Aparthotel·Particuliere eigenaar

Kikonia Art & Suites

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 183
inclusief belastingen en toeslagen
15 sep - 16 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Premium suite

  • Uitzicht op zee
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Luxe suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Panorama suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Signature suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Gallery suite

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Klassieke suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Romantische suite

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Executive suite

  • Uitzicht op zee
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed, 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Honeymoon suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Kikonia Art & Suites in Ula. Het natuurschoon van de omgeving is bij Azmak Kreek en Strand van Akyaka te bewonderen. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Amfitheater van Marmaris of Marmaris Go Karting Park op het programma heeft staan. Maak van de gelegenheid gebruik om de activiteiten in de omgeving te ontdekken, zoals warmwaterbronnen. Bekijk onze reisgids voor Ula
Meer aparthotels in Ula
Kaart
Akçapinar Mahallesi, No. 335, Ula, Mugla, 48640

In de buurt

  • Een rivier met aan wal liggende boten, een houten brug en een bergachtig landschap op de achtergrond.
    Azmak Kreek
    5 min. rijden - 4.5 km
  • Een zeilboot op rustig water, met een zonsondergang en bergen op de achtergrond.
    Strand van Marmaris
    30 min. rijden - 30.3 km
  • Asiklar Yolu
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Strand van Akyaka
    10 min. rijden - 7.2 km
  • Icmeler-strand
    39 min. rijden - 37.1 km

Restaurants

  • Meşhur Akçapınar Tostçusu
    5 min. lopen
  • Yıldız Park Cafe Restaurant (İsmail Akkaya Parkı)
    7 min. rijden
  • Lemon Grass Bar
    3 min. lopen
  • Gülbeyaz Balık Evi
    8 min. rijden
  • Azmakkapı Orfoz Restaurant
    7 min. rijden

Over deze accommodatie

Kikonia Art & Suites

  • Aparthotel met een chique stijl in de buurt van Azmak Kreek
  • Met voorzieningen zoals een terras, een tuin en wasvoorzieningen kom je niets tekort bij Kikonia Art & Suites. Voorzieningen zoals een outdoor entertainmentgebied en gratis wifi op de kamer zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Gedeelde werkplekken, meertalig personeel en conciërgeservices
    • Een bagageopslagruimte en tuinmeubels
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden voordelen zoals luxe beddengoed en vloerverwarming en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en computerschermen.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Hydromassagedouches, bidets en haardrogers
    • Smart-televisies met Netflix, Hulu en streamingdiensten
    • (kleding)kasten, vloerverwarming en keukens

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Warmwaterbronnen in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (TRY 60 per dag)
  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Donzen dekbed
  • Extra bed: TRY 500 per dag
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Douchekop met hydromassage
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Vliegenramen
  • Vloerverwarming

Entertainment

  • Hulu
  • Netflix
  • Smart-tv met digitale zenders
  • Streamingdiensten

Buiten

  • Outdoor entertainmentgebied
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Computermonitor
  • Flexwerkplekken

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • 2 huisdieren in totaal
  • Toeslag: TRY 750 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren in specifieke kamers toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Huishoudservice op verzoek
  • Meertalig personeel
  • Receptie met beperkte tijden
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Verduisterende gordijnen
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 9 units
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 09.00 uur en 20.00 uur geopend.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen TRY 750 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom
2 in totaal
Huisdieren mogen niet alleen worden gelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door contact op te nemen met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen TRY 500.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: TRY 500 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor parkeren in de buurt: TRY 60 per dag (op 250 meter afstand)
  • Toeslag voor huisdieren: TRY 750 per huisdier, per verblijf
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
  • Toeslag voor extra bed: TRY 500.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 48-1042

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni t/m 30 september

Veelgestelde vragen

Is Kikonia Art & Suites voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Kikonia Art & Suites?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Kikonia Art & Suites van één nacht voor twee volwassenen op 15 sep. 2026 min. € 183, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Kikonia Art & Suites?

Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden toegestaan (maximaal 2 in totaal). Er geldt een toeslag van TRY 750 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Kikonia Art & Suites te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Kikonia Art & Suites?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kikonia Art & Suites uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Kikonia Art & Suites?

Dit aparthotel in Ula ligt op 0,4 km van Asiklar Yolu en binnen 5 km afstand van Akçapınar Kiteboard Beach en Azmak Kreek. Ook Strand van Akyaka en Çınar Plajı-strand liggen binnen 10 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.