Thai Ha Hotel

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 11
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard Twin kamer

  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 twijfelaars

Deluxe tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe Twin kamer

  • Uitzicht op de stad
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Deluxe Triple Room City View

  • Uitzicht op de stad
  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 Twijfelaar OF 3 twijfelaars

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Thai Ha Hotel in Bai Chay. Ha Long-baai en Bai Chay-strand zijn een goed voorbeeld van het natuurschoon van de omgeving en wat andere attracties in het gebied zijn bijvoorbeeld Sun World Ha Long Park en Dragon Park. Typhoon Water Park en Sun Wheel Ha Long zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Bai Chay
Kaart
58 Anh Dao, Bai Chay, Quang Ninh, 01119

In de buurt

  • Een boot in een rustige rivier, omringd door steile kliffen.
    Ha Long-baai
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Een zonsondergang boven het water, met de silhouetten van een heuvel en gebouwen op de achtergrond.
    Bai Chay-strand
    17 min. lopen - 1.4 km
  • Bai Chay-markt
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Queen Cable Car Ocean Terminal
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Dragon Park
    8 min. lopen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Cai Lan - 12 min. rijden
  • Internationale luchthaven Cat Bi (HPH) - 56 min. rijden

Restaurants

  • Highlands Coffee
    13 min. lopen
  • Cơm Niêu Hạ Long 2
    9 min. lopen
  • Sri Rembau Restaurant
    13 min. lopen
  • Good Café
    6 min. lopen
  • Phở Bò Thố Đá - Cơm Tự Chọn
    7 min. lopen

Over deze accommodatie

Thai Ha Hotel

  • Hotel in de buurt van Ha Long-baai
  • Thai Ha Hotel biedt onder meer voorzieningen zoals stomerij-/wasservices aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Een 24-uurs receptie, een lift en een bagageopslagruimte
    • Conciërgeservices en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Thai Ha Hotel zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi en gratis mineraalwater.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
    • Douches, bidets en haardrogers
    • Televisies van 30 inch met premium tv-zenders
    • (kleding)kasten, beperkte schoonmaakservice en telefoons

Vergelijkbare accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Thai Ha Hotel?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Thai Ha Hotel?

Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Thai Ha Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 11, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Thai Ha Hotel te parkeren?

Bij dit hotel kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Thai Ha Hotel?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.30 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Thai Ha Hotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Thai Ha Hotel?

Dit hotel in Bai Chay ligt vlak bij Bai Chay-markt en Ha Long-baai. Ook Queen Cable Car Ocean Terminal en Sun World Ha Long Park liggen binnen 10 minuten lopen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Thai Ha Hotel

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

6,0

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
接待室沒有空調,但是房間非常漂亮。
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

1 nacht verbleven in mei 2026