Gehele woning

Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo

Een steiger met boten, een gazon en een meer met heuvels op de achtergrond.
Een compact woongedeelte met een eethoek, kitchenette en een bank met gestreepte kussens.
Een klein gebouw met een rode deur en een bordje 'Office', omgeven door bomen en een fiets.
Een zwembad met helderblauw water, omringd door ligbedden en parasols, met een huis op de achtergrond.
Een natuurlijk waterlandschap met rotsen en begroeiing, een verzorgd gazon en een huis op de achtergrond.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo biedt onder meer voorzieningen zoals wasvoorzieningen aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Barbecues en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo zijn voorzien van voordelen zoals privébubbelbaden en open haarden en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
  • Overige voorzieningen zijn onder andere:
    • Keukens met koelkasten, vaatwassers en magnetrons
    • Televisies met satellietzenders en dvd-spelers
    • Terrassen, kookplaten en kookgerei, borden en bestek

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Whitefish. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Whitefish Theatre Company en Alpine Theatre Project echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Stumptown Ice Den en Whitefish Performing Arts Center. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Glacier Bank Park of Majestic Valley Arena op het programma heeft staan. Snorkelen is een geweldige manier om van het water in de omgeving te genieten. Als je liever een activiteit in de natuur hebt, ga je in de buurt fietsen. Bekijk onze reisgids voor Whitefish
Meer vakantiehuizen in Whitefish
Kaart
Unit 202 Mountain Harbor, 1750 E, Lakeshore Drive, Whitefish, MT, 59937

In de buurt

  • Een besneeuwd berglandschap met dichte altijdgroene bomen en een skiër op de voorgrond.
    Whitefish Mountain Ski Resort
    10 min. rijden - 7.8 km
  • Een rustig meer, omringd door bergen en dichte bossen.
    Whitefish Lake State Park
    14 min. rijden - 8.4 km
  • Een bergachtig landschap met een vallei, dicht bos en besneeuwde toppen.
    Glacier National Park
    55 min. rijden - 58.8 km
  • Whitefish Lake
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Stumptown Ice Den
    4 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Whitefish - 4 min. rijden
  • Kalispell, Montana (FCA-Glacier Park Int.) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Grouse Mountain Lodge
    6 min. rijden
  • Piggyback Barbeque
    3 min. rijden
  • Montana Coffee Traders
    4 min. rijden
  • Bulldog Saloon
    4 min. rijden
  • VFW
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 12.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Mountain Harbor #202 2 Bedroom Condo?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Whitefish ligt op 1 km van Whitefish Lake en binnen 5 km afstand van Stumptown Ice Den en Whitefish Theatre Company. Ook Les Mason State Park en Stumptown Historical Society Museum liggen binnen 5 km afstand.