Gehele woning

Yarringa Beach House

Fotogalerie voor Yarringa Beach House

Een moderne keuken met houten kasten, een centraal eiland met krukken en een grote schuifdeur die uitkomt op een buitenruimte.
Een moderne keuken met houten kastjes, een groot kookeiland met stoelen, en uitzicht op bomen door het raam.
Een slaapkamer met een groot bed, een rieten stoel, twee ingelijste foto's en een raam met uitzicht op groen.
Een terras van natuursteen met een tafel en stoelen, omgeven door een houten omheining en beplanting.
Een ruime woonkamer met een groot raam, een flatscreen televisie, een houten salontafel en een comfortabele zithoek.

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamers220 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Yarringa Beach House

  • Summary:

    Experience a serene coastal retreat with modern comforts and a spacious deck equipped with a BBQ



    The Space:

    Welcome to your ultimate coastal getaway, where serenity meets modern comfort. This beautifully designed holiday home offers an ideal retreat just a short walk from the golden sands and rolling waves of Fairhaven Beach. Perfect for families or groups, the property combines contemporary style with relaxed coastal charm, ensuring a memorable stay.



    Step inside. The fully-equipped kitchen has everything you need, including ample pantry space. The spacious lounge area invites you to unwind with a TV, DVD, or Blu-ray player, and Wi-Fi is available throughout the property. Outside, enjoy the fresh air on one of the two decks, complete with a BBQ for outdoor dining. The property is partially enclosed, ensuring a sense of privacy while you soak up the sun.



    Just a short stroll from the property, you'll find yourself at Fairhaven Beach, with additional nearby attractions like the Split Point Lookout and Sandy Gully Beach. Whether you're seeking adventure or relaxation, this coastal escape offers easy access to the region's most picturesque spots.



    The property features:

    Fireplace

    Wi-Fi access throughout the property

    A fully equipped kitchen

    A convenient internal laundry area

    A comfortable living room with a TV and DVD player

    Off-street parking for 2 cars



    Bedroom Configuration:

    Bedroom 1: 1 Queen Bed, Ensuite

    Bedroom 2: 1 Queen Bed

    Bedroom 3: 2 Single beds

    Bedroom 4: 1 Queen Bed, Ensuite



    Bathroom Configuration:

    Bathroom 1: Shower, Toilet, Vanity

    Bathroom 2: Shower, Bath, Toilet, Vanity

    Bathroom 3: Shower, Toilet, Vanity



    Distances to:

    300 m to Fairhaven Beach

    2.6 km to Split Point Lookout

    3.2 km to Sandy Gully Beach

    7.2 km to Urquhart Bluff

    8.6 km to Guvvos Beach



    Property specific notes:

    Linen provided

    No pets allowed

    Smoke alarm ensure safety



    Strict No Party Policy (schoolies, hens, bucks etc) See terms and conditions



    Forced moves in days may apply over peak times. See terms and conditions



    Firewood is only supplied from May to October.



    Just a few general words about the property.



    It is important to understand this property is a holiday rental, not a shared space or principle place of residence, which ensures you privacy and quiet enjoyment. It is also professionally managed, giving you peace of mind of 24/7 support by a local, just around the corner.



    Pricing is based around seasons, length of stay and number of guests. It is important all bookings reflect the exact number of guests. If this changes, you must contact us. Every effort has been made to ensure the accuracy of the published rates across all booking platforms.



    Unless otherwise previously agreed, all stays must only be used for private residential usage and to accommodate the number of guests stated on your booking. Unless ‘Pets Welcome’ is advertised, the property is strictly no pets.



    All holiday accommodation bookings are accepted on the basis that all occupants will treat the property with the same respect as their own home in accordance with the “House Rules”. Noise audible outside the property is prohibited between 10pm and 8am.



    We love professionally managing holiday homes and guest experiences and look forward to welcoming you to our backyard.



    Great Ocean Road Holidays



    Interaction with Guests:

    At Great Ocean Road Holidays we pride ourselves on providing our guests a personalized holiday experience. Contactable 24/7 and committed to our local community, our team has a wealth of over 40 years of experience in holiday accommodation, we are seasoned experts in our field. Our business engages qualified housekeepers and preferred local tradespeople.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 220 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

House Rules A late checkout fee may apply should guests check out late without prior advise and approval from host. Strict no party policy (schoo...

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Fairhaven. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Split Point Lighthouse en Memorial Arch at Eastern View. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Great Otway National Park en Great Otway National Park. Eagle Rock Marine Sanctuary en Coogoorah Park zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Fairhaven
Meer vakantiehuizen in Fairhaven
Kaart
Fairhaven, VIC

In de buurt

  • Een grote rotsformatie op een strand, waar golven tegenaan slaan.
    Table Rock Beach
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een strand met een houten omheining, helder turquoise water en een glooiend landschap op de achtergrond.
    Lorne Beach
    21 min. rijden - 23.7 km
  • Een groot cruiseschip ligt aangemeerd aan een steiger met een houten looppad en een overdekte schuilplaats.
    Spirit of Tasmanië Ferry Terminal
    53 min. rijden - 65.8 km
  • Great Otway National Park
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Adventure Park Geelong
    59 min. rijden - 77.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Winchelsea - 59 min. rijden

Restaurants

  • A la Grecque
    3 min. rijden
  • The Lighthouse Tea Rooms
    3 min. rijden
  • Lighthouse Stables and Cafe
    3 min. rijden
  • The Lighthouse Tea Rooms
    3 min. rijden
  • Mr. T & Me
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Yarringa Beach House?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Yarringa Beach House te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Yarringa Beach House?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Yarringa Beach House uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Yarringa Beach House?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Fairhaven ligt binnen 5 minuten lopen van Great Otway National Park, Table Rock Beach en Great Otway National Park. Ook Eco Logic en Eagle Rock Marine Sanctuary liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen over Yarringa Beach House