Geheel appartement

Four Seasons 1701

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Four Seasons 1701

Grand appartement | Uitzicht vanaf balkon
Grand appartement | Woonruimte
Grand appartement
Zwembad
Grand appartement | Woonruimte

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Four Seasons 1701

  • Appartement in de buurt van Internationaal congrescentrum Kaapstad
  • Four Seasons 1701 biedt onder meer voorzieningen zoals een fitnesscentrum aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een lift en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Four Seasons 1701 zijn voorzien van gemakken zoals gemeubileerde balkons en laptopwerkplekken en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Verwarming en draagbare ventilatoren
    • 2 badkamers met baden of douches en haardrogers
    • Flatscreentelevisies van 42 inch met Netflix, streamingdiensten en kabelzenders
    • (kleding)kasten, keukens en koelkasten

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 42 inch met kabelzenders
  • Netflix
  • Streamingdiensten

Buiten

  • Gemeubileerd balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droger

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Draagbare ventilator
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en informatie over de lockbox. De eigenaar staat op je te wachten.
Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De eigenaar staat klaar om je te ontvangen, sleutelkluis

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: ZAR 3000 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Cape Town City Centre in Kaapstad. Het natuurschoon van de omgeving is bij Table Mountain en Camps Bay Beach te bewonderen. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Kaapstad Stadion of Stadion Newlands op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Kaapstad
Meer appartementen in Kaapstad
Kaart
47 Buitenkant St, Cape Town, Western Cape, 7925

In de buurt

  • Een geplaveid plein met marktstalletjes die textiel en hoeden verkopen, omringd door meerhoogbouw.
    Greenmarket Square
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Een gebouw met een groot bronzen beeld ervoor.
    Nationale galerie Zuid-Afrika
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Een stenen fort met een vlag, omgeven door water en bergen op de achtergrond.
    Kasteel de Goede Hoop
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een gebouw met een bord waarop 'Long Street Hotel' en 'Buena Vista Social Cafe' staan.
    Long Street
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Kloof Street
    14 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Woodstock - 3 min. rijden
  • Station Kaapstad - 12 min. lopen
  • Kaapstad (CPT-Cape Town Intl.) - 20 min. rijden

Restaurants

  • Truth Coffee HQ
    1 min. lopen
  • The Shack
    8 min. lopen
  • Mama Africa
    14 min. lopen
  • NomNom on Long
    13 min. lopen
  • The 777 Coffee
    14 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Four Seasons 1701 voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Four Seasons 1701?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Four Seasons 1701 te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Four Seasons 1701?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Four Seasons 1701 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Four Seasons 1701?

Dit appartement ligt in Cape Town City Centre, binnen 2 km afstand van District Six Museum en Internationaal congrescentrum Kaapstad. Ook Parlementsgebouwen en Parlement van Zuid-Afrika liggen binnen 5 minuten lopen. Station Kaapstad ligt op 12 minuten lopen.

Beoordelingen over Four Seasons 1701