True Ski in Ski Out! 2 Bdrm, Loop naar Everything in Whistler
Een van de beste ski-in / ski-out locaties in Whistler. Geniet van het comfort van dit volledig uitgeruste appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers. Verscholen hellingzijde, Aspens op Blackcomb biedt gemakkelijke toegang tot alle Whistler te bieden heeft door te lopen of shuttle. Dit appartement beschikt over een bijgewerkte volledig uitgeruste keuken, een open woonkamer, een grote slaapkamer met een kingsize bed en een eigen badkamer en de tweede slaapkamer met een queensize bed en een stapelbed voor extra slaapplaatsen.
Deze fantastische woning is inclusief: • SKI IN SKI OUT EIGENSCHAP. 8 personen • Fantastische locatie - een wandeling naar alle locaties, restaurants, winkels en nog veel meer ..... • 2 slaapkamers • Slaapkamer heeft een kingsize bed en een eigen badkamer plus tv en de tweede slaapkamer heeft een queensize bed plus een stapelbed (twin / twin), plus een queensize slaapbank in de woonkamer. • Gashaard
• GRATIS draadloos en bekabeld snel internet • Groot privéterras met barbecue • Gemeenschappelijke hot tubs (3) en het hele jaar door verwarmd buitenzwembad • Veilige ondergrondse PAY-parking $ 17 per periode van 24 uur. Parkeren op straat is mogelijk tussen de maanden april-oktober langs Spearhead Drive. • Eigen gasbarbeque aan dek • Valet-opslag voor ski's en snowboards • Fitness / Cardio-kamer
Vergelijkbare accommodaties
Prime Ski-in skiverhuurlocatie! Bovenste verdieping, zwembad, bubbelbaden, barbecue (549)
Blackcomb
Prime Ski-in skiverhuurlocatie! Bovenste verdieping, zwembad, bubbelbaden, barbecue (549)
dit appartement is gelegen in de wijk Blackcomb in Whistler. De accommodatie heeft een gunstige ligging in de bergen. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij Whistler Blackcomb Ski Resort en Whistler Village Gondola. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Whistler Mountain Bike Park en Whistler Mountain. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Whistler Sliding Centre of Meadow Park Sports Centre op het programma heeft staan. Maak van de gelegenheid gebruik om de activiteiten in de omgeving te ontdekken, zoals skimogelijkheden. Bekijk onze reisgids voor Whistler
Whistler, BC (YWS-Green Lake Seaplane Base) - 10 min. rijden
Restaurants
COWS Whistler
11 min. lopen
Earls Kitchen + Bar
9 min. lopen
Pan Pacific Whistler Mountainside
9 min. lopen
Avalanche Pizza
11 min. lopen
Mongolie Grill
9 min. lopen
Veelgestelde vragen
Is True Ski in Ski Out! 2 Bdrm, Loop naar Everything in Whistler voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een zwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij True Ski in Ski Out! 2 Bdrm, Loop naar Everything in Whistler?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij True Ski in Ski Out! 2 Bdrm, Loop naar Everything in Whistler te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij True Ski in Ski Out! 2 Bdrm, Loop naar Everything in Whistler?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij True Ski in Ski Out! 2 Bdrm, Loop naar Everything in Whistler uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt True Ski in Ski Out! 2 Bdrm, Loop naar Everything in Whistler?
Dit appartement in Blackcomb biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, binnen 15 minuten lopen van Magic Chair Ski Lift, Whistler Blackcomb Ski Resort en Whistler Mountain Bike Park. Ook Blackcomb Gondola en Family Adventure Zone liggen binnen 5 minuten lopen.
Beoordelingen
Beoordelingen over True Ski in Ski Out! 2 Bdrm, Loop naar Everything in Whistler
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,8
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 72 van 97 beoordelingen
10 - Uitstekend
72
Gastenscore: 8 - Goed. 20 van 97 beoordelingen
8 - Goed
20
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 97 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 97 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 97 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nathan S.
13 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location, great place to stay. Would definitely stay here again.
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Derek M.
15 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great stay!
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kristin S.
8 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Communication was excellent, would definitely stay again
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Emily S.
3 jan 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Amazing stay!
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
John S.
29 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Place was great
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sara G.
8 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful
Great place at a great location!
5 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tim D.
27 jan 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice Location
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jamie W.
13 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Location is awesome. Was fortunate to still be able to ski all the way down. Pool and hot tub excellent. great layout for our family.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nancy L.
23 feb 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice ski in ski out condo
The location was great.
6 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ryan L.
22 mrt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent!
We had a great stay! Excellent property, would highly recommend.
7 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dan B.
26 feb 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Ski trip
Great ski in / ski out apartment. Would stay here again.
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Colleen M.
9 mrt 2023
Positief: Communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Location
Great location , ski in/ski out, short walk to Whistler Village.
6 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
James B.
17 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
No ac in the summer is fine, but at least a fan or two in the room would be nice
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
scott z.
6 feb 2023
Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Ski in/out
Great location and property for skiing in and out of Blackcomb. The location was prefect
3 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geoff I.
21 aug 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Aspens
Great location and excellent facilities. British girls staff at front office were amazing and worth more money
15 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nick B.
16 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great summer visit
Great summe visit.
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shannon P.
16 mei 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Slope side
Excellent experience. Smooth rental process and good amenities (pool, hot tub) with great slope side location.
8 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fraser H.
15 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Stay
Great stay in Blackcomb. Condo was clean and well stocked. Kids loved the pool. Very convenient location. We'll stay again!
5 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Loved our time on Blackcomb
Will be sure to try to book again for next year!
7 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alla G.
28 mrt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Good property, amazing location
Truly amazing location, ski-in and out. Bunk bed and a queen bed in a second bedroom where greatly appreciated by our 3 kids.
6 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rob G.
9 jan 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Love the Aspens! Great unit!
Love staying at the Aspens - great location close to lifts, upper village and a short walk to the main village. Great accommodations that have been recently updated. This unit worked perfectly for our family - bed configuration is perfect for multiple teenage kids!
4 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bryson B.
21 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Solid
We enjoyed the stay. The place is nice and great location. The lack of air conditioning is an issue on hot days but we just had two of those (made it hard to sleep). But otherwise great.
4 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Todd S.
30 jan 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Family Get Way
Great location!!! Love your Beach House!!!
See you next time!!!
7 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Molli D.
8 dec 2022
Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
It was nice. Codes didn’t work so that was a hiccup.
Nice property. Well appointed.
3 nachten verbleven in november 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kristine L.
16 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Really well situated
Great place, safe, clean, perfect for 6 people. 5 min walk to base of Whistler mountain. Easy to store MTB. Pool and hot tubs were nice.