Yihe Hotel Ouzhuang

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 37
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Superior Twin kamer

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer

  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer

  • 40 m²
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Appartement, 1 slaapkamer

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Appartement, 2 slaapkamers

  • Uitzicht op de stad
  • 68 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 Twijfelaar, 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed OF 4 twijfelaars
  • Gratis wifi

Appartement, 3 slaapkamers

  • 80 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Business tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Elite Twin kamer

  • Uitzicht op de stad
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Superior kamer

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Elegant Queen Room「Enjoy A Comfortable Mattress, Bright Sunlit Windows, A Private Refrigerator」

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Elegant Twin Room「Featuring A Branded Comfort Mattress, Sun-Drenched Windows, A Private Refrigerator, and Exclusive Travel Offers」

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Superior Room (2 beds)

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Yihe Hotel Ouzhuang is gelegen in de wijk Yuexiu in Guangzhou. De accommodatie heeft een gunstige ligging in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Een paar bekende bezienswaardigheden zijn Zhenhai-toren en Liu Rong-tempel en het natuurschoon van deze omgeving kun je bij Park van Yuexiu bewonderen. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Canton Fair Complex. Misschien moet je ook wat tijd vrijmaken voor Chimelong Paradise-pretpark, een topattractie die je eigenlijk niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Guangzhou (Kanton)
Kaart
No. 416, Huanshi East Road, Guangzhou, Guangdong, 510061

In de buurt

  • Twee panda's klimmen in een boom in een dierentuin.
    Dierentuin van Guangzhou
    17 min. lopen - 1.5 km
  • Een grote, verlichte draaksculptuur in een park bij nacht.
    Park van Yuexiu
    2 min. rijden - 2.5 km
  • Guangzhou Martelaren Herdenkingspark
    11 min. lopen - 1.0 km
  • Friendship Store van Guangzhou
    11 min. lopen - 1.0 km
  • China Plaza (winkelcentrum)
    2 min. rijden - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Ouzhuang - 4 min. lopen
  • Station Guangzhou - 14 min. rijden
  • Internationale luchthaven Baiyun (CAN) - 44 min. rijden

Restaurants

  • Bombay Grill
    6 min. lopen
  • 绿茵阁 | Greenery Café
    11 min. lopen
  • 星巴克
  • 喜马拉雅藏吧 - HIMALAYA RESTAURANT&BAR
    8 min. lopen
  • 太平沙财记
    5 min. lopen

Over deze accommodatie

Yihe Hotel Ouzhuang

  • Hotel met een chique stijl in de buurt van Park van Yuexiu
  • Yihe Hotel Ouzhuang bevindt zich in de buurt van Zhenhai-toren en Liu Rong-tempel en biedt extraatjes zoals een terras, een kapsalon en stomerij-/wasservices. Ga een hapje eten bij de twee plaatselijke restaurants. Naast gratis wifi op de kamer hebben gasten de beschikking over voorzieningen zoals een businesscentrum.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), parkeerplaatsen (toeslag) en vervoer vanaf de luchthaven (toeslag)
    • Een snelle uitcheckservice, een 24-uurs receptie en een bankethal
    • Een geldautomaat/bankservice, een kluis bij de receptie en vergaderruimtes
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 150 kamers zijn voorzien van faciliteiten zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed en bieden bovendien extraatjes zoals airconditioning en badjassen.
  • Andere voorzieningen zijn onder andere:
    • Badkamers met designer toiletartikelen en diepe baden
    • Lcd-televisies van 32 inch met kabelzenders
    • Koelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en dagelijkse schoonmaakservice

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven (toeslag)
  • Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
  • Parkeerplekken ter plaatse (CNY 20 per nacht)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: CNY 30 tot 40 per persoon
  • 2 restaurants

Restaurants ter plaatse

  • japanese restaurant

Gezinsvriendelijk

  • Kinderspeelgoed
  • Koelkast op de kamer

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Geldautomaat
  • Kapsalon
  • Kluisje bij de receptie

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice
  • Turndownservice

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Conferentiecentrum (8 vierkante meter)
  • Vergaderruimte

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • 1 gebouw
  • 28 etages
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2002

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed
  • Pillowtop-matras
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Badjassen
  • Designer toiletartikelen
  • Diep bad
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • 24-uurs roomservice
  • Gratis mineraalwater
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Elke dag gratis kranten
  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 12.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 16

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Tijdens het inchecken dienen alle gasten, inclusief kinderen, een door de overheid uitgegeven identiteitsbewijs te tonen.

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. CNY 30–40 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: CNY 300 per persoon
  • Parkeerkosten: CNY 20 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Yihe Hotel Ouzhuang?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Yihe Hotel Ouzhuang?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Yihe Hotel Ouzhuang van één nacht voor twee volwassenen op 2 sep. 2026 min. € 37, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Yihe Hotel Ouzhuang te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van CNY 20 per nacht.

Hoe laat kan ik inchecken bij Yihe Hotel Ouzhuang?

Je kunt inchecken vanaf: 12.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Yihe Hotel Ouzhuang uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Biedt Yihe Hotel Ouzhuang een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van de luchthaven naar het hotel beschikbaar. Er geldt een toeslag van CNY 300 per persoon.

Waar ligt Yihe Hotel Ouzhuang?

Dit hotel ligt in Yuexiu, binnen 5 km afstand van Park van Yuexiu, Zhenhai-toren en Liu Rong-tempel. Ook Guangxiao-tempel en Huaisheng-moskee liggen binnen 5 km afstand. Station Ouzhuang ligt op maar 4 minuten lopen en naar Station Taojin is het 9 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.