Geheel appartement

4 persoons appartement met ligplaats 12m

Fotogalerie voor 4 persoons appartement met ligplaats 12m

Een terras met een tafel en stoelen, uitzicht op een meer en gebouwen op de achtergrond.
Een slaapkamer met een bed, twee nachtkastjes, een radiator, een raam met gordijnen en een lijst met een afbeelding aan de muur.
Een jachthaven met aangemeerde boten, een houten steiger en gebouwen met balkons.
Een kleine keuken met witte kasten, een houten eettafel, een blauwe bank met witte kussens en een wanddecoratie: een oliefje van een olifant.
Een keuken met een magnetron, fornuis en diverse keukenspullen op het aanrecht.

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

4 persoons appartement met ligplaats 12m

  • Gelegen op de begane grond is dit appartement als volgt samengesteld: Entree met woonkamer, open keuken en voorzien van een eethoek. Twee slaapkamers met kledingkasten en een badkamer met toilet. Schaduwrijk terras met kleine tuin, beschermende barrière aan de gracht en ligplaats. Mooi uitzicht op de ingang van de jachthaven.

    Ligplaats: 12. 00 x 4. 80 m met ponton.

    Eigen parkeerplaats voor een voertuig.
    Huisdieren op verzoek toegestaan.
    Eindschoonmaak en linnengoed zijn niet inbegrepen in de huurprijs (zie voorwaarden in agentschap).

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in de wijk Port Grimaud in Grimaud. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Haven van Grimaud en Beauvallon Golf Club. Voor attracties in de omgeving kun je bij Azur Park en Aqualand Sainte-Maxime terecht. Domaine du Rayol en Aqualand Fréjus zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Grimaud
Meer appartementen in Grimaud
Kaart
PORT GRIMAUD

In de buurt

  • Een gracht met gebouwen aan beide kanten, waaronder een wit gebouw met een groene luifel en een geel gebouw met blauwe deuren.
    Haven van Grimaud
    18 min. lopen - 1.5 km
  • Een grote witte jacht in een jachthaven, met een heldere lucht op de achtergrond.
    Port de Saint-Tropez
    20 min. rijden - 9.1 km
  • Luchtbeeld van een kustplaats met een lang zandstrand, helderblauw water en boten.
    Plage de Pampelonne
    22 min. rijden - 13.6 km
  • Een strand met turquoise water, een reuzenrad en gebouwen langs de kust.
    Strand van Saint-Raphael
    46 min. rijden - 34.8 km
  • Place des Lices
    20 min. rijden - 9.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Fréjus - 33 min. rijden
  • Saint-Tropez (LTT-La Mole) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Yeellow
    5 min. rijden
  • Marina Hotel Club
    8 min. rijden
  • La Caravelle
    12 min. lopen
  • Monroe's Place
    4 min. rijden
  • Le Sun
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 4 persoons appartement met ligplaats 12m?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij 4 persoons appartement met ligplaats 12m te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij 4 persoons appartement met ligplaats 12m?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij 4 persoons appartement met ligplaats 12m uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt 4 persoons appartement met ligplaats 12m?

Dit appartement ligt in Port Grimaud, binnen 15 minuten lopen van Grimaud Beach en Haven van Grimaud. Ook Azur Park en Golf van Saint-Tropez liggen binnen 3 km afstand.