Gehele woning

Luxury Villa Monroe with Pool

Fotogalerie voor Luxury Villa Monroe with Pool

Een modern huis met twee verdiepingen, een zwembad en buiten zitplaatsen.
Een moderne woonkamer met een blauwgroene bank, een bijzettafel met een schaal vol noten, en een vaas rode rozen.
Een modern huis met twee verdiepingen, een zwembad, een terras met buitenmeubels en uitzicht op de omgeving in de schemering.
Een modern huis met twee verdiepingen, een zwembad, buitenzitplaatsen en uitzicht op de nachthemel.
Een moderne hotelkamer met een groot bed, een flatscreen televisie aan de muur, een balkon met uitzicht en een klein zitgedeelte met een tafel en stoelen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Luxury Villa Monroe with Pool

  • Welcome to our modern Luxury Villa Monroe with Pool near Pula, the biggest city in Istra. This beautiful 4-star mansion has three bedrooms, four bathrooms and can accommodate6persons.
    The beautiful house spreads over two floors. On the ground floor, the guests can find an open-concept living and dining area as well as a richly equipped kitchen.
    Elegant gray colors make the space feel inviting and are contrasted by a turquoise-blue sofa. From here you can enjoy the undisturbed view of the surrounding greenery and olive trees.
    Take one step outside and you will find yourself in a lovely outdoor dining area with a gas barbecue. A perfect place for family and friends gatherings.
    The sleeping area consists of three bedrooms on the first floor. All of them have an en-suite bathroom and a balcony.
    The pool area is equipped with six beach chairs, two sun umbrellas, and an outside shower. Hot tub lovers will find an outdoor jacuzzi on the rooftop. Just imagine relaxing here while sipping on your favorite cocktail. Pool heating is 30 EUR per day.
    A big, verdant garden is all around the house and your children can have fun running around, sliding, swinging or jumping on the trampoline.
    Pula is the biggest town in Istria and as such it offers a variety of restaurants, pubs, and sightseeing attractions. Villa Monroe is located just a short drive from Pula so don't miss the opportunity to visit it.
    Check our Luxury Villa Monroe near Pula and spoil yourself with the luxury it has to offer!

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt deze villa in Vodnjan. Voor wat culturele hoogtepunten maak je een uitstap naar Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië en een aantal bezienswaardigheden die je in de omgeving kunt ontdekken zijn onder andere Dubbele Poort en Zerostrasse. Krachtlabyrint en Labyrint van Gevoelens zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Vodnjan
Meer villa's in Vodnjan
Kaart
Vodnjan

In de buurt

  • Een oud amfitheater met meerdere bogen en ruïnes.
    Pula Arena
    14 min. rijden - 11.7 km
  • Een haven in de schemering met boten, een opvallende toren en verlichte gebouwen die in het water weerspiegelen.
    Haven van Rovinj
    38 min. rijden - 33.7 km
  • Sint-Blasiuskerk
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Forum
    15 min. rijden - 12.4 km
  • Strand van Punta Verudela
    21 min. rijden - 16.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 18 min. rijden
  • Pula (PUY) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Pizza & BBQ Buffalo
    19 min. lopen
  • ChupaCabra Beach Bar
    8 min. rijden
  • Minor Beach Bar
    8 min. rijden
  • La Bodega
    8 min. rijden
  • Ristorante Da Nonna
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Luxury Villa Monroe with Pool voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Luxury Villa Monroe with Pool?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Luxury Villa Monroe with Pool te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Luxury Villa Monroe with Pool?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Luxury Villa Monroe with Pool uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Luxury Villa Monroe with Pool?

Deze villa in Vodnjan ligt op 1,1 km van Sint-Blasiuskerk en binnen 15 km afstand van Štinjan Beach en Veerbootterminal Pula. Ook Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Dubbele Poort liggen binnen 15 km afstand.