Pungnam Tourist Hotel

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Zakelijke services
  • Bar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 31
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard Twin kamer

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standard Ondol Room

  • Uitzicht op de stad
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoons futons
  • Gratis wifi

Deluxe Twin kamer

  • Uitzicht op de stad
  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Suite (Ondol Room)

  • Uitzicht op de stad
  • 41 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 6 eenpersoons futons
  • Gratis wifi

Suite (Twin Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 41 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standard Double+Single

  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe Double+Single

  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard Twin kamer (Pet Friendly)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standard Double Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Pungnam Tourist Hotel is in het stadscentrum in Jeonju te vinden. Gyeonggijeon Schrijn en Pungnammun Gate zijn een aantal bekende bezienswaardigheden en reizigers die graag willen winkelen, kunnen een bezoekje brengen aan Hanok-dorp van Jeonju. Ook een bezoek aan Katholieke Kerk Jeondong en Stadhuis van Jeonju is sterk aanbevolen.Bekijk onze reisgids voor Jeonju
Kaart
45-7, Jeonjugaeksa 2-gil, Wansan-gu, Jeonju, 560-053

In de buurt

  • Een traditionele, meerlaagse pagode met versierde daken, een stenen muur en een helderblauwe lucht met wolken.
    Pungnammun Gate
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Een historisch kerkgebouw met een opvallende klokkentoren en twee koepels, omringd door een plein met mensen en bomen.
    Katholieke Kerk Jeondong
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Een traditioneel dorp met steile daken en smalle straatjes langs gebouwen.
    Hanok-dorp van Jeonju
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Nambu Markt
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Stadhuis van Jeonju
    14 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Jeonju - 15 min. rijden
  • Gunsan (KUV) - 51 min. rijden

Restaurants

  • Mong U Do
    1 min. lopen
  • 초장집
    1 min. lopen
  • 삼백집
    1 min. lopen
  • 아이마미따
    2 min. lopen
  • Picolo
    2 min. lopen

Over deze accommodatie

Pungnam Tourist Hotel

  • Hotel in de buurt van Hanok-dorp van Jeonju
  • Pungnam Tourist Hotel bevindt zich in de buurt van Pungnammun Gate en Gyeonggijeon Schrijn en biedt extraatjes zoals een terras, een koffiebar/café en een bar. Voorzieningen zoals een 24-uurs businesscentrum en gratis wifi op de kamer zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren en plaatsen voor valetparkeren
    • Een oplaadpunt voor elektrische auto's, 2 vergaderruimtes en een bagageopslagruimte
    • Een 24-uurs receptie, een waterkoeler en een balzaal
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 63 kamers bieden extraatjes zoals vloerverwarming en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Badkamers met vloerverwarming en douches
    • Ledtelevisies met kabelzenders
    • Vloerverwarming, grote koelkasten/vriezers en waterkokers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Gratis valetparkeren ter plaatse
  • Gratis parkeerplekken voor campers/bussen/vrachtwagens ter plaatse
  • Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)

Eten en drinken

  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café

Gezinsvriendelijk

  • Grote koelkast/vriezer op de kamer

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij de receptie
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • 2 vergaderruimtes
  • 24-uurs businesscentrum

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift (79 centimeter brede deur)
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • 5 etages
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Balzaal
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2013

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Badkamervloerverwarming
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Led-tv met kabelzenders

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Gratis mineraalwater
  • Grote koelkast/vriezer

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Kluis
  • Vloerverwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Eén kind, met een maximale leeftijd van 6 jaar oud, kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het op de kamer van de ouder of voogd slaapt
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Pungnam Tourist Hotel?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Pungnam Tourist Hotel?

Vandaag, 30 aug. 2026, kost een verblijf bij Pungnam Tourist Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 7 sep. 2026 min. € 31, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Pungnam Tourist Hotel te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Hoe laat kan ik inchecken bij Pungnam Tourist Hotel?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Pungnam Tourist Hotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Pungnam Tourist Hotel?

Dit hotel ligt in het centrum van Jeonju, binnen 15 minuten lopen van Pungnammun Gate, Stadhuis van Jeonju en Katholieke Kerk Jeondong. Ook Gyeonggijeon Schrijn en Hanok-dorp van Jeonju liggen binnen 2 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.