Groot karakteristiek pand met zwembad in Dordogne-Périgord • 15 personen
In het hart van een domein van 12 hectare biedt deze smaakvol gerenoveerde 17e-eeuwse boerderij een hoog niveau van comfort met 7 slaapkamers voor maximaal 15 personen – ideaal voor een verblijf midden in de natuur en de rust van het Périgordse platteland. U geniet van ruime oppervlaktes en een ongerepte natuur, zeldzaam geworden in deze tijd. Grote glazen schuiframen bieden panoramisch uitzicht over het domein en laten het uitzonderlijke licht van La Tisonnie binnenstromen. U kunt afwisselen tussen de vele bezienswaardigheden en activiteiten die de Dordogne te bieden heeft, wandelingen die vertrekken vanuit La Tisonnie en momenten van ontspanning op de terrassen of bij het zwembad. Voor een optimaal comfort is uw vakantiehuis uitgerust met de beste voorzieningen: 2 inductiekookplaten, 2 multifunctionele ovens, LCD-tv met Chromecast en satellietontvangst, latexbedden van 160 x 200, wifi-internet, vloerverwarming met lage temperatuur, groot verwarmd zwembad, bassin van 6 x 12 m en ruime beveiligde en zonnige terrassen (230 m²) de hele dag door. Een van de grote troeven van de boerderijen van La Tisonnie is de rust; daarom willen we benadrukken dat de accommodatie niet geschikt is voor bijeenkomsten of luidruchtige activiteiten.
Optionele diensten: beddengoed (€15 voor een eenpersoonsbed, €19 voor een tweepersoonsbed) en bad- en zwembadhanddoeken (€10/persoon).
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Strandlakens
Strandstoelen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Auto vereist
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Magnetron
Oven
Eetopties
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Chef-kokservice
Eettafel
Slaapkamers
7 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
5,5 badkamers
Bad
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Spellen
Stereo-installatie
Buiten
Balkon
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
5 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Geen lift
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Trapleuningen
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: à l’extérieur sur les terrasses, dans le jardin...
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Maaltijdbezorging
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Dicht bij een outletcentrum
Op het platteland
Dingen om te doen
Kajak
Kookcursussen
Tafeltennis
Tennis
Verwarmd zwembad
Bergbeklimmen in de buurt
Ecotours in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jagen in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Compostering
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Ramen met dubbelglas
Recycling
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Tuin
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Unitgrootte: 320 vierkante meter
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
À l’extérieur sur les terrasses, dans le jardin...
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feestjes en evenementen (waaronder familiebijeenkomsten, verjaardagsfeesten en bruiloften) zijn toegestaan op het terrein voor maximaal 15 gasten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Propriété non adaptée aux réunions bruyantes.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een EHBO-doos
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er is geen lift in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich zowel in een landelijke omgeving als aan een meer in Vanxains. Bij Parc naturel régional Périgord Limousin en Plage De Petit-Bersac geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Moulin de la Veyssière en Château de Montreal hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Vissen en zwemmen zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals paardrijden of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Vanxains
Bergerac (EGC-Bergerac - Perigord - Dordogne) - 58 min. rijden
Restaurants
Café du Palais
6 min. rijden
McDonald's
8 min. rijden
The Handsome Boar
9 min. rijden
Le Vin Doux
15 min. rijden
Les Gourmandises de Marlette
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Is Groot karakteristiek pand met zwembad in Dordogne-Périgord • 15 personen voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Groot karakteristiek pand met zwembad in Dordogne-Périgord • 15 personen?
Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 10 kg per huisdier.
Wat kost het om bij Groot karakteristiek pand met zwembad in Dordogne-Périgord • 15 personen te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Groot karakteristiek pand met zwembad in Dordogne-Périgord • 15 personen?
Je kunt vanaf 17.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Groot karakteristiek pand met zwembad in Dordogne-Périgord • 15 personen uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Groot karakteristiek pand met zwembad in Dordogne-Périgord • 15 personen?
Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis ligt aan een meer, binnen 15 km afstand van Office Tourisme Ribéracois, Plage De Petit-Bersac en Monolithische kerk van Saint-Jean. Ook Trarieux-plein en Bureau voor toerisme van Aubeterre-sur-Dronne liggen binnen 15 km afstand.
Beoordelingen over Groot karakteristiek pand met zwembad in Dordogne-Périgord • 15 personen