Geheel appartement

Anneth's home for you

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Anneth's home for you

Een woonkamer met een donker leren bank, een houten salontafel en een televisie op een houten dressoir.
Een slaapkamer met een houten bed, een bureau met stoel en een lamp.
Een keuken met een eettafel, stoelen, een lamp en een koelkast.
Een eettafel met placemats, een lamp en een set wijnglazen.
Een woonkamer met een houten tv-meubel, een flatscreen televisie waarop het Netflix-logo te zien is, een lamp op een bijzettafeltje, en een brandblusser in de hoek.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 279 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Anneth's home for you

  • Appartement in Okpo-dong
  • Anneth's home for you biedt onder meer voorzieningen zoals wasvoorzieningen aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Een zwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Vervoer van en naar de luchthaven (toeslag), een snelle uitcheckservice en kinderopvang met toezicht (toeslag)
    • Een rookvrije accommodatie, een bagageopslagruimte en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers zijn individueel gemeubileerd, beschikken over gemakken zoals open haarden en vloerverwarming en bieden voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
  • Andere voorzieningen zijn onder andere:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 55 inch met premium tv-zenders
    • (kleding)kasten, vloerverwarming en aparte zitruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Gezinsvriendelijk

  • Kinderactiviteiten onder toezicht (toeslag)
  • Kinderopvang (toeslag)

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Rijstkoker
  • Schoonmaakartikelen
  • Vriezer

Eetopties

  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Open haard
  • Vloerverwarming
  • Woonkamer

Entertainment

  • Betaalfilms
  • Flatscreen-tv van 55 inch met premium kabelzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huis- of assistentiedieren

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Deuropeningen op rolstoelbreedte
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Handdouche
  • Lift
  • Notificatie voor deurbel en telefoon
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Gratis mineraalwater
  • Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In een zakendistrict
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Kinderactiviteiten onder toezicht

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Buitenverlichting
  • Alarmsysteem
  • Brandblusser

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • 7 units
  • Art-decoarchitectuur
  • Individuele aankleding
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: KRW 10000
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van de locatie van de accommodatie. Ga om in te checken naar [경남거제시 옥포동575-3].
Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: KRW 120000 per voertuig (enkele reis)
  • Toeslag voor laat uitchecken: KRW 10000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Schoonmaakkosten: KRW 10000 elke 3 dagen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een beveiligingssysteem, een EHBO-doos en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in de wijk Okpo-dong in Geoje. Bij Hallyeohaesang Nationaal Park en Geoje Okpo Daecheop Ginyeom Park geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Museum van Geoje en Kunstcentrum hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Geoje Shipbuilding Marine Cultural Center en Geoje Maeng Jong Juk zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Geoje
Meer appartementen in Geoje
Kaart
73, Okpodaecheop-ro 2-gil, Geoje, South Gyeongsang, 656-130

In de buurt

  • Een geel gebouw met een blauwe deur en een bord waarop
    Museum van Geoje
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Een haven met verschillende boten afgemeerd, een steiger en een beboste heuvel op de achtergrond.
    Strand van Gujora
    20 min. rijden - 14.9 km
  • Een stadsgezicht met een opvallende brug over het water, omringd door hoge gebouwen en een berg op de achtergrond.
    Nieuwe haven van Busan
    39 min. rijden - 40.2 km
  • Wahyeon-strand
    18 min. rijden - 13.7 km
  • Lotte-waterpark van Gimhae
    60 min. rijden - 62.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Busansinghang - 32 min. rijden
  • Busan (PUS-Gimhae) - 63 min. rijden

Restaurants

  • 노프로스터스
    9 min. lopen
  • Handle Bar
    4 min. lopen
  • 차주연커피
    4 min. rijden
  • 서래 옥포
    5 min. lopen
  • PARIS BAGUETTE
    2 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Anneth's home for you voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Anneth's home for you?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Anneth's home for you te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Anneth's home for you?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Anneth's home for you uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid) is mogelijk tegen een toeslag van KRW 10000.

Biedt Anneth's home for you een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van KRW 120000 per voertuig.

Waar ligt Anneth's home for you?

Dit appartement ligt in Okpo-dong, op 1,1 km van Museum van Geoje en binnen 5 km afstand van Gedenkpark voor de grote overwinning van Okpo en Geoje Okpo Daecheop Ginyeom Park. Deokpo-strand ligt op 3,9 km.

Beoordelingen over Anneth's home for you