Downtown Luxe

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Wasvoorzieningen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Downtown Luxe ligt in de wijk Stadscentrum in Surrey. Kan jouw vakantie ook wel een middagje winkelen gebruiken? Breng dan een bezoekje aan Coquitlam Centre en Metropolis at Metrotown. Wie liever de populaire attracties van de omgeving ontdekt, is bij Playland (attractiepark) aan het juiste adres. Bear Creek Park en Surrey Arts Centre zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Surrey
Kaart
Surrey, BC

In de buurt

  • Een verlicht rendiersculptuur naast een kerstboom.
    Central City Shopping Centre
    5 min. rijden - 1.7 km
  • Een rustig meer met een houten bankje op de voorgrond, omringd door bomen en een heldere lucht.
    Green Timbers Urban Forest
    5 min. rijden - 1.9 km
  • Een park met een lotusvormige fontein, een brug en hoge gebouwen op de achtergrond.
    Holland Park
    6 min. rijden - 2.0 km
  • Een waterkantpromenade met moderne gebouwen, een glazen constructie en een bordje waarop Canada Place staat.
    Canada Place
    39 min. rijden - 35.5 km
  • Een stadsgezicht met een opvallend stadion, wolkenkrabbers en een waterpartij.
    BC Place-stadion
    40 min. rijden - 35.3 km

Lokaal vervoer

  • Surrey Central Station - 4 min. rijden
  • Vancouver, BC (XEA-Station Vancouver Pacific Centraal) - 36 min. rijden
  • Pitt Meadows, BC (YPK) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Taquería Jalisco
  • Church's Chicken
  • KFC
  • Sushi Shogun
  • Subway

Over deze accommodatie

Downtown Luxe

  • Accommodatie in de buurt van Great Canadian Casino Vancouver
  • Downtown Luxe biedt onder meer voorzieningen zoals wasvoorzieningen aan.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
  • Een rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi

Dingen om te doen

  • Sportschool

Voorzieningen

  • Wasserij

Meer

  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Meer

  • Airconditioning
  • Droger
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Registratienummer van de accommodatie H657986035, 213191
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Downtown Luxe?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Downtown Luxe?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Downtown Luxe uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Downtown Luxe?

Deze accommodatie ligt in Stadscentrum, Surrey.

Central City Shopping Centre (1,6 km) • Holland Park (1,8 km) • Guilford Town Centre (2,5 km) • Great Canadian Casino Vancouver (3,2 km) • Bear Creek Park (4 km) Surrey Central Station ligt op 22 minuten lopen en naar King George Station is het 27 minuten lopen.