allem ausgestattet, was man

Die Unterkunft ist ein wahrer Traum – wunderschön, top gepflegt und mit allem ausgestattet, was man sich wünschen kann. Die Lage ist perfekt - leicht zu erreichen und nur einen kurzen Weg vom Strand und umliegenden Städtchen entfernt. Der Gastgeber, José, ist überaus freundlich und hilfsbereit. Wir haben die Zeit hier in vollen Zügen genossen und werden sicherlich nicht das letzte Mal hier gewesen sein.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Erhabene Villa, sehr gepflegt. Herrlicher Garten mit großer Terrasse Angenehmer Besitzer, der alle

Erhabene Villa, sehr gepflegt. Herrlicher Garten mit großer Terrasse Angenehmer Besitzer, der alle unsere Fragen beantwortet.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Noémie M.

Erhabene Villa, sehr gepflegt. Herrlicher Garten mit großer Terrasse Angenehmer Besitzer, der alle

Erhabene Villa, sehr gepflegt. Herrlicher Garten mit großer Terrasse Angenehmer Besitzer, der alle unsere Fragen beantwortet.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir waren nun bereits zum zweiten Mal in dieser Unterkunft und hatten erneut eine wunderschöne Zeit.

Wir waren nun bereits zum zweiten Mal in dieser Unterkunft und hatten erneut eine wunderschöne Zeit. Die Lage ist absolut empfehlenswert: Alles ist gut erreichbar, gleichzeitig liegt die Unterkunft angenehm ruhig abseits des Trubels – und der Ausblick ist einfach fantastisch. Die Unterkunft lässt keine Wünsche offen: Sie ist sehr sauber, hervorragend ausgestattet und bietet einen großzügigen Außenbereich mit tollem Pool sowie vielen Spielsachen für unser Kind. José ist ein ausgesprochen herzlicher und aufmerksamer Gastgeber, stets gut erreichbar und hat uns regelmäßig mit frischem Obst aus seinem Garten verwöhnt. Wir kommen auf jeden Fall wieder!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

absolute Ruhe

absolute Ruhe