Gehele woning

Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen

Fotogalerie voor Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen

Een smalle gang die leidt naar een slaapkamer met een bed, een lamp en twee abstracte schilderijen aan de muur.
Een moderne woonkamer met een witte bank, een houten stoel en een schilderij aan de muur.
Een terras buiten met een witte tafel en stoelen, een pergola erboven en een barbecuegedeelte.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, een schilderij aan de muur en een klein nachtkastje.
Een zwembad met een houten terras en ligstoelen, omringd door bomen en een huis.

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen

  • This single-storey villa opens onto a spacious garden with Mediterranean scrub on three sides. The large covered loggia connects the interior spaces to the private garden and the view, serving as a bridge between indoors and outdoors. Inside, you'll find a kitchen with a dining area, pantry and laundry room; a living room with a wood-burning fireplace; a bathroom with an antechamber; and two double bedrooms, each with a private bathroom. The living room sofa converts into a double bed. The patio's divided into three integrated areas: an outdoor living area, a dining area and an outdoor kitchen with a large table. Adjacent to this stands the pool with a whirlpool. In the garden, you can use the traditional Sardinian oven with a wood-fired barbecue, a covered kitchen equipped with a dining and seating area and two heated outdoor showers.



    Convenient walking paths lead to Campulongu Beach, just a few metres from the villa—one of the most popular beaches in Villasimius. The beach is known for its crystal-clear water, white sand dunes and Mediterranean scrub that extends right up to the shore. The property is also close to a 9-hole golf course.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Douche

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een EHBO-doos
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT111105C2000Q5505
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Villasimius. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Tanka-golfbaan en Marina van Villasimius. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Spaggia Cuccureddus en Strand van Campus aan het juiste adres. In de buurt zijn faciliteiten voor activiteiten als zeilen en zwemmen. Waterratten hoeven zich hier dus niet te vervelen. Bekijk onze reisgids voor Villasimius
Meer vakantiehuizen in Villasimius
Kaart
Campulongu

In de buurt

  • Een druk strand met mensen die zonnebaden en zwemmen.
    Strand Simius
    10 min. rijden - 2.9 km
  • Een kustlandschap met een zandstrand, helder turquoise water en rotsachtige landtongen.
    Spiaggia di Porto Giunco
    13 min. rijden - 4.0 km
  • Tanka-golfbaan
    8 min. rijden - 2.2 km
  • Spaggia Cuccureddus
    10 min. rijden - 1.9 km
  • Spiaggia di Punta Molentis
    28 min. rijden - 13.8 km

Lokaal vervoer

  • Cagliari (CAG-Elmas) - 70 min. rijden

Restaurants

  • Sa Tankitta
    5 min. rijden
  • Delfino Club
    6 min. rijden
  • Acqua e Sale
    4 min. rijden
  • Gnocco&
    5 min. rijden
  • Lobby Lounge Bar
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Door een architect ontworpen villa met zwembad te midden van de olijfbomen?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Villasimius ligt binnen 3 km afstand van Tanka-golfbaan, Strand van Campus en Stagno Notteri. Ook Spiaggia di Campulongu en Spiaggia del Riso liggen binnen 3 km afstand.