Gehele woning

Vakantieappartement met 1 slaapkamer

Fotogalerie voor Vakantieappartement met 1 slaapkamer

Een gebouw van baksteen met een patio, een eettafel en stoelen.
Een twee verdiepingen tellend bakstenen huis met muurranken, een verharde oprit en een verzorgd gazon.
Een woonkamer met een bruine leren bank, een witte salontafel, een klein wit bijzettafeltje, een televisie op een houten dressoir, en een raam met gordijnen.
Een kleine keuken met witte kastjes, een zwart aanrechtblad en een betegelde spatwand.
Een hotelkamer met een tweepersoonsbed, twee kussens, een hoofdbord en een raam met zonwering.

Gehele woning

55 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vakantieappartement met 1 slaapkamer

  • Dit appartement van 55 m² is perfect uitgerust voor maximaal twee personen en garandeert een heerlijke vakantie. Geniet van de frisse lucht en ontspan in de tuin.

    Voor gezellige avonden is er een televisie aanwezig. De badkamer is voorzien van een douche en een föhn.

    De goed uitgeruste keuken beschikt over een koelkast, een kookplaat en zelfs een vaatwasser. Er is ook een wasmachine beschikbaar.

    Bij het appartement hoort een parkeerplaats. De dichtstbijzijnde winkels liggen op slechts 0,5 km afstand.

    En nog een pluspunt: handdoeken zijn inbegrepen. Huisdieren zijn welkom. Roken is niet toegestaan in dit appartement.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Stereo-installatie

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 55 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor middernacht

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegestaan. 
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Wyk auf Föhr. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Golfclub Föhr en Speedboothaven. Voor attracties in de omgeving kun je bij Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en AquaFöhr terecht. Robbenzentrum Föhr en Föhrer Maisdoolhof zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Wyk auf Föhr
Meer vakantiehuizen in Wyk auf Föhr
Kaart
Wyk auf Föhr

In de buurt

  • Een nat strand met mensen en een hond.
    Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer
    2 min. rijden - 1.0 km
  • Föhr Südstrand
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Sandwall Strand
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Dr. Carl-Haeberlin Friesen Museum
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Golfclub Föhr
    5 min. rijden - 3.2 km

Lokaal vervoer

  • Jachthaven van Wyk auf Föhr - 7 min. rijden

Restaurants

  • Föhrer Fischrestaurant
    4 min. lopen
  • Stella del Mare
    4 min. rijden
  • Ari's
    5 min. rijden
  • Bi A Wik
    5 min. lopen
  • sydbar - frisches strandgut
    5 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vakantieappartement met 1 slaapkamer?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Vakantieappartement met 1 slaapkamer te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Vakantieappartement met 1 slaapkamer?

Je kunt vanaf middernacht inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Vakantieappartement met 1 slaapkamer uitchecken?

Je dient uiterlijk om middernacht uit te checken.

Waar ligt Vakantieappartement met 1 slaapkamer?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Wyk auf Föhr ligt binnen 5 minuten lopen van Föhr Südstrand, Waddenzee en Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer. Ook Föhr Nationaal Park Centrum en Sandwall Strand liggen binnen 15 minuten lopen. Jachthaven van Wyk auf Föhr ligt op 28 minuten lopen.