Gehele woning

Pinnacle Apartment 4

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Pinnacle Apartment 4

Balkon
Woonruimte
Kamer
Privékeuken
Zwembad

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Pinnacle Apartment 4

  • Villa in de buurt van Hamilton Island Marina
  • Pinnacle Apartment 4 is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Een buitenzwembad
    • Barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Pinnacle Apartment 4 zijn uitgerust met gemakken zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Televisies met dvd-spelers
    • Keukens, koelkasten en vaatwassers

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt deze villa in Whitsundays. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Hamilton Island Marina en Spa Wumurdaylin. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Catseye Beach en Coral Cove aan het juiste adres. Bekijk onze reisgids voor Whitsundays
Meer villa's in Whitsundays
Kaart
Whitsundays, QLD

In de buurt

  • Een jachthaven met talloze jachten aanmeren, een grote zeilboot met een opvallend zeil, en een modern vormgegeven gebouw op de achtergrond.
    Hamilton Island Marina
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Een gebouw met een bord waarop staat 'Wildlife Hamiltong Island'.
    Hamilton Island Wildlife
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Een kustgebied met een zandstrand, helder turquoise water, zeilboten en een achtergrond van glooiende groene heuvels.
    Catseye Beach
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Point Henning Pavilion
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Hamilton Island Bowling Alley
    10 min. lopen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Hamilton Island, Queensland (HTI-Great Barrier Reef) - 4 min. rijden

Restaurants

  • Reef View Hotel
    12 min. lopen
  • Pool Terrace
    15 min. lopen
  • Sails Restaurant
    11 min. lopen
  • Manta Ray
    10 min. lopen
  • Marina Tavern
    9 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Pinnacle Apartment 4 voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Pinnacle Apartment 4?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Pinnacle Apartment 4?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Pinnacle Apartment 4 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Pinnacle Apartment 4?

Deze villa in Whitsundays ligt binnen 10 minuten lopen van Point Henning Pavilion en Hamilton Island Marina. Ook Spa Wumurdaylin en Catseye Beach liggen binnen 10 minuten lopen.