Gehele woning·Particuliere eigenaar

Marie's place-unwind and relax

Fotogalerie voor Marie's place-unwind and relax

Een trap met houten treden en een zwarte metalen constructie waarop een vaas met bloemen staat.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, twee bijzettafels met lampen, een salontafel en een kunstwerk in een lijst erboven.
Een slaapkamer met een bed, kussens en een raam met jaloezieën.
Een compacte keuken met een koelkast, magnetron, spoelbak en een klein eethoekje met een stoel.
Een badkamer met een witte deur, een handdoekhouder met drie handdoeken, een douchegordijn en een handdoekenrek.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Marie's place-unwind and relax

  • Marie's place is designed to ensure you experience stylish enjoyment from a central location.
    Accessibility to a wide range of amenities that can make your stay convenient Bank ATM- 1minute walk, Costco on Regent- 4 minutes’ drive, variety of stores in nearby strip malls, a casino, a cinema, Concordia Hospital. Easy commute with close by bus stops, everything is within your reach.
    Free driveway parking on premises-1 space.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Kitchenette

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Boeken
  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
  • Trapleuningen
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Casino in de buurt
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisregels

Avoid wearing outdoor shoes in the entire house starting from the stairs.Shoe rack at the entrance. Smoking inside the suite attracts a fine of $300.
No eating in the bedrooms No cooking after 9:00pm Throw trash away Turn off things. Laundry is only permitted after 5 nights stay and once a week.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een EHBO-doos
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie STRA-2024-2511212

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in de wijk Peguis in Winnipeg. Kan jouw vakantie ook wel een middagje winkelen gebruiken? Breng dan een bezoekje aan Forks Market en Polo Park. Wie liever de populaire attracties van de omgeving ontdekt, is bij Assiniboine Park Zoo aan het juiste adres. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij Canada Life Centre of Princess Auto Stadium op het programma staat. Doe mee aan een leuke wateractiviteit, zoals zwemmen, of geniet van de buitenlucht en ga fietsen. Bekijk onze reisgids voor Winnipeg
Meer vakantiehuizen in Winnipeg
Kaart
Winnipeg, MB

In de buurt

  • Een modern gebouw met een houten gevel en de tekst 'club Regent Casino Event Centre' erop.
    Club Regent Casino
    5 min. rijden - 1.9 km
  • Een modern gebouw met grote glasramen en de aanduiding 'BellMTS Place'.
    Canada Life Centre
    15 min. rijden - 7.3 km
  • Een parkeerplaats met verschillende auto's en een gebouw met een bord waarop 'RBC Convention Centre' staat.
    RBC Convention Centre Winnipeg
    16 min. rijden - 7.3 km
  • Cineplex Junxion Kildonan Place
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Kildonan Place
    20 min. lopen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Winnipeg Union Station - 17 min. rijden
  • Winnipeg, MB (YWG-Winnipeg James Armstrong Richardson Intl.) - 37 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    6 min. lopen
  • Starbucks
    12 min. lopen
  • Tim Hortons
    16 min. lopen
  • Burger King
    14 min. lopen
  • 7-Eleven
    8 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Marie's place-unwind and relax?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Marie's place-unwind and relax te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Marie's place-unwind and relax?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Marie's place-unwind and relax uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Marie's place-unwind and relax?

Dit vakantiehuis ligt in Peguis, op 1,4 km van Kildonan Place en binnen 5 km afstand van Club Regent Casino en Transcona Golf Club. Transconamuseum ligt op 4,9 km.

Beoordelingen over Marie's place-unwind and relax

Beoordelingen

Zeer goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0

Netheid

8,0

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Jean-Michel P.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great communication before our arrival from the host. Thank you
4 nachten verbleven in november 2025