Garden Hotel Ripa

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Op privéstrand
  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Restaurant
De huidige prijs is € 105
inclusief belastingen en toeslagen
12 sep - 13 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
1 van 1 kamer weergeven

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op de tuin
  • 22 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Garden Hotel Ripa bevindt zich zowel in een nationaal park als aan een privéstrand in Vieste. Het natuurschoon van de omgeving is bij Nationaal Park Gargano en Pizzomunno te bewonderen. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Enoteca da Mario en Cantina del Macchiatello. Ontdek de wateractiviteiten in de omgeving. Er zijn namelijk tal van faciliteiten in de buurt, bijvoorbeeld voor kajakken en snorkelen. Je kunt ook de natuur in trekken en wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Vieste
Kaart
Lungomare E. Mattei, Vieste, FG, 71019

In de buurt

  • Een strand met witte kliffen en blauwe parasols.
    Scialara o Castello
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Een klif aan de kust met een strand voorop.
    Pizzomunno
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Een kustlandschap met een zandstrand, een heldere blauwe lucht en een opvallende dennenboom.
    Nationaal Park Gargano
    13 min. lopen - 1.2 km
  • Een kustplaatsje met een opvallende kerk, een rotsachtige kustlijn en een heldere blauwe zee.
    Haven van Vieste
    4 min. rijden - 3.7 km
  • Grotta dei Pipistrelli
    1 min. rijden - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Rodi Garganico - 36 min. rijden
  • Bari (BRI-Karol Wojtyla) - 141 min. rijden

Restaurants

  • Box 19
    3 min. rijden
  • La Bruschetta
    2 min. rijden
  • Pasticerria Infinite Dolcezze
    2 min. rijden
  • Voglia Di Pizza
    2 min. rijden
  • L'antica Pietra
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Garden Hotel Ripa

  • Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij de zee
  • Garden Hotel Ripa ligt niet alleen in de buurt van Pizzomunno maar beschikt ook over faciliteiten zoals een strandbar, een bar aan het zwembad en een dakterras. Zonaanbidders zitten hier goed, want dit hotel biedt een privéstrand en ligstoelen aan het strand. Ben je toe aan een verwendag? Breng dan een bezoek aan het bubbelbad. Het plaatselijke restaurant Le Palme serveert ontbijt, lunch en diner Je kunt er genieten van een kindermenu. Blijf verbonden dankzij gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en profiteer van voorzieningen zoals een koffiebar/café en een tuin.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), een snelle uitcheckservice en een snelle incheckservice
    • Oppasservices (toeslag), huwelijksservices en parasols
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 52 kamers beschikken over faciliteiten zoals luxe beddengoed en recente films en bieden daarnaast leuke extraatjes zoals gemeubileerde terrassen en (laptop)kluisjes.
  • Overige voorzieningen zijn o.a.:
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Flatscreentelevisies van 19 inch met kabelzenders en recente films
    • Koelkasten, baby-/kinderbedjes en dagelijkse schoonmaakservice

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 15 per persoon
  • Een bar aan het zwembad
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Een strandbar
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Restaurants ter plaatse

  • Le Palme

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Speeltuin
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Babybed (toeslag)
  • Buitenzwembad
  • Geluiddichte kamers
  • Kinderopvang (toeslag)
  • Koelkast op de kamer
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Speeltuin
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij de receptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Huwelijksservices
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Zakelijke diensten

  • Computerstation
  • Vergaderruimtes

Buiten

  • Aan een privéstrand
  • Aan het vlonderpad/de promenade
  • Aan het water
  • Dakterras
  • In een nationaal park
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Strandparasols
  • Strandstoelen
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Noodtrekkoord in badkamer
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijkheid

Meer

  • 1 etage
  • 7 gebouwen
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2002
  • Klamboes
  • Open haard in de lobby
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Babybed (toeslag)
  • Luxe beddengoed
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Filmpremières
  • Flatscreen-tv van 19 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Minibar
  • Roomservice

Meer

  • (Laptop)kluis
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis lokale gesprekken
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Snelle incheckservice beschikbaar

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De volledige accommodatie is gesloten van 20 oktober tot 26 mei.

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag, naast een borgsom van EUR 70 per week
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
1 in totaal (maximaal 1 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet alleen worden gelaten
Beperkingen van toepassing. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar tegen EUR 10 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 31 mei betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 15 per persoon
  • Borgsom voor huisdier: EUR 70 per week
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
  • Toeslag voor babybed: EUR 10 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT071060A100124001, FG071060014S0032194
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft zijn officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Is Garden Hotel Ripa voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Garden Hotel Ripa?

Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Garden Hotel Ripa van één nacht voor twee volwassenen op 12 sep. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Garden Hotel Ripa?

Ja, bij dit hotel zijn huisdieren (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 1 kg per huisdier. Er wordt een borgsom in rekening gebracht van EUR 70 per week en er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Wat kost het om bij Garden Hotel Ripa te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Garden Hotel Ripa?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Garden Hotel Ripa uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Garden Hotel Ripa?

Dit hotel in Vieste ligt aan het strand, aan de promenade en binnen 10 minuten lopen van Scialara o Castello en Pizzomunno. Ook Nationaal Park Gargano en Grotta dei Pipistrelli liggen binnen 2 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.