Geheel appartement

Haus Eicihhölzchen by Interhome

Fotogalerie voor Haus Eicihhölzchen by Interhome

Een verzorgde tuin met gazon, verschillende bomen en een bank.
Een gebouw met twee verdiepingen en een balkon, omringd door weelderige begroeiing en roze bloemen.
Een golfbaan met een meer, zandbunkers en een bebost gebied.
Een zwembad met een metalen ladder en een persoon in blauwe zwemkleding die bij het zwembad staat.
Een verzorgde tuin met gazon, een grote rozenstruik in pot en een haagbeeld in het midden.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Haus Eicihhölzchen by Interhome

  • Type gebouw: meergezinshuis. perceeloppervlakte: 2000m². bouwjaar: 1975. huiseigenaar woont op het perceel.
    The house is located directly on the edge of the forest in a cul-de-sac.Outdoor area: garden furniture is available on the terrace with parasol and sun loungers. Private car park free of charge and garage for a fee. The property is partly detached like our house and partly fenced. Haus Eichhölzchen is situated 300 metres above sea level. There are two driveways - the driveway in the drift is easy to drive up to the house by car. In winter the road is usually gritted.This inviting, comfortable, friendly holiday flat has 60 m² of living space and offers you TV (cable) and stereo system. Fully equipped eat-in kitchen with dishwasher, oven and fridge with freezer compartment. Bed-sitting room furnished with antique softwood furniture and French bed. Double bed (1.40 m wide). There is an additional one-person bedroom also with antique softwood furniture and a radio. There is a bidet in the bathroom. We charge a heating surcharge during the heating period from October to April.The northern Waldecker Land offers pure nature and culture for every taste. In the immediate vicinity. Active leisure or real cultural enjoyment or just relax. In the recognised health resort of Volkmarsen with its state-approved healing spring. Experience forests, fields and tranquillity in the mountain village of Hörle. Enjoy wellness and fitness. Volkmarsen is nine kilometres from Bad Arolsen. The Hörle district is six kilometres from the centre of Volkmarsen. Kassel Bergpark "Wilhelmshöhe" is a Unesco World Heritage Site 2013 with landscaped gardens from 1696, with famous water feature cascades, Wilhelmshöhe Castle and the Hercules monument. Supermarket six kilometres, restaurants from 2.5 kilometres, Volkmarsen train station six kilometres, outdoor pool six kilometres, indoor pool ten kilometres, swimming bay ten kilometres, golf course twelve kilometres, tennis six kilometres, riding stables three kilometres. Please note: Car recommended.

    In prijs inbegrepen:
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Badlinnen (Eerste set)

    Deposit information:
    Borgsom: 200.0 EUR
    #DE3529.602.1

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Volkmarsen. Bij Museum van Bad Arolsen en Landesmuseum für Klosterkultur kun je voor een aantal culturele hoogtepunten terecht en een aantal leuke activiteiten vind je bij Schloss und Park Wilhelmsthal en Golfclub Kassel-Wilhelmshöhe. Maak van de gelegenheid gebruik om de buitenactiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Volkmarsen
Meer appartementen in Volkmarsen
Kaart
Volkmarsen

In de buurt

  • Een rotsachtig eiland met een spiegelbeeld in kalm water, omringd door begroeiing en een pad.
    Natuurpark Teutoburgerwoud-Eggegebergte
    2 min. rijden - 2.0 km
  • Een rustig meer, omringd door dichte bossen en een heldere lucht.
    Twistesee
    13 min. rijden - 11.9 km
  • Oude ruïnes met stenen trappen en een uitzicht op een stad in de verte.
    Park Wilhelmshöhe
    37 min. rijden - 45.2 km
  • Een groot gebouw met een klassiek gevelontwerp en een symmetrische tuin ervoor.
    Schloss Wilhelmshöhe
    49 min. rijden - 50.1 km
  • Willingen Skigebied
    49 min. rijden - 50.8 km

Lokaal vervoer

  • Bahnhof Külte-Wetterburg - 8 min. rijden
  • Kassel (KSF-Calden) - 34 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Friedrichs
    11 min. rijden
  • Restaurant Die Wetterburg
    7 min. rijden
  • Café im See
    17 min. rijden
  • Zur Kugelsburg
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Haus Eicihhölzchen by Interhome?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 9. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Haus Eicihhölzchen by Interhome te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Haus Eicihhölzchen by Interhome?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Haus Eicihhölzchen by Interhome uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Haus Eicihhölzchen by Interhome?

Dit appartement in Volkmarsen ligt op 2,1 km van Natuurpark Teutoburgerwoud-Eggegebergte en binnen 10 km afstand van Twistesee en Kugelsburg bij Volkmarsen. Ook Museum van Bad Arolsen en Schloss Arolsen liggen binnen 15 km afstand.