Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • All-inclusive
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 181
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 twijfelaars
  • Gratis wifi

Familiekamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 42 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard driepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de tuin
  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden OF 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept ligt bij de zee in de wijk Stadscentrum van Bodrum in Bodrum. Bodrum-kasteel en Kasteel van Kos zijn noemenswaardige bezienswaardigheden en bij Strand van Bodrum en Bitez Beach kun je van het natuurschoon in de omgeving genieten. Gumbet Watersports en Maritiem Museum van Bodrum zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Bodrum
Kaart
Metin Asarlyk Mevkii Metin Akman Sk No:1, Bodrum, Mugla, 48400

In de buurt

  • Een tafel en stoelen aan het water, met boten op de achtergrond.
    Gumbet Strand
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Een windmolen op een heuvel, met een helderblauwe lucht en bergen op de achtergrond.
    Molens van Bodrum
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Een kustplaats met witte gebouwen, een baai vol boten en heuvels op de achtergrond.
    Bardakçı-baai
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Een jachthaven met verschillende zeilboten afgemeerd, de zon zakt in de achtergrond onder.
    Bodrum Marina
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Gumbet Watersports
    9 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Bodrum (BXN-Imsik) - 42 min. rijden

Restaurants

  • Gümbet Cafe
    2 min. lopen
  • The Colombia Restaurant & Bar
    6 min. lopen
  • The COLOMBIA
    6 min. lopen
  • Molly Malones Bar
    8 min. lopen
  • Mistral Bay Steak & Wine House
    9 min. lopen

Over deze accommodatie

Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept

  • Hotel met een all-inclusive formule in de buurt van Bodrum Marina
  • Met voorzieningen zoals een koffiebar/café, een tuin en een bar kom je niets tekort bij Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept . Ga beslist een hapje eten bij het plaatselijke restaurant met internationale gerechten. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad
    • Een à-la-carte-ontbijt (tegen een toeslag), vervoer van en naar de luchthaven (toeslag) en een 24-uurs receptie
    • Hulp bij uitstapjes/tickets en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept bieden leuke extraatjes zoals luxe beddengoed en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Douches, haardrogers en shampoo
    • Televisies van 82 cm met satellietzenders
    • (kleding)kasten, dagelijkse schoonmaakservice en telefoons

All-inclusive details

  • Dit hotel is all-inclusive. Het eten en drinken op het terrein is bij de kamerprijs inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)

Eten en drinken

  • Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: TRY 200 voor volwassenen en TRY 100 voor kinderen
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Hardhouten vloer in de kamer

Meer

  • Klamboes
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv van 82 cm met satellietzenders

Eten en drinken

  • Minibar
  • Roomservice

Meer

  • Airconditioning
  • Geluiddichte kamers
  • Kluis
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 14.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. TRY 200 voor volwassenen en ca. TRY 100 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2022-48-0699
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni t/m 10 oktober

Veelgestelde vragen

Is Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept ?

Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept van één nacht voor twee volwassenen op 26 sep. 2026 min. € 181, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept ?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept te parkeren?

Bij Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept ?

Je kunt vanaf 14.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Biedt Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Biedt Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept all-inclusive voordelen?

Ja, deze accommodatie is all-inclusive.

Waar ligt Salinas Beach Hotel Bodrum/Boutique Concept ?

Dit all-inclusive hotel ligt in Stadscentrum van Bodrum, binnen 2 km afstand van Gumbet Strand en Bodrum Marina. Strand van Bodrum ligt op 2,9 km.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.