Gehele chalet

Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub

Fotogalerie voor Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub

Een moderne woonkamer met een gele bank, een eethoek met een ronde tafel, en een open haard.
Niet-geclassificeerde afbeelding, 2 van 16, knop
Een tennisbaan met een groen en rood oppervlak, omringd door een hek en bomen.
Een kleine keuken met een gasfornuis, een broodrooster en een koffiezetapparaat.
Een hottub in een tuin met een houten omheining, een tafel en stoelen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele chalet

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Gratis wifi
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub

  • Escape to our stylish multi-level annexe, a trendy retreat for two. Cozy up by the wood-burning stove, enjoy movie nights in the loft, or unwind in your private outdoor hot tub. This unique space offers a king bed, a full kitchen, and access to 40 acres of private woodland. Perfect for a romantic and secluded getaway with free on-site parking.

    • King Size Bed
    • Private Hot tub
    • Fully Equipped Kitchen
    • Private Garden
    • Smart TV
    • Super Fast WiFi
    • Access to 40 acres private woodland

    This character-filled annexe is designed to provide a trendy and welcoming atmosphere for your getaway. Every corner has been thoughtfully curated for comfort and style.

    Key Features:
    • King Size Bed
    • Private Outdoor Hot Tub
    • Fully Equipped Kitchen with SMEG appliances
    • Private Garden with BBQ & Fire Pit
    • 65-inch HDTV with Netflix
    • Super Fast WiFi for streaming and work
    • Free Parking on Premises
    • Wood-burning stove (starter pack provided)

    **Living & Dining**
    Relax on a vibrant mustard-yellow velvet sofa and cozy up by the crackling wood-burning stove on cooler evenings. The main living area also features a modern dining set, perfect for enjoying meals together.

    **Kitchen**
    A compact but fully functional galley kitchen awaits, equipped with modern black SMEG appliances perfect for preparing everything from a simple breakfast to a romantic dinner.

    **Loft Media Room & Workspace**
    The spacious loft has been transformed into a cozy media room. Sink into plush cushions for a magical movie night on the 65-inch HDTV with Netflix. This quiet, separate area also serves as a dedicated workspace if you need to catch up on emails.

    **Bedroom**
    Your main bedroom is a tranquil space, tastefully appointed with green accents, its own stylish chandelier, and peaceful views of the tennis court. A restful night`s sleep is guaranteed.

    **Outdoor Oasis**
    Step outside to your private patio and garden area. Unwind in the exclusive hot tub under the stars, or grill a delicious meal on the BBQ at your outdoor dining area.

    Guests will have complete and private access to the entire multi-level annexe. This is a fully self-contained unit with its own private entrance to ensure your total privacy.

    Your exclusive access includes:
    • The entire annexe (living room, kitchen, bedroom, loft).
    • A private patio and garden with a hot tub and BBQ

    Guests also have shared access to the wider estate amenities, including:
    • 40 acres of private woodland for walks.
    • A ping-pong table.
    • Life-sized outdoor games.

    We respect your privacy and aim to provide a seamless and independent stay. The annexe is separate from the main house, and you can self-check-in upon arrival. We are available via the app or a quick phone call if you need recommendations or assistance with anything during your stay, but otherwise, we will leave you to enjoy your retreat in peace.

    **Hot Tub:** The hot tub is professionally cleaned and prepared for each guest. Please read and follow the simple usage instructions provided.
    **Wood-Burning Stove:** We provide a complimentary starter pack of logs, kindling, and firelighters for your first night. Additional supplies can be purchased locally.
    **Check-in:** This is a self-check-in property. Detailed instructions and the lockbox code will be sent to you 24 hours prior to your arrival.
    **Stairs:** Please be aware that the property is multi-level and has stairs to access the upstairs loft/media room.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt deze chalet in Blandford Forum. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Royal Signals Museum en Blandford Forum Town Museum echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Blandford Leisure Centre en Wimborne Model Town. Skirmish Dorset en Larmer Tree Gardens zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Blandford Forum
Meer chalets in Blandford Forum
Kaart
Blandford Forum, Dorset

In de buurt

  • Een stenen brug over een kalm meer, omgeven door herfstkleurige bomen en een klassiek gebouw op de achtergrond.
    Cranborne Chase and the West Wiltshire Downs
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Een jachthaven met diverse boten afgemeerd, een modern gebouw, en een heldere lucht.
    Poole Harbour
    35 min. rijden - 29.1 km
  • Een vredig bos met een kalme rivier die de bomen weerspiegelt.
    New Forest National Park
    44 min. rijden - 38.5 km
  • Een rij strandhutten langs een strandboulevard, met een fietser in de verte.
    Bournemouth Beach
    48 min. rijden - 33.2 km
  • Ashley Wood Golf Club
    15 min. lopen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Wool - 22 min. rijden
  • Bournemouth (BOH-Internationale luchthaven Bournemouth) - 40 min. rijden

Restaurants

  • World's End
    12 min. rijden
  • Reeve the Baker
    3 min. rijden
  • Old Ox Inn
    10 min. rijden
  • The Cricketers
    10 min. rijden
  • The True Lovers Knot
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub?

Deze chalet in Blandford Forum ligt binnen 3 km afstand van Ashley Wood Golf Club, Royal Signals Museum en Blandford Forum Town Museum. Ook Dorset National Landscape en Blandford Leisure Centre liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Stylish Cosy Annexe with Private Hot Tub