Just Sleep Jiao Xi

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 128
inclusief belastingen en toeslagen
7 jul - 8 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Superior kamer

9,0 van 10
Fantastisch
(12 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

FamilieTwin kamer (Japanese Style)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Twin kamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Superior Twin kamer (Family)

8,0 van 10
Zeer goed
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(17 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Twin kamer

9,0 van 10
Fantastisch
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoons futons
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Just Sleep Jiao Xi is vlak bij een treinstation in Jiaoxi te vinden. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij Tangweigou-warmwaterbronnen en Wushi-haven. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Jiaosi Hot Springs en Wufengchi-waterval. Heb je zin om een evenement of wedstrijd bij te wonen tijdens je verblijf? Bekijk het programma van Sportpark van Yilan. Bekijk onze reisgids voor Jiaoxi
Kaart
No.8, Ln. 24, Deyang Rd., Jiaoxi, Yilan County, 262

In de buurt

  • Een rustige promenade aan de rivier met een houten terras, een klein bakstenen gebouw en een vredig vijvertje dat de omgeving weerspiegelt.
    Tangweigou-warmwaterbronnen
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Een rustige tuin met een vijver, weelderige begroeiing en traditionele architectuur.
    Jiaosi Hot Springs
    5 min. lopen - 0.4 km
  • Een gebouw met een koepel en een bord waarop
    Bezoekerscentrum van Jiaoxi-warmwaterbron
    5 min. lopen - 0.4 km
  • Een straat met traditionele Chinese architectuur, inclusief versierde daken en kleurrijke lampionnen.
    Jiaoxi Sietian-tempel
    17 min. lopen - 1.4 km
  • Wushi-haven
    12 min. rijden - 11.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Jiaosi - 5 min. lopen
  • Taoyuan International Airport (TPE) - 78 min. rijden

Restaurants

  • 星巴克
    2 min. lopen
  • 宜蘭滷之鄉(礁溪旗艦店)
    2 min. lopen
  • 三燔礁溪
    3 min. lopen
  • 樂山溫泉拉麵(一店)
    3 min. lopen
  • 肯德基 KFC
    3 min. lopen

Over deze accommodatie

Just Sleep Jiao Xi

  • Hotel met een chique stijl in de buurt van Tangweigou-warmwaterbronnen
  • Just Sleep Jiao Xi bevindt zich in de buurt van Jiaosi Hot Springs en Wufengchi-waterval en biedt extraatjes zoals wasvoorzieningen en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), warmwaterbronnen in de buurt en een bankethal
    • Een rookvrije accommodatie, hulp bij uitstapjes/tickets en koffie/thee in de lobby
    • Uit gastbeoordelingen blijkt dat gasten zeer te spreken zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 138 kamers bieden leuke extraatjes zoals airconditioning en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Aanvullende voorzieningen zijn onder andere:
    • Badkamers met bronwaterbaden en haardrogers
    • Koelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: TWD 528 voor volwassenen en TWD 264 voor kinderen
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • Warmwaterbronnen

Gezinsvriendelijk

  • Kinderspeelgoed
  • Kinderspelletjes
  • Koelkast op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Wasserij
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Geen schoonmaakservice
  • Hulp met excursies en tickets

Zakelijke diensten

  • Vergaderruimte

Spa

  • Warmwaterbronnen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • 1 gebouw
  • 8 etages
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2015
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Bronwaterbad
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Kluis

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Eén kind, met een maximale leeftijd van 6 jaar oud, kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het op de kamer van de ouder of voogd slaapt
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. TWD 528 voor volwassenen en ca. TWD 264 voor kinderen
  • De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een creditcard

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Deze accommodatie verstrekt geen wegwerpartikelen, zoals kammen, sponzen, scheermesjes, nagelvijlen en schoenpoets
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Just Sleep Jiao Xi?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Just Sleep Jiao Xi?

Vandaag, 4 jul. 2026, kost een verblijf bij Just Sleep Jiao Xi van één nacht voor twee volwassenen op 7 jul. 2026 min. € 128, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Just Sleep Jiao Xi te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Just Sleep Jiao Xi?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Just Sleep Jiao Xi uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Just Sleep Jiao Xi?

Dit hotel in Jiaoxi ligt binnen 10 minuten lopen van Tangweigou-warmwaterbronnen en Jiaosi Hot Springs. Ook Wufengchi-waterval en Dongmen-avondmarkt liggen binnen 10 km afstand. Station Jiaosi ligt op 5 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Just Sleep Jiao Xi

8,8

Uitstekend

8,8

Netheid

8,8

Locatie

9,2

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 509 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 373 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 93 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 1001 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

YuPu

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
舒適的住宿體驗!
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Shih-hsien

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
早餐很好
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

FUSHENG

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
很棒的平價溫泉飯店,餐好/設置好/房間浴池很大/停車方便/週邊小吃很多選擇~建議可去體驗ㄡ
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

SHAOFEN

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
地點很方便 從火車站或轉運站都可走路抵達,員工親切服務態度良好,房間不錯 空間足夠
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yu Cheng

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
員工十分友善,環境乾淨,很有度假風,早餐選擇豐富,接待的人員反應很快。停車很方便,如果飯店前面的位置沒有了,旁邊的台灣聯通也很方便,位置很近,可以說是飯店連通的停車場也不為過
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Yuk Ying Connie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice staff and property was well maintained
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

I-RU

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
整體上乾淨、整齊,但空間太小,飯店周邊很熱鬧、採買吃東西很方便
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

CHIH PIN

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
很棒的住宿環境
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Kuanghua

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
服務態度好、設施完善。
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Siu Bing

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
房內有浸浴池很好。接待的經理很主動幫忙。步行可到礁溪溫泉公園及主要商鋪食肆。
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Chien-Fu

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
房間有點小,但是乾淨,而且浴缸也很好用。地下室浴場也很舒服~
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

TOMOKO

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
客室も綺麗で、部屋の温泉も広く大変良かったです。また、温泉と言えば大浴場。最高でした。
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

SETSUO

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast had variety. Hot spring bathroom took a space of the room, and no desk or storage, was little inconvenient for three days stay.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Chia Lien

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
服務很好
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

pui yee

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
設計,設施,服務10分好,房間10分整潔,溫泉很舒服,下次會再來的
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mei San Jessica

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very approachable staff, clean environment & excellent location
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

CHIH-CHIEN

Positief: Personeel en service
迎實飲食可再加強,早餐不夠豐富,客房乾淨可再提升。
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Kuanghua

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

適合我的旅店

早餐豐富、員工服務態度佳。泡湯、停車、購物方便,CP值高。
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Tse Lin

Positief: Netheid, personeel en service
房間有點小,但是整體服務是不錯的,早餐選擇多樣
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ping Kuen

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good location and staff are friendly
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fang Chun

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
細心體貼非常棒的飯店、超級開心的旅遊體驗
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

HUI MEI

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

有回家的感覺

環境乾淨、床鋪舒適,服務人員親切專業。每次來礁溪都會選擇入住,總有種回家的感覺。
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
服務品質以及餐點遠遠高於房價,以後到各處都住。
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Joo San

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My family really enjoyed our stay at this hotel. Breakfast was really good, service crew was friendly and helpful. I would definitely consider staying here again if I am in Yilan / Jiaoxi.
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Li Yuan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
還會再來, 溫泉之旅
1 nacht verbleven in november 2023