Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Appartement Cavalaire-sur-mer vue mer

Fotogalerie voor Appartement Cavalaire-sur-mer vue mer

Terrein van de accommodatie
Terrein van de accommodatie
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer
Uitzicht vanuit accommodatie
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Appartement Cavalaire-sur-mer vue mer

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Appartement Cavalaire-sur-mer vue mer biedt onder meer voorzieningen zoals wasvoorzieningen aan.
  • Daarnaast biedt dit appartement de volgende voordelen:
  • Een rookvrije accommodatie
  • Overige gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Kitchenettes, koelkasten en vaatwassers

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Kitchenette

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Shampoo

Woonruimtes

  • Woonkamer

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom
1 in totaal (maximaal 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Cavalier. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij Haven van Grimaud en Port de Saint-Tropez. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Plage de Gigaro en Plage de Saint-Clair. Domaine du Rayol en Azur Park zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Cavalier
Meer appartementen in Cavalier
Kaart
Cavalaire-sur-Mer, Var

In de buurt

  • Een jachthaven met boten afgemeerd aan een zandstrand, onder een helderblauwe lucht.
    Landingsstranden van Cavalaire
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Een strand met helder turquoise water, een rotsachtige kustlijn en bergen in de verte.
    Plage de Gigaro
    21 min. rijden - 10.2 km
  • Een kustplaats met een opvallende toren, terrasvormige gebouwen en een helder uitzicht op de zee en verre bergen.
    Port de Saint-Tropez
    31 min. rijden - 26.3 km
  • Helder turquoise water, een zandstrand en een pier die in zee reikt.
    Plage de Pampelonne
    34 min. rijden - 30.8 km
  • Plage de Bonporteau
    5 min. lopen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Le Cannet-des-Maures Le Luc-et-Le Cannet - 47 min. rijden
  • Toulon (TLN-Toulon - Hyeres) - 76 min. rijden

Restaurants

  • Camping Cros de Mouton
    6 min. rijden
  • Les Rotisseurs De La Cote
    3 min. rijden
  • Pizza A L'italienne
    20 min. lopen
  • Les Palmiers
    18 min. lopen
  • Le Comptoir des saveurs
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appartement Cavalaire-sur-mer vue mer?

Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 25 kg per huisdier.

Wat kost het om bij Appartement Cavalaire-sur-mer vue mer te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Waar ligt Appartement Cavalaire-sur-mer vue mer?

Dit appartement in Cavalier ligt binnen 2 km afstand van Plage de Bonporteau en Landingsstranden van Cavalaire. Ook Domaine du Rayol en Plage du Rayol liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Appartement Cavalaire-sur-mer vue mer

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Catherine D.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Appartement très bien placé.À 5 mn de la plage.
7 nachten verbleven in augustus 2025