Alda Triacastela

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard driepersoonskamer

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 twijfelaar slaapbank
  • Gratis wifi

Gallery tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Alda Triacastela in Triacastela. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Castro de Formigueiros en Concello de Portomarín. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Vilasouto-meer en Sierra del Caurel. Bekijk onze reisgids voor Triacastela
Kaart
Av. Camilo José Cela, 28, Triacastela, Lugo, 27630

In de buurt

  • Een historisch stenen gebouw met een klokkentoren, omgeven door weelderige begroeiing en een rivier.
    Klooster van Samos
    10 min. rijden - 10.1 km
  • Capela do Cipres
    10 min. rijden - 10.1 km
  • Santa María do Mao
    18 min. rijden - 13.6 km
  • Plaza Central de Sarria
    30 min. rijden - 26.6 km
  • Iglesia de Santiago de Barbadelo
    32 min. rijden - 27.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Sarria - 53 min. rijden

Restaurants

  • Aira do camino
    5 min. rijden
  • Complexo Xacobeo
    2 min. lopen
  • Taberna Do Caminño
    21 min. rijden
  • Cafeteria España
    10 min. rijden
  • A Cantina De Renche
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Alda Triacastela

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Met voorzieningen zoals een terras, een spelletjesruimte en een bibliotheek kom je niets tekort bij Alda Triacastela. Voorzieningen zoals een snackbar/delicatessenwinkel en gratis wifi op de kamer zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een bagageopslagruimte, gratis kranten en een lift
    • Hulp bij uitstapjes/tickets, een fietsenstalling en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en uitgerust met gemakken als recente films. Daarnaast bieden ze voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Overige voorzieningen zijn onder andere:
    • Badkamers met baden of douches
    • Flatscreentelevisies van 28 inch met digitale zenders en recente films
    • Gratis baby-/kinderbedjes, verwarming en dagelijkse schoonmaakservice

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Fietsenopslag
  • Spelletjesruimte

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Spelletjesruimte

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Receptie met beperkte openingstijden

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Gratis babybed

Badkamer

  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Filmpremières
  • Flatscreen-tv van 28 inch met digitale zenders

Meer

  • Bureau
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Telefoon
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 19.00 uur geopend.
Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Alda Triacastela?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Wat kost het om bij Alda Triacastela te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving kun je ook gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Alda Triacastela?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 19.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Alda Triacastela uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag.

Waar ligt Alda Triacastela?

Dit hotel in Triacastela ligt op 9,3 km van Klooster van Samos en binnen 20 km afstand van Capela do Cipres en Santa María do Mao. Ook Castro de Formigueiros en El Pilar - Sarria Golf Club liggen binnen 20 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.