Hotels met zwembad in Asteri
Plan, boek en verblijf vol vertrouwen
Wees kieskeurig
Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Verander van gedachten
Boek hotels met gratis annulering
Controleer de beschikbaarheid van Hotels met zwembad in Asteri
Populaire Hotels met zwembad in Asteri
Amazing Villas in Crete
Amazing Villas in Crete
7.4 van 10, Goed, (3)
De prijs is € 209
per nacht
25 mei - 26 mei
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Informatie over Hotels met zwembad in Asteri
Hotels met zwembad in Asteri | 5 |
Hoogste prijs | € 209 |
Laagste prijs | € 209 |
Aantal beoordelingen | 3 |
Totaal aantal hotels in Asteri | 4.094 |
Veelgestelde vragen
Recente hotelbeoordelingenDoor Expedia geverifieerde beoordelingen
5/5 Voortreffelijk
"Prachtig hotel op loop afstand van het gezellige stadje. "
Een geverifieerde reiziger verbleef bij Atlantis Beach Hotel
3 weken geleden geplaatst
Andere accommodatietypes in Asteri
- Villa's in Rethymnon (1.088)
- Appartementen in Rethymnon (397)
- Particuliere vakantiehuizen in Rethymnon (234)
- Aparthotels in Rethymnon (104)
- Pensions in Rethymnon (22)
- Flats in Rethymnon (5)
- B&B in Rethymnon (4)
- Agriturismos in Rethymnon (2)
- Cottages in Rethymnon (2)
- Campings en stacaravans in Rethymnon (1)
- Kastelen in Rethymnon (1)
- Chalets in Rethymnon (1)
- Hotelresorts in Rethymnon (1)
- Pensions in Rethymnon (1)
Onze klanten verblijven graag in
- Aquila Porto Rethymno
- The Syntopia Hotel
- Rimondi Boutique Hotels
- Kalypso Cretan Village Resort and Spa
- Atlantis Beach Hotel
- Civitas Boutique Hotel
- Iberostar Selection Creta Marine
- Avli Lounge Apartments
- La Mer Resort & Spa - Adults Only
- Theartemis Palace
- Iberostar Creta Panorama & Mare
- Bio Suites Hotel
- Steris Elegant Beach Hotel & Apartments
- Menta City Boutique Hotel
- Anemos Luxury Grand Resort
- Macaris Suites and SPA
- Melrose Rethymno by Mage Hotels
- Atrium Ambiance Hotel
- Plaza Beach House