Geheel appartement

The Palm Flats 15! Zoo! Museums! Medical Center!

Fotogalerie voor The Palm Flats 15! Zoo! Museums! Medical Center!

Een hotelkamer met een groot bed, een badkamer met een spiegel en wastafel, en een schilderij aan de muur.
Een badkamer met een witte wastafel, een spiegel, een toilet, een plank met handdoeken en een kamerplant.
Een gebouw met twee verdiepingen, een zwart metalen hek, een brievenbus en een kleine tuin.
Houten terras dat leidt naar een wasserette met een bordje, omgeven door woongebouwen.
Een moderne keuken met een zwarte koelkast, witte kasten en een eethoek met zwarte stoelen en een houten tafel.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

The Palm Flats 15! Zoo! Museums! Medical Center!

  • Welcome to our Private 1BR Modest Flats!

    Enjoy our well-located property with exceptional customer service, impeccable design, and convenient on-site coin-operated laundry.

    Centrally located near the Texas Medical Center, Houston Zoo, Downtown, all Sports Stadiums, University of Houston, TSU, Rice University, Galveston, Hobby Airport and Bush Intercontinental Airport.

    ✮✮✮✮✮
    •The space•
    Fully furnished. WIFI and Smart 50" Roku TV. AC & Heat. Coin Washer/Dryer - Shared in Building. Full Kitchen + Fully Stocked Kitchen with Utensils, Plates, Pots, Pans and Cooking Spices. Complimentary Coffee and Water.

    ✮✮✮✮✮
    •The sleeping arrangement•
    Bedroom 1 = King-size bed with a Roku TV inside the bedroom.

    ✮✮✮✮✮
    •Other things to note•

    1) The unit is located on the second floor, accessible via one flight of stairs.

    2) Additional Pet Fees Required. Please Inquire for Info!

    3) Our units undergo pest control treatments each month. We will provide you advanced notice prior to treatment. By booking this property, you agree to allow us access if this falls during your reservation.


    ✮✮✮✮✮
    Feel free to contact us through the VRBO inbox app at any time if you have questions, need recommendations, or require assistance. We are available 24/7!

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

dit appartement is gelegen in de wijk Southeast Houston in Houston. De accommodatie heeft een gunstige ligging in de buurt van pretparken en vlak bij een waterpark. Als je tijdens je verblijf lekker wilt winkelen, zijn Memorial City Mall en Winkelcentrum Citycentre wel een bezoekje waard, terwijl reizigers die het liefst de populairste bezienswaardigheden uit de omgeving willen bewonderen hun hart bij Dierentuin van Houston en Downtown Aquarium kunnen ophalen. Wil je graag naar een evenement of wedstrijd? Bekijk dan maar wat er bij Toyota Center op het programma staat of overweeg een avondje uit bij Reliant Park. Neem wat tijd voor jezelf en ga naar de wijntours en de spa/schoonheidssalon in de omgeving, of haal een frisse neus tijdens een activiteit in de buurt, zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Houston
Meer appartementen in Houston
Kaart
Houston, TX

In de buurt

  • Een fontein met verschillende waterstralen voor een gebouw met een vlag.
    Texas Southern University
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Een standbeeld van een man te paard op een voetstuk, met trappen die erheen leiden, omringd door groen en een heldere lucht.
    Hermann Park
    18 min. lopen - 1.6 km
  • Een kind speelt met kuikens aan een tafel, met kranten en een rode voederbak.
    Children's Museum of Houston
    4 min. rijden - 1.5 km
  • Een kunstgalerie met houten vloeren en wanden, met verschillende ingelijste schilderijen.
    Museum voor Schone Kunsten van Houston
    5 min. rijden - 3.0 km
  • De gevel van het Ezekiel W. Cullen Gebouw met een grote rode banner met een witte letter 'W'.
    Universiteit van Houston
    6 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Elgin/Third Ward - 3 min. rijden
  • Station Kinder - 5 min. rijden
  • Luchthaven Houston William Hobby (HOU) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Blodgett Food Hall
    7 min. lopen
  • Denny's
    9 min. lopen
  • The Savoy
    13 min. lopen
  • Peachez
    5 min. lopen
  • The D Bar
    12 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Palm Flats 15! Zoo! Museums! Medical Center!?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximaal 2 in totaal).

Wat kost het om bij The Palm Flats 15! Zoo! Museums! Medical Center! te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij The Palm Flats 15! Zoo! Museums! Medical Center!?

Je kunt vanaf 18.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij The Palm Flats 15! Zoo! Museums! Medical Center! uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt The Palm Flats 15! Zoo! Museums! Medical Center!?

Dit appartement ligt in Southeast Houston, binnen 3 km afstand van Texas Southern University, Universiteit van Houston en Dierentuin van Houston. Ook Universiteit Rice en George R. Brown Convention Center liggen binnen 5 km afstand. Museum District Station ligt op 29 minuten lopen en naar Wheeler Station is het 29 minuten lopen.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk