Convenient location, close to everything, suitable for active couples
This 2 bedroom garden suite offers cool temperature during warm summer days and is a walkable distance to grocery shopping, restaurants, liquor store and more, on a bus route to FIFA events and close to many more restaurants, local social Pubs, shopping malls, hiking and biking trails, proximity to local ski hills. The list of entertainment for all ages is endless.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Terras/patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 102 vierkante meter
Vergelijkbare accommodaties
Beautiful Mountain Home, 2 BD Suite, mins from Grouse MT/ DT. Easy Transit
Canyon Heights
Beautiful Mountain Home, 2 BD Suite, mins from Grouse MT/ DT. Easy Transit
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser inruimen en opzetten
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisregels
No extra guests overnight
No Parties
No noise after 11:00 PM
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie H336198269, BUS-0284807
Over deze buurt
Je vindt dit vakantiehuis in District of North Vancouver. Ben je graag actief bezig? Dan zijn Haven van Vancouver en Canada Place-cruiseshipterminal zeker een bezoek waard. Bewonder je liever de populaire trekpleisters in de omgeving, neem dan een kijkje bij Playland (attractiepark) en Science World. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij Pacific Coliseum of Rogers Arena op het programma staat. Bekijk onze reisgids voor District of North Vancouver
Internationale Luchthaven Vancouver (YVR) - 47 min. rijden
Restaurants
McDonald's
18 min. lopen
Tim Hortons
20 min. lopen
BLENZ at the HOpe Centre
3 min. rijden
Wendy's
2 min. rijden
A&W Restaurant
2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Convenient location, close to everything, suitable for active couples?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Convenient location, close to everything, suitable for active couples te parkeren?
Bij deze accommodatie kun je niet parkeren.
Hoe laat kan ik inchecken bij Convenient location, close to everything, suitable for active couples?
Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Convenient location, close to everything, suitable for active couples uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Convenient location, close to everything, suitable for active couples?
Dit vakantiehuis in District of North Vancouver ligt binnen 3 km afstand van Capilano University, Lynn Canyonpark en Lions Gate Hospital. Ook The Shipyards en Lonsdale Quay Markt liggen binnen 5 km afstand.
Beoordelingen over Convenient location, close to everything, suitable for active couples