Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU
1 of a kind cozy 2 bedroom cabin with air conditioning, close to downtown and NAU. We offer 2 queen beds and twin futon. Sit at our outdoor gazebo for enjoying that morning cup of coffee or afternoon sunset. This unit is part of a 3 unit property. All units are separate and private, but shared free parking. This unit faces a busy street and can have noise and activities associated with a lively downtown area that borders the university. Washer and dryer available in a shared area.
STR city license number: STR-048922
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Langlaufloipe in de buurt
Snowboarden in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Magnetron
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Barbecue
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Basketballen in de buurt
Casino in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jagen in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Schaatsmogelijkheid in de buurt
Sleeën in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis is in het stadscentrum in Flagstaff te vinden. Nationaal monument Walnut Canyon en Doris Harper White Community Playhouse zijn twee lokale bezienswaardigheden. Andere attracties in de omgeving zijn bijvoorbeeld Observatiepost Lowell en Astronomy Discovery Center. Bushmaster Park en Coconino County Fairgrounds zijn ook zeker het bezoeken waard. Raas in volle vaart naar beneden dankzij geweldige langlaufmogelijkheden en snowboardervaringen of doe mee aan andere buitenactiviteiten, zoals schaatsen en sleeën. Bekijk onze reisgids voor Flagstaff
Flagstaff, Arizona (FLG-Flagstaff Pulliam Field) - 9 min. rijden
Restaurants
Lumberyard Brewing Co.
8 min. lopen
Starbucks
11 min. lopen
Cobrizo Mexican Grill
7 min. lopen
Cornish Pasty Co.
7 min. lopen
The Mayor
2 min. lopen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Hoeveel kost een verblijf bij Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU?
Vandaag, 30 jun. 2026, kost een verblijf bij Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU van één nacht voor twee volwassenen op 5 jul. 2026 min. € 256, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Wat kost het om bij Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU?
Dit vakantiehuis ligt in Downtown Flagstaff, binnen 10 minuten lopen van Universiteit van Noord-Arizona, High Country Conference Center en Flagstaff Visitor Center. Ook Symfonieorkest Flagstaff en West of the Moon Gallery liggen binnen 15 minuten lopen. Flagstaff Station ligt op 10 minuten lopen.
Beoordelingen over Eclectic & Fun Lumberyard Urban Cabin #1 in downtown, next to NAU
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 34 van 41 beoordelingen
10 - Uitstekend
34
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 41 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 41 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 41 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 41 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
9,8
Netheid
9,6
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Toby R.
30 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Good spot to stay while on a visit to Flagstaff and NAU.
Toby R.
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrea K.
25 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Cute cabin, great location
Andrea K.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samantha R.
22 feb 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The host has literally thought of everything! Extremely comfortable beds, all extras, clean towels we even looked up the mattresses and have now purchased them for our whole home! We will be back many times over. Board games, books and just a quaint comfortable space perfect for our family of 5!
Samantha R.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
J L W 1.
25 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Cozy, clean and close to everything
J L W 1.
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessica W.
2 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Cute little house with a lot of charm and character. Loved the decor. Loved the location. Would stay here again in the future.
Jessica W.
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ken & Laura G.
31 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Loved the location. Even though it was a short stay the house had everything I needed. Would definitely stay again
Ken & Laura G.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Charlie
20 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I liked this place. Spacious rooms. Nice Kitchen bath. Great master bed.
Charlie
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jill W.
29 jun 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Family Time
We really enjoyed our stay at the Cabin. It is centrally located to the University as well as the downtown area. We were able to walk downtown for Coffee in the morning and also find Breweries in the evenings. The owners were quick to answer questions and were available when needed.
Jill W.
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vicky c.
17 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The cabin had everything wet needed plus of kitchen needs and was clean and ready to use. The totals were nice! Easy to walk to dinner and made a great home base for our trip. Bonus was tons of board games to fill the down time
Vicky c.
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samantha C.
6 mei 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Friend meetup
Perfect size for our group. Location was great when it came to walking to restaurants and Main Street. Close to campus which made sound levels a little loud but nothing too crazy. Loved our stay!!
Samantha C.
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abbey F.
17 feb 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect little get away
We thought the property was so cute and unique! The location was amazing, so close to all our favorite downtown spots! Check in and out was a breeze. We would love to stay here again!
Abbey F.
3 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carole A.
20 mei 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
A perfect cozy place to stay!
We truly enjoyed our stay, we were able to enjoy some comfortable down time and look forward to a quiet and peaceful respite in the heart of Flagstaff when returning from our adventures! As artists we always appreciate an original and quirky aesthetic, and this place had that in spades! The location is very walkable and close to downtown and campus life, and shopping (grocery, Walmart, etc) can be found a short drive away.
Carole A.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mallory R.
22 dec 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Cute little thing!
This home is adorable, cozy and clean! It accommodated our family of 4 perfectly! The location is great! Definitely recommend!
Mallory R.
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tiffani G.
7 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very cute house right by campus
This house was very cute and located right at the edge of campus. A bit further from downtown than we'd like and parking was a bit tight, but overall a great place to stay
Tiffani G.
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kyle K.
17 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We had a great stay
House is wonderful and cozy. Very easy walking to downtown flagstaff for dinner or a walk around NAU. House is easy to relax in for a night in as well. Has all the comforts of home! I would highly recommend staying here for your next trip to Flagstaff!
Kyle K.
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
brook g.
26 mrt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice Cozy Cottage.
Nice cozy cottage. Well stocked. Right by NAU literally and walking distance from downtown shops and restaurants. VERY COMFORTABLE beds and bedding in both rooms, slept like a baby!
brook g.
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lisa B.
11 dec 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect location to downtown
Stayed here for a long weekend in Flagstaff. The location is perfect as a home base for exploring downtown and NAU. Home is comfortable and plenty of space for our family to relax. If staying in the winter bring slippers! Please also note there is only 1 TV in the living room. No TV in the bedrooms. Kitchen had everything we needed.
Lisa B.
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
John S.
1 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Overall everything was good. Checking in was extremely easy and they had a full kitchen filled with everything you could need as well as games and a great guide book. I was thrown off at first not realizing there was a few rentals on site but they were a non issue noise or parking wise. Inside the cabin was nice but did get a touch hot during the day even with the AC set to the requested minimum of 70 degrees because there’s no ceiling fans but the small plug in fans helped some. The two things holding me back from a 5 star review are the blinds and the shower. one of the bedrooms faces east and is also right along a relatively busy road and the “blinds” and curtains do very little to block the light so you see headlights from every car driving by and you are getting woken up whenever the sun rises. The shower also is a very nice looking clawfoot bathtub/ combo but practically the curtains aren’t doing much to keep the water in and it’s kind of awkward maneuvering inside the fairly narrow space to not make a mess. Playing with the separate hot and cold knobs was also a delicate balancing act between scorching and ice cold. Overall, enjoyed the place and great location but a few minor things could be improved to make it a much better experience.
John S.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Lauren H.
6 nov 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Eclectic but loud
We arrived in on a Friday. I did not realize how close it was to the college. It literally butts up to their property.. If you are coming for activities to do with the university, this would be the place to stay. We decided to walk to town to get something to eat. It is approximately a 10-12 minute walk which generally isn’t bad. It had started to get dark on our walk and it became uncomfortable walking….we were two women alone and there were several individuals that were on the sidewalks that could have made it unsafe. We had to Uber back to the property. I am not sure but there might have been a game of some sort happening at the university. There were people all over the streets in front of the property and down to some local bars. The screaming and carrying on went from on well after 3:30! In the morning making it impossible to sleep. The property owners did supply ear plugs but those were completely ineffective.
We were there Saturday evening also. It was not quite as loud but the noise did carry on through the night until the wee hours of the morning.
Property was adequately stocked and was rustic.
One suggestion I would have for management is the window in the back door to the kitchen; I was so surprised that it was not covered with either a curtain or contact paper directly over the window so no one could look in. It definitely made us feel uncomfortable.
Lauren H.
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Valerie R.
4 feb 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The amenities were wonderful!! We had a great experience, close to the university, and the College vibe! Great place to stay will come again!
Valerie R.
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Annie C.
28 nov 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
House location was easy to find in a quiet neighborhood right across from the university and walking distance from all of the downtown shops. The beds were firm and cozy. The house was adorably quirky in its decor. The claw foot bathtub was a great extra and the water was smoking hot. Which was awesome. The space itself was much larger on the inside than we had anticipated and the bedrooms were spaced far enough apart that my husband's snoring didn't wake my son in the other room once! Which is an issue we usually deal with when staying in a hotel. We will definitely book the property again in the future as we come up to flag at least once a year. Oh, and the price, so affordable!
Annie C.
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle D.
31 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We had a great time. The host was accommodating and the property was ideally located for a walkable trip. We loved the board/card games on hand for family fun as well.
Michelle D.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Max B.
18 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely eclectic cabin! Would love to return!
Max B.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jana H.
11 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great host! Great location!
Jana H.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Derrick S.
25 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful!
I stayed here during a work trip. It's super cozy and has a great decorations. Felt like home away from home.