Vakantieappartement 'Finca La Bonita Ap P2' met Gedeeld Zwembad, Terras en Wi-Fi
Gelegen in Arona biedt dit appartement van 48 m² plaats aan maximaal 4 gasten en beschikt het over 1 slaapkamer, 1 woonkamer en 1 badkamer. Jullie hebben de beschikking over een goed uitgeruste privékeuken voor eigen gebruik. Het appartement beschikt over Wi-Fi, een privételevisie en er is een babybedje beschikbaar. Verder kunnen jullie gebruikmaken van een gedeeld speelplein en tafeltennistafel voor extra vermaak.
Geniet buiten van de gedeelde tuin en het overdekte terras, ideaal om te ontspannen. Het gedeelde buitenzwembad biedt verkoeling en er is een buitendouche aanwezig. De ligging is gunstig nabij het strand en openbaar vervoer.
Op het terrein is 1 gedeelde parkeerplaats beschikbaar. Er is ook gedeelde fietsenstalling voor gasten die de omgeving willen verkennen. Houd er rekening mee dat huisdieren en evenementen niet zijn toegestaan.
De accommodatie ligt dicht bij het vliegveld, waardoor jullie mogelijk vliegtuigen horen. Toegang tot het terrein verloopt via een onverharde weg. Er zijn 2 honden op het terrein aanwezig. Airconditioning is niet beschikbaar in het appartement.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Magnetron
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
Bad
Buitendouche
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Buiten
Tuin
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dingen om te doen
Tafeltennis
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 48 vierkante meter
Vergelijkbare accommodaties
Duplex luxe appartement met een prachtig panoramisch uitzicht op zee
Costa del Silencio
Duplex luxe appartement met een prachtig panoramisch uitzicht op zee
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-38-4-0091178
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Arona. Siam Park is een geliefde trekpleisters en het natuurschoon van de omgeving kun je bij Las Vistas-strand en Strand van Fañabé bewonderen. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Canaries Plongee Tenerife of Magma Art and Congress Centre op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Arona
Is Vakantieappartement 'Finca La Bonita Ap P2' met Gedeeld Zwembad, Terras en Wi-Fi voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Vakantieappartement 'Finca La Bonita Ap P2' met Gedeeld Zwembad, Terras en Wi-Fi?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Vakantieappartement 'Finca La Bonita Ap P2' met Gedeeld Zwembad, Terras en Wi-Fi te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Vakantieappartement 'Finca La Bonita Ap P2' met Gedeeld Zwembad, Terras en Wi-Fi?
Je kunt vanaf 14.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Vakantieappartement 'Finca La Bonita Ap P2' met Gedeeld Zwembad, Terras en Wi-Fi uitchecken?
Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken.
Waar ligt Vakantieappartement 'Finca La Bonita Ap P2' met Gedeeld Zwembad, Terras en Wi-Fi?
Dit appartement ligt bij de zee, binnen 15 minuten lopen van Playa de las Galletas, Stranden van Tenerife en Playa Los Enojados. Ook Buceo Tenerife en Canaries Plongee Tenerife liggen binnen 2 km afstand.
Beoordelingen over Vakantieappartement 'Finca La Bonita Ap P2' met Gedeeld Zwembad, Terras en Wi-Fi