Geheel appartement
Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court
Accommodatieklasse: 3
Fotogalerie voor Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court





Populaire voorzieningen
- Keuken
- Wasmachine
- Droger
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court
- Hoogtepunten van de accommodatie
- Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
- Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren
- Kamervoorzieningen
- Alle gastenkamers van Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court zijn voorzien van faciliteiten zoals gratis wifi.
- Aanvullende voorzieningen zijn o.a.:
- Badkamers met douches en haardrogers
- Keukens, koelkasten en magnetrons
Vergelijkbare accommodaties

The Essex Golf and Country Club
Colchester
The Essex Golf and Country Club
Colchester
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
- Kinderzwembad
8.0 van 10, Zeer goed, 908 beoordelingen
8,0
Zeer goed
908 beoordelingen
De prijs is € 86
€ 86
inclusief belastingen en toeslagen
30 okt - 31 okt

Holiday Inn Colchester by IHG
Colchester
Holiday Inn Colchester by IHG
Colchester
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
8.2 van 10, Zeer goed, 1.002 beoordelingen
8,2
Zeer goed
1.002 beoordelingen
De prijs is € 62
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Best Western The Rose & Crown Hotel
Colchester
Best Western The Rose & Crown Hotel
Colchester
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Ontbijt beschikbaar
- Zakelijke services
8.2 van 10, Zeer goed, 798 beoordelingen
8,2
Zeer goed
798 beoordelingen
De prijs is € 103
€ 103
inclusief belastingen en toeslagen
15 nov - 16 nov

Wivenhoe House Hotel
Colchester
Wivenhoe House Hotel
Colchester
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 657 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
657 beoordelingen
De prijs is € 145
€ 145
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

St Nicholas Hotel
Colchester
St Nicholas Hotel
Colchester
- Gratis wifi
- Ontbijt beschikbaar
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Schoonmaakservice
8.0 van 10, Zeer goed, 926 beoordelingen
8,0
Zeer goed
926 beoordelingen
De prijs is € 82
€ 82
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Holiday Inn Express Colchester by IHG
Colchester
Holiday Inn Express Colchester by IHG
Colchester
- Ontbijt inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.2 van 10, Zeer goed, 1.000 beoordelingen
8,2
Zeer goed
1.000 beoordelingen
De prijs is € 66
€ 66
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Dragonfly Hotel Colchester
Colchester
Dragonfly Hotel Colchester
Colchester
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Ontbijt beschikbaar
7.8 van 10, Goed, 910 beoordelingen
7,8
Goed
910 beoordelingen
De prijs is € 90
€ 90
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

GreyFriars
Colchester
GreyFriars
Colchester
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 715 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
715 beoordelingen
De prijs is € 167
€ 167
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Apple Tree Lodges
Colchester
Apple Tree Lodges
Colchester
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 42 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
42 beoordelingen

Stoke by Nayland Hotel, Golf and Spa
Colchester
Stoke by Nayland Hotel, Golf and Spa
Colchester
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
- Parkeren inbegrepen
8.6 van 10, Voortreffelijk, 442 beoordelingen
8,6
Voortreffelijk
442 beoordelingen
De prijs is € 115
€ 115
inclusief belastingen en toeslagen
22 nov - 23 nov
Over deze buurt
Je vindt dit appartement in Colchester. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Museum Hollytrees en The Minories Galleries echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Xtreme Gaming en Natuurhistorisch museum Colchester. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Colchester Community Stadium of Brightlingsea Open Air Swimming Pool op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Colchester
Meer appartementen in ColchesterColchester, England
In de buurt
Park van kasteel Colchester7 min. lopen - 0.7 km
firstsite12 min. lopen - 1.0 km
Stadhuis van Colchester15 min. lopen - 1.3 km
Mercury Theatre19 min. lopen - 1.6 km- Museum van Kasteel Colchester10 min. lopen - 0.9 km
Lokaal vervoer
- Colchester Town Station - 13 min. lopen
- London (SEN-Southend) - 73 min. rijden
Restaurants
- Three Wise Monkeys11 min. lopen
- Costa Coffee12 min. lopen
- Beijing10 min. lopen
- Foresters Arms8 min. lopen
- Other Monkey Tap Room11 min. lopen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik inchecken bij Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court?
Je kunt inchecken tot: 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Cozy Apartment Flat 4 Guildford Court?
Dit appartement in Colchester ligt binnen 10 minuten lopen van Museum Hollytrees, Colchester Visitor Information Centre en The Minories Galleries. Ook Park van kasteel Colchester en Natuurhistorisch museum Colchester liggen binnen 10 minuten lopen. Colchester Town Station ligt op 13 minuten lopen en naar Colchester Hythe Station is het 20 minuten lopen.