Gehele woning·Particuliere eigenaar

Mountain view room

Fotogalerie voor Mountain view room

Details aan de buitenkant
Kamer
Buiten dineren
Strand
Privékeuken

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 119 m²

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Mountain view room

  • Welcome to our quiet, safe, and beautiful Ambleside Beach neighborhood!
    Our newly renovated home is just a 10-minute walk from Park Royal Mall, Ambleside Beach, and the West Vancouver Library.

    There’s a bus stop right in front of the house, with direct routes to Downtown Vancouver, North Vancouver, and Horseshoe Bay—all within a 15–20 minute drive.

    Enjoy hiking and snow activities at Cypress Mountain, Grouse Mountain, and even Whistler. Planning to visit Victoria? You can easily catch the ferry to Vancouver Island.

    Famous attractions like Stanley Park and the Capilano Suspension Bridge are also just 10 minutes away.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Magnetron

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Buiten

  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 12 treden naar de ingang
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Dun tapijt in gemeenschappelijke ruimtes
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Trapleuningen
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Basketballen in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandelmogelijkheid in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Recycling
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Tuin
  • Unitgrootte: 19 vierkante meter
  • Waterbesparende douches
  • Waterbesparende toiletten

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisregels

Please park your car in front of our house.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 0028885, H501235522

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in West Vancouver. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Lonsdale Quay Markt en Robson Street, terwijl natuurgenieters bij Stanley Park en English Bay Beach van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij Rogers Arena of BC Place-stadion op het programma staat. In de omgeving kun je wateractiviteiten doen, zoals zwemmen. Je kunt ook van de buitenlucht genieten bij activiteiten als mountainbiken, fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor West Vancouver
Meer vakantiehuizen in Vancouver
Kaart
West Vancouver, BC

In de buurt

  • Een rustig waterfront met gebouwen en heuvels op de achtergrond.
    Ambleside Park
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een veerboot vaart over het water, met een stadsachtergrond op de achtergrond.
    Burrard Inlet
    16 min. lopen - 1.4 km
  • Ferry Building Gallery
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Park Royal
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Village at Park Royal
    12 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station North Vancouver - 6 min. rijden
  • Waterfront Metro Station - 10 min. rijden
  • Vancouver, BC (CXH-Vancouver Harbour Seaplane Base) - 16 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    16 min. lopen
  • Miraas Restaurant
    15 min. lopen
  • Cactus Club Cafe
    14 min. lopen
  • Chipotle Mexican Grill
    15 min. lopen
  • Crema Cafe Bar
    13 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Mountain view room?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Mountain view room te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Mountain view room?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Mountain view room uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Mountain view room?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in West Vancouver ligt op 1,1 km van Park Royal en binnen 5 km afstand van Lion's Gate Bridge en Hangbrug Capilano. Ook Stanley Park en Vancouver Waterfront liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Mountain view room

2,0
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

4 nachten verbleven in juni 2024