Astrid Hotel By Brassbell

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 966
inclusief belastingen en toeslagen
30 jun - 1 jul

Kameropties

Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op zwembad

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Astrid Hotel By Brassbell in Bodrum. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij Jachthaven Yalikavak en Bodrum Marina. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Strand van Gündogan en Strand van Ortakent. Bodrum Dedeman Aquapark en Aquapark Dedeman Bodrum zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Bodrum
Kaart
Sıla Sk., Mugla, bodrum, 48970

Lokaal vervoer

  • Bodrum (BXN-Imsik) - 72 min. rijden

Restaurants

  • Doga Cafe
  • Doğa Cafe
  • Tashev
  • Mavi Cove
  • Peach Cafe & Beach

Over deze accommodatie

Astrid Hotel By Brassbell

  • Hotel in de buurt van Jachthaven Yalikavak
  • Astrid Hotel By Brassbell is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad
    • Een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Astrid Hotel By Brassbell zijn voorzien van gemakken zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Balkons en schoonmaakservice

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice op verzoek

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Meer

  • Airconditioning

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 16

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2022-48-2415
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Is Astrid Hotel By Brassbell voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Astrid Hotel By Brassbell?

Vandaag, 29 jun. 2026, kost een verblijf bij Astrid Hotel By Brassbell van één nacht voor twee volwassenen op 30 jun. 2026 min. € 966, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Astrid Hotel By Brassbell?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Astrid Hotel By Brassbell te parkeren?

Bij deze accommodatie kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Astrid Hotel By Brassbell?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Astrid Hotel By Brassbell uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Astrid Hotel By Brassbell?

Dit hotel in Bodrum ligt op 7 km van Jachthaven Yalikavak en binnen 20 km afstand van Strand van Gündogan en Strand van Ortakent. Ook Bitez Beach en Strand van Gölköy liggen binnen 20 km afstand.